GüzellikBakım ürünleri

Molekül ruhlar. yorumlar

Eğer bir "molekül" parfüm olarak bu yeni ürün hakkında duydun mu? Parlak dergiler ve diğer yayınlarda onlar hakkında yazılan incelemeler. "Moleküllerin" özelliği - yani bu parfüm kokusu libido artırma, erkekleri çekiyor. parfümü oluşturan gizli feromonlar. Ürün hızlı kadın ve gençler arasında popülerlik kazandı.

Orada Bu marka yaklaşık yedi yıldır. Yıllar boyunca o sadece nedeniyle alışılmadık yapısı meşhur oldu, ama aynı zamanda bir üst kalitede bir ürün olarak kendini kuruldu. Daha sonra süper popüler bir marka "molekül" oldu 2005'te Berlin Parfümcü Gez Schoen, bir deney ve yaratılan ilk parfüm. Etkisi maddeler denir feromonlar farklı canlı organizmaları tahsis ve aynı türün üyeleri arasındaki iletişimi sağlamak olduğu gerçeği dayanır.

Sen ele geçirmek ve parfüm "molekülü" kullanarak herhangi adamı heyecanlandırmak mümkün olacak. kızlar incelemeleri bu parfüm tüm lezzetleri yaşamış, gerçekten işe yarıyor başkalarını ikna! Özel bir bileşen döngü sizin lezzet tektir ve özeldir olacağı anlamına gelir ki, insanlarda farklı ortaya çıkıyor! parfüm "Escentric Moleküller" sesi çeşitli baharatlar, çiçekler, otlar ve meyve kokusu anımsatan. Meyveli ve çiçeksi bir koku hassasiyeti, tutku ve sofistike bir aura oluşturur.

Hemen aroması uygulandıktan sonra neredeyse hissedilmez, ancak deriyle etkileşiminin birkaç dakika sonra ortaya çıkar ve sedir ve sandal ağacı olanlar etrafında lezzetli kokusu büyüler. Kadınların ruh haline bağlı olarak, koku tersine, gelişmiş veya kaybolur.

Alkollü "molekülü kam 01", farkedilmeden gitmek istemiyorum aktif ve iş adamları için yaratılmış popüler bir koku Molekül hattıdır. kireç, biber Notlar ve iris temel yapısı tamamlanmaktadır ve bir "keskinliğini" verir. yapısındaki Spirits "eksantrik 02" misk ve yaşlı not varsa ve belirgin ferahlatıcı etkiye sahiptir.

Kadın ve erkeğin gibi "Molekül". o bu parfüm kokusu hissetti sonra tekrar terk edemez. Bu parfüm usta ve hassas bir tadı vardır olanlar için, bayağılık karşı olanların kokusu. anlam ve içerikle ruhları.

"Molekül" ruhlar. yorumlar

Bu koku, diğerleri gibi, herkesi memnun edemez, bu yüzden olumlu ve olumsuz yorumlar bulabilirsiniz. Eğer sonuç çıkarmak önce bunu bilir kaç kişi, pek çok görüşler, bu keşfetmek ve bu ürünü denemek için kendi üzerinde duruyor.

onlar kalbe ruhları "Molekül" almış olanlara söylediği gibi, bu harika koku tek tek her biri ortaya çıkıyor. Bu münhasıran kokusu ve eşsiz parfüm karşılamak asla anlamına gelir. baharatlı kokusu üzerinde nerede bu parfümleri satın merak, erkekleri değil aynı zamanda kadınları sadece tepki verirler. negatif değerlendirmeleri hakkında konuşmak, o koku özgü ve oldukça zengin "molekülleri" gerçeği söz etmemek mümkün değil. Herkes bu noktaya vurur ışık serinletici tatlar gibi birçok kız yüzünden. Yeni bir şey denemek isterseniz Tabii ki, sizin için bu parfüm kazanmak, ama kararı, "molekül", özellikle sizin için oluşturulur!

"Molekül" ruhlar. Nereden alınır?

Şu anda, veri hemen hemen tüm parfümler mevcuttur. Sen kozmetik ve parfümeride uğraşan uzman perakende zincirlerinde satın alabilirsiniz. Ayrıca, sipariş çevrimiçi mağazadan satın alabilirsiniz. Sipariş vermeden önce, satıcı ürünü kalite garantisi olduğundan emin olun. Ne yazık ki, hatta en popüler mağazalarda sahte bulunabilir. kendileri hakkında bu ruhlar "molekül" yorumları, sahte ise, tabii ki, mutlu müşteriler değil çoğunlukla olumlu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.