OtomobilArabalar

"UAZ Patriot Dizel": çamur tankları korkmuyoruz!

"UAZ Patriot Dizel" - kolayca köylerde yollar da dahil olmak üzere en zor yollar, üstesinden bir dört çeker SUV. Bu araç, bir sağlam metal gövdesi ile donatılmıştır. Oldukça rahat kabin - cipin içinde.

Dizel seçeneği - SUV en yaygın değişikliklerden biri. Bu makineler motorlar iki tip ile donatılmıştır. İlk - "Iveco" yabancı turbo dizel, ikinci - yerli analog ZMZ-5143. Dizel "Patriot" - İthal SUV ile karşılaştırıldığında gerçek bir depo.

SUV üretimi

Bu model Ulyanovsk kentinde, Rusya topraklarında dayanmaktadır. ilk araba alan kademeli olarak teknik değişiklikler ve iyileştirmeler tabi tutulur 2005 yılında montaj hattı, indi. Yani, birçok UAZ modifikasyonları hem benzinli ve dizel motorlar vardır.

"Patriot Sport" modeli - 2010 yılında son zamanlarda ortaya çıkan birçok değişiklikler biri. Bu model Kompaktlığı ve manevra kabiliyeti için öne çıkmaktadır.

sayılarla ilgili Biraz

- 4,6 m, genişlik - 2.08 m, yükseklik - 1,9 metre uzunluğu: "UAZ Patriot Dizel" oldukça büyük bir boyuta sahiptir. Ve araba belirlenen özel yay eğer, yüksekliği kadar iki olarak metre olacak! Tabii ki, böyle bir dev çok kaldırma olacaktır. fabrika standartlarına göre, dizel SUV kolayca 600 kilogram ek yük dayanabilir. Yeni UAZ - araba, bu salt ekonomik makine ve Rus çiftçi için mükemmel bir seçenek "övünç" ve dikliği etmektir değildir. amortisör çıkarması oldukça iyi ve bir günlük araba çarptı bile tüm fonksiyonlarını muhafaza eder. Bu "UAZ Patriot Diesel" tarafından sahip olunan en önemli avantajlarından biridir. sahiplerinin Yorumlar ile yolculuk SUV tank ile karşılaştırılabilir söylerler.

Ne yazık ki, tüm UAZ modellerinin planlama organları eksikliklerin var. Bu aynı zamanda yeni "Patriot" etkiledi. (Komple lüks içinde - gibi birçok bin 700 gibi) yeni makine 500 bin ruble değerinde olmasına rağmen, tasarım açısından daha ucuz bir bütçe arabaya benziyor - bazı yerlerde bariz çatlaklar ve boşluklar eğrileri vardır. Bununla birlikte, yeni ürünün tüm kapılar gürültü ve gürültü olmadan, çok kolay şaşırtıcı yakındır. Hatta aşırı soğuk, çok kolay açın.

Bu güncellenmiş ısıtma sistemine dikkat değer. İşte mühendislerimiz yardımcı olmuş Alman muadilleri (yani - şirket Sandén). Şimdi fırın işleticisi tarafından kontrol ve arabada kış dondurma neredeyse imkansız olduğunu. Ayrıca memnun ve havalandırma sistemi - mühürlü, kanal sistemini yükleyerek anlamlı hava giren miktar azaldı "hiçbir yere." Aracın - (pencere gerekirse) Şimdi kaybı olmadan tüm sıcak veya soğuk hava sadece bir salon gelir.

Ama yabancı teknoloji kullanımı ile "Patriot" hala bizim, Rus otomobil kalır. Hala, güçlü, güvenilir ve modern arabalar, ithal SUV ana rakip. Bu okuma değerlendirmeleri yapmak için tekrarlanabilir. "UAZ Patriot Dizel" - Bu Rus yollar için mükemmel bir seçimdir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.