SeyahatYol tarifi

Türkiye Sahil Resorts ve Oteller

Türkiye'nin yıllardır tatil için en cazip ülkeler listesine lider konuma sahiptir. O yöre halkı, temiz deniz havasını nefes vakit geçirmek için çok güzel aralarında kültür tarihi eserlerin, mükemmel hizmetler ve tabii ki, güzel plajları, misafirperverliği çağırmaktadır. Türkiye ilk kez burada toplamak turistler, yani, dinlenme yeri seçmek zordur, köyleri ve oteller çok sayıda sahiptir. Bu yazıda, tatil, otel ve karakteristik en güzel sahilin bir göstergesi olan sizin için Türk kıyılarının bir bakış hazırladık. Bu bilgilerle kolayca gitmek istiyorsunuz bu güzel ülkenin hangi noktada karar verebilir.

Türk köyleri: Genel açıklama

Hayatınızdaki en heyecanlı anlarından biri olacak Türkiye kıyılarına dinlenin. Bu ülkenin çeşitli denizlerde turistler otel seçeneği sunabilir, çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Potansiyel gezginler kataloglarında promosyon fotoğraflardan sadece kamaştırdı. Ayrıca, her çare normalde turist yerinde zaten biliyoruz kendi özellikleri vardır. Nasıl Türkiye'nin en iyi sahil seçilir? Oldukça basit, biz onlar hakkında tüm eğlence söyleyecektir.

her şeyden önce bir çare turist seçerken sahile dikkat, onlar dinlenme nerede. Bunların çoğu suya yumuşak girişle tercihiniz kumsal, ama kendi özel lezzet fanlar çakıl kıyı alanları vardır.

En iyi tatil Türkiye'nin Akdeniz kıyıları ve Ege Denizi kıyı bölgesinde yer almaktadır. Bu alanlar gezginler kumlu, çakıl ve karışık plajlar sunabilir. Hemen hepsi iyi bir donanıma sahiptir ve birçok bu yerin yüksek saflık anlamına mavi bayrak verdi. Türkiye'de bir tatil geçirmek için planlanan olması, bu kıyılarda biri üzerinde bulunan otel seçmeye çalışın. Ve iyi bir otel komplekslerinin ayırt edici özellikleri neler olduğu, bir sonraki bölümde anlatacağım.

En Türk Otelleri: Karakteristik

Türkiye'de gördüğümüz gibi bu otelin bulunduğu büyük önem plaj, taşımaktadır. Bu nedenle, bir tur seçimi, özel plaj sormak veya belediye sahil şeridinde dinlenme gerekir. Doğal olarak, en iyi oteller kendi plaj alanına sahip olanlardır. Güvenlik, altyapı ve temizlik olacak emin olabilirsiniz. Bu dikkatle otel komplekslerinin çalışanları izlendi.

Türkiye'de güneş ve deniz için değil, aynı zamanda mükemmel hizmet ve eğlence için sadece gitmek, çünkü hesaba "yıldız" otel almalıdır. O kadar beş yıldızlı ve dört yıldızlı oteller iyi olduğunu oldu. Bunlar altyapı tesisleri, mükemmel bir animasyon ekibi çok sayıda Geniş bir arazi var ve hizmet yüksek düzeyde sağlamak. Bu nedenle, bu durumda cimri olmak ve bütçe aramak gerekir "treshki." Türkiye'de yıldızın seviyesi çok büyük değeri ve otellerde arasındaki farkı, örneğin, "üç yıldız" kategorisi ve "dört yıldızlı" çok fark vardır. Sizler için Türkiye kıyılarına en iyi otellerin bir listesini hazırladık, ama bu noktaya kadar biz bir süre sonra geri gelecektir.

Akdeniz sahilinin Resorts

Biz Akdeniz kıyılarında bahsederken, ilk iş aklın Antalya tatil var. Ama unutma o Antalya yönündeki il içinde diğer tatil önemli ölçüde farklı. Bu siteler konumu ve karakteristik plajları ile karakterize edilir. Türkiye'nin Akdeniz kıyısında en iyi tatil arasındadır aşağıdadır:

  • Alania;
  • Belek;
  • Yan;
  • Kemer;
  • Antalya.

Her tesisi biz ayrı bir bölümde dikkat ettim.

Alania

Çoğu zaman burada Antalya'ya gelen turist yöneliktir. Bu tesis demokratik ve ailesine aittir. neredeyse tamamen hoş ince kum oluşur gibi onun plajları, çocuk ayakları için idealdir.

