Sanat ve EğlenceŞans oyunları

Üst düzey ABD piyango

Hikayeler rastgele kazananlar nakit, uzun yıllar çizer piyango bileti satın almak için bize ilham. Her ülke sınavlar, piyango kendi türü vardır ancak ABD dünya çapında ünlü olmayı başardı. Büyük miktarda doğru reklam kampanyası, küçük bilet fiyatı - tüm bu Amerikan şakalarından popülaritesi artışa katkıda bulunmuştur. Birçok ülkede vatandaşları ABD insanlarla rekabet ve aynı zamanda tam olarak bilet satın almak için bir fırsat kaçırmayın. Fırsatları Amerika'nın en iyi piyangoların bu yazıyı tanımlamaya çalışın.

Piyango "Powerball"

Bu, Amerikan piyango belki ülkenin en ünlü biridir. ikramiye tutarları kazanan her yürürlüğe nedeniyle sıçrama üretir. Ve yine, sonuçta minimum tutar 40 milyon $ olduğunu. piyango faiz dahil başka yakıtlar iki haftada, tutulur.

Oyunun kuralları oldukça basittir. Katılımcı seçip bilet numarası 6 işaret etmek. Bunlardan beşi 1 ila 69 (sözde beyaz topları) ve 1 ila 26 (kırmızı topları) den 1 bir numaradan aralığında olması gerekiyor. Buna göre, daha numaraları oyun sırasında tahmin edilecek daha önemli kazanacak. 40000000 veya daha fazla - Ortalama olarak, 1 numaralı katılımcının tesadüf yaklaşık $ 4, ve 6 tümünde alacaktır. bilet maliyeti yaklaşık 2 $. Eğer satın aldığınızda, aynı zamanda biraz ekstra ödeme ve size kazanç 2 veya 3 kat artması sağlayan özel bilet alabilirsiniz. Ancak, ikramiyeler bu kural geçerli değildir. Kazananda büyük bir meblağ kazanırsanız seçeneği vardır: vergi artışları ödeyerek, bir kerede bütün miktarını almak veya 30 yıllık ödemeler ödül bölmek ya. Her yıl piyango enflasyon nedeniyle% 4 miktarını arttıracaktır.

piyango büyük kazançlar "Powerball"

ABD piyango gerçekten büyük miktarda oynamak, bu kadar çok kendi zaferinin olabilirliğine inanmıyorum. Her yıl para tamamen farklı insanlar olsun çünkü o, boşuna olduğunu. Ama "Powerball" mümkün olan en yüksek ikramiye olan oldu.

2013 Mayıs ayında, bir ikramiye sadece bakkal bir bilet aldım 84 yaşındaki Gloriya Makkenzi kazandı. zamanda zafer kazanan piyango tarihinde bir rekor olduğunu ve yaklaşık 590 milyon dolar olarak gerçekleşti. Neredeyse 370 milyon tutarında, tam ikramiye almaya karar verdi ve çünkü vergi azaltılmış miktarda. Bir sonraki büyük ikramiye, 2012 yılında oynadı. O biraz daha az oldu - 585 milyon dolar. Biz bunu 190 milyon alınan her kime sadece iki katılımcı bölün. 2015 yılında ikramiye bir 3. parti tarafından paylaşıldı 565 milyon oldu. Bunlardan biri Porto Riko bir yerli oldu. Onun zaferi ABD dışında davayı kazanan ilk oldu. 2016 yılında ikramiye sadece 3 oyuncu oynadığı rekor miktarda ve 1.5 milyar $ ulaştı.

Piyango "Mega Millions"

"Mega Millions" - başka büyük Amerikan piyango. İlk ikramiye 2002 yılında çekilmiş ve o zamandan beri en popüler sınavlar biridir. Onun kuralları diğer ABD piyango benzer. Katılımcılar $ 1-2 maliyeti bir piyango bileti satın teşvik edilmektedir. ikramiyeyi kazanmak için oyuncu 6 sayı tahmin etmek gerekir. basamak az sayıda Tahmin ayrıca iyi bir miktar kazanabilirsiniz. Toplamda 9 kazanan piyango kategori vardır. ikramiye minimum büyüklüğü 15 milyon $ olduğunu.

Kazançlar piyangosu "Powerball" nin kazananların göre biraz daha küçüktür. yaklaşık 350 milyon dolar için yarıştı zaman tarihinin en büyük kazan, 2011 yılında oynandı. Para da 30 yıl boyunca yıllık taksitler halinde her türlü vergi artışlarının tek ödeme net elde edilebilir. Büyük bir kazanç olasılığı azdır. Uzmanlar yaklaşık 1 tahmin: Küçük bir ödül kolay kazanan 250 000 000. İşte olasılık 1:15.

New York Piyango

New York yarışması önceki piyango Birleşik Devletleri daha küçük bir miktarda oynar, ama yine de ülkedeki en popüler biridir. Bu sakinlerinin isteği üzerine 1966 yılında kurulmuştur. piyango tüm geliri bölgede eğitimi desteklemeyi gidin. Asgari ikramiye etrafında 2 milyon $ olduğunu.

Oyuncular altı topları 59 mümkün, hem de başka bir ekstra topun seçin. en az 3 topları tahmin etmek ihtiyacını kazanmak. ikramiye tüm topları gösterecektir sağa verilir. Tüm oyun 5 fiyat kategori vardır. Diğer piyango ABD'de olduğu gibi, New York haftada iki kez ikramiyeler oynar. gösteri şehrin tüm önemli televizyon kanallarında yayınlanır ve yabancı uyruklular için sonuçlar resmi web sitesinde çoğaltılır. Ortalama olarak, şans 1:45 asgari miktarda kazanmak için.

Kaliforniya "Süper Loto"

California Eyaleti tarafından yürütülen, No az popüler ve bilgi yarışması. 1986 yılında kurulmuş ve minimum ikramiye yaklaşık 7 milyon oldu. New York Piyango gibi "Süper Loto" Yerel eğitimini desteklemek için kar gönderir. Fonların bir kısmı ödül ödeme harcanan yanı sıra bilet dağıtıcıları öderler. Ödül çekiliş Çarşamba ve Cumartesi günleri, haftada 2 kez yapılır. ikramiye çizilmiş değilse, o boyutu artan, bir sonraki yayına aktarılır. Böylece, maksimum ödül 2010 yılında kazandı ve bunun 195 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Oyunun kuralları diğer büyük piyango çok da farklı değil. Parti beş temel sayılar ve ayrıca bir ek sayı dizisini tahmin etmek gerekir. Tüm 6 sayı eşleşirse, oyuncu ikramiye alma kazanır. en azından piyango minimum miktarda kazanmak için bir şans yeterince büyük ve yaklaşık 1:25. büyük bir miktar Kazanma, ya derhal nakde veya 26 yıl boyunca yıllık ödeme almak olabilir.

Anlık ABD piyango

ABD ve Avrupa piyango çok popülerdir ama herkes çekilişe bekliyor, akşamları televizyon izlerken geçirmeyi seviyor. Bu insanlar ABD'de de yaygın olan anlık piyango, katılmaya davet edilmelidir. herhangi bir sayıda seçmek için gerek yoktur. Sadece bir bilet satın almak ve koruyucu kutu silmek. Tabii ki, burada milyonlarca dolar kazanmak mümkün olmayacaktır. kazandı ortalama miktar yaklaşık 20-30 dolar.

Biletler anlık piyango sadeliği ve parlaklık için alıcılar çekmek. Örneğin, bir bilgi yarışması "Michigan ördek" oyuncuların koruyucu tabakayı silmek ve renkli sarı ördekler bir arada bulmak sunmaktadır.

Her birimiz bazen şanslarını denemek istiyorum. Tamamen olumlu yorumlar hangi Piyango ABD, kumarbazlar için mükemmel bir seçenek olacaktır. Hatta Amerika'da yaşamayan bir kişi, bilet satın alabilirsiniz. Bazen kim bilir, belki çok büyük bir ikramiyeyi almak için önümüzdeki şanslı olacak çünkü, risk almaya değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.