çare kesinlikle her ihtiyacınız ile konuklarını sağlayabilir büyük beş yıldızlı ve dört yıldızlı oteller ile inşa edilmiştir. Birçok turist eğlenceli ve eğlence burada bol çünkü Alanya'da otel kompleksi için sen asla terk edebileceğini söylüyorlar.

Çocuklu aileler, bu Avsallar ve İncekum gitmek en iyisidir. Onlar bir ekolojik temiz bir alanda bulunmaktadır ve sadece muhteşem plajlar vardır.

Belek

Bu tesis Türk kıyılarında en pahalı birine aittir. Onu ülkenin ve tatil bir gösterim yapmak için çok sık öyle. plajlar bir ayırt edici özelliği Belek'te bulunmaktadır. Bunların çoğu işaretlenir mavi bayrak, ekolojik saflığını gösterir. Üstelik plajların neredeyse her su ve çok ince kum içine girişini eğimli gelmiştir. Nadir durumlarda, suyun kenarında, ancak, çok fazla dinlenme müdahale etmeyen biraz çakıl taşları olabilir.

Birçok otel burada kulübün kategoriye girer. Onlar en üst düzeyde konfor ve hizmet için ödemek insanlar için tasarlanmıştır. Site alanının üzerinde sık sık tam kursu ve gece kulüpleri bulunmaktadır. Böyle kompleksleri Konuklar plaj tatil ve spa uygulamaları tembel için ağırlıklı buraya gel.

Gloria Golf Resort 5 *

Aileniz için Belek'te lüks bir otel arıyorsanız, o zaman * Gloria Golf Resort 5 bak. O her açıdan harika. Özellikle her tarafta otel tarafından çevrili konuk sık çam ormanı, çarpıcı. yüksek ağaçlar, beyaz kumsalları ve berrak turkuaz suların Bu alışılmadık kombinasyonu her turistin kalbini büyüler. misafirler otelin Yüksek puanlar konumu nedeniyle, yüksek düzeyde hizmet değil, bir an için sıkılan tatilcilerin vermek eğlence bir zenginliği kazanmıştır.

yan

Side Hakkında biz Türkiye'nin kıyısında genç çare ziyade olduğunu söyleyebiliriz. Kısa bir süre önce küçücük bir yerleşim oldu ama çabuk muhteşem turizm alanına dönüştürüldü. Şimdi ise Rus turistler arasında son derece popüler.

Orada pek çok otel ve plajlar tatilciler ile doldurulur böylece çare batı kesimi, daha hızlı gelişiyor. Ama Doğu Tarafı ideal güzel bir doğa uygundur plaj alanları ile huzurlu tesis ifade eder.

çare plajlara Hakkında ben ayrı ayrı söylemek istiyorum. Onlar inanılmaz derecede güzel. anlamıyla güneşte glistens Akdeniz zümrüt yeşili suları boyunca uzanan kum geniş şerit düşünün. Böyle bir gösteri uğruna bu genç tesisi gitmelidir.

Barut Hemera 5 *

Bu Yandan Otelde en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Otel kompleksinin misafirler kesinlikle güvenli ve konforlu bir şekilde burada vakit geçirmek, böylece 100 m kendi plajı vardır. Bu bölge tamamen geri kalanı için donatılmıştır.

Otelde su kaydırağı, havuzlar, çeşitli birkaç restoran ve bar, yanı sıra çocuklar ve yetişkinler için eğlence merkezleri çok sayıda vardır. Birçok misafir Barut Hemera 5 * ona Side bulunan hepsinden önemlisi değerlendirmeye değer.

Türkiye, Kemer sahil

Bu tesis en az beş ayrı küçük tatil ayrılmıştır çok geniş toprakları kapsar. Özellikle yurttaşlarını Kirish, Göynük ve Beldibi sevdim.

Unutmayın o neredeyse tüm Kemer çakıl plajları. Taşlar çok küçük ve sahilde yürürken özellikle rahatsızlık neden olmaz. Ancak, bu gerçek su şeffaf olmasını sağlar olduğunu. Türkiye'nin sahillerinde, Akdeniz burada en temiz olduğunu. Bu yüzme alanları kalitesini izlemek turistler ve çok sayıda uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Kemer çok iyi gelişmiş altyapı, yani burada sık sık bütün gece eğlenmek tercih gençler geliyor. Birçok restoran ve kuzu ve deniz ürünleri spesiyaliteleri servis edilmektedir renkli ulusal kafe vardır.

Antalya

çok sayıda dükkan ve Türkiye Antalia sahil canlı gece hayatını çekmek ise - bu gerçekten gereken budur. Antalya kentinde ağırlıklı olarak bulunduğu bir kalabalık ve güzel kumsalları ile büyük bir tesistir.

konaklama seçimi burada çok geniştir. Gençler genellikle barlar ve restoranlar için son derece yakınlığı ile şehrin merkezinde basit bir otel tercih ve çocuklu ailelerin varoşlarda eğilimindedir. Son zamanlarda, Rus tur operatörleri Lara küçük köyde bulunan otel için bilet satmaya başladı. O Antalya'nın bir banliyösü olan ve ondan fazla lüks beş yıldızlı bir otel kompleksleri vardır. tek dezavantajı Lara'nın uluslararası havaalanına yakın olarak, uçaklar iniş için gidiş vızıltı olabilir.

Barut Lara Otel 5 *

Bu Antalya banliyölerinde en iyi otel biridir. Onun plaj - uzun kumlu tükürük bu Lara ünlü plajı, bir parça.

Çok iyi gelişmiş altyapı, mükemmel yemekler ve büyük bir tasarım olduğundan bu otel, misafir, akıllı aramaya çekinmeyin. Personel bakmakta ve detaylara dikkat ederek çok kibar. Misafirler her zaman hoş bir misafir olarak kabul ve buraya tekrar almak için istekli olduğunu hissediyorum.

Türk Ege Bölgesi Resorts

Ege Denizi kıyısında Resort alanlar daha az güzel Akdeniz kıyısında daha vardır. geri kalanı çoğunlukla Avrupalılar bu yüzden Ancak, çok daha pahalıdır. Tabii ki, Ruslar da gelir ve yerel tatil Avrupa'da anımsatan olduğuna işaret buradadır. iyi yerler Marmaris ve Bodrum'a kabul edilir. biz Onların kısa açıklama bu makalenin aşağıdaki bölümlerde verir.

Marmaris

Şaşırtıcı gelen fotoğrafçılar, dalgıçlar ve gençlik aşk pitoresk tesisi bulunuyor. Çarpıcı kare arayan mahalle ile ilk zevk binmek, ikinci yorulmadan denizin derinliklerini master, ama gençler Avrupa kurumlarının çoğu daha iyidir lüks gece kulüpleri, hevesli.

yabancıların Marmaris çok. Bunlar Ege Denizi boyunca uzanan güzel plajlarında lüks içinde bir kaç hafta geçirmek için geliyorlar. Şehirde kendisi genellikle çeşitli yarışmalar ve parçayı turistler ve yerliler aldığı yarışmalar düzenlenir.

Bodrum

Burası Türk Rivierası ününü haklı. çare incelik ve zerafet ile işaretlenir. Bunlar genellikle dinlenme müzisyenler, şarkıcılar ve yazarlar gelir. Birçoğu kendi atmosferi ve güzellik zevk Bodrum'da aylar geçirirler.

Aktif spor, özellikle dalış ve rüzgar sörfü yapmaya fırsat bir sürü vardır. orta yaşlı insanlar, know how düzgün ve fanatizm olmadan dinlenmek için - bu parçalar seyirci çünkü Bodrum Gece kulüpleri oldukça iyi bilinen, ancak onlarda bir eşcinsel gençlik bulamazlar.

Grand Yazıcı Bodrum 5 *

Bu otel neredeyse beldesinin merkezinde yer almaktadır. Odalarının pencerelerinden Kos adasının manzarasına sahiptir. Bu otel dinlenmek seçerseniz, o zaman kendinizi lüks çevrili ve özenli personel tarafından denetlenir bulabilirsiniz. Konuklar Grand Yazıcı Bodrum 5 * ücretsiz otopark, beş yüzme havuzları, spor salonları, barlar, restoranlar ve diğer altyapı tesisleri. Yani burada hayatının en iyi anlar geçirecek emin olun.

Türkiye - tatil çoğunluğu gelişiminin başlangıç aşamasında hala çok yönlü bir ülke. Yıl-on yıllık otel, geliştirilmiş plajları sayısındaki artış ve tatil kasabalarından genişleyen altyapısı. Bu ev her gezi Türkiye'de tatilde yeni bir deneyim sunar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.