SeyahatYol tarifi

Çek Sağlık Resorts: genel bakış, özellikler, hizmetler ve yorumlar

Çek Cumhuriyeti en ünlü tatil Karlovy Vary kasaba çare, Marianske Lazne Frantiskovy Lazne Bohemya batı kesiminde yer almaktadır. Resort kasaba Almanya ile sınırı boyunca, ağaçlarla kaplı muhteşem tepeler ve dağlar arasında yer almaktadır. 19. yüzyılda, kaplıcalar Avrupa toplumunun tedavi krem dinlenmek ve olmak sevdim Azur Habsburg Avrupa, kabul.

Tedavinin Bakış sanatoryumlarından Çek Cumhuriyeti

Şu anda, Çek Cumhuriyeti tatil az popülerdir. Burada misafirler termal su ve çamur tedavileri dayalı bireysel tedavi için fırsat verir. Tedavinin süresi sanatoryumlarından Çek hastalığına bağlıdır. Temel olarak, vücut cüruflar saflaştırılmış, böylece "sularında" sadece iki hafta. Ama toksinlerin vücuttan atılmasına - Ana şeyi herhangi tedavide.

Ana kaplıca prosedürlerine ek olarak, sağlıklı yaşam programı, temeli anlamlı bir iyileşme Çek kaplıcalar - sağlıklı bir yaşam tarzı. İyi beslenme bir kombinasyonu, bağışıklık sisteminin genel iyileştirme ve güçlenmesine katkıda yetkin ve kaçınarak zararlı alışkanlıklar, egzersiz.

Dinlenme ve Eğlence

tatil beldeleri konukları etkili tedavi ve iyi bir dinlenme alırlar. parkurları ve çare yakınından geçiyor düzenlenen bisiklet parçaları yürüyüş. Dış Mekan ilkbahar ve sonbahar sezonu çalışmalarına ziyaret ve yerel sanatçılar. işletim tapınakları ve manastırları ziyaret etme şansına sahip, tematik geziler Çek Cumhuriyeti farklı yerlerinde tutulur. Ve tabii ki, ek hizmet seçeneği ile konforlu bir otel konaklama, mutfak restoran yemekleri, spa bakımları, her türlü rafine. konfor seçimine bağlı olarak, Çek kaplıcalar doktorlar ve diğer hizmetler fiyatlarındaki tarafından kabul prosedürleri ziyaret sayısı, 700 € 'dan 1.200 € arasında değişecek iki hafta boyunca günde 85 € için yani yaklaşık 50 € bir kişiyi tedavi etmek için.

Karlovy Vary

kaplıcalar arasında dünyanın en iyi biri olarak şehrin ünü ve itibar haklı Karlovy Vary aittir. Tarih onun 1350 ile başladı - bu Çek King ve Roma İmparatoru Charles IV tarafından kurulduğunda. Efsaneye göre, "su yaşayan" ile şifa ilk kaynak avı sırasında Bohemya Kralı tarafından açılmıştır. O küçük bir göl kazanmış gücü yaralı geyik suyu gördü. Bu yer hakkında burada tedavi edilebilir mahkemeye "şehri bırakmaya emredildi". şehrin adı İmparatoru Charles onuruna aldı.

Bu büyüleyici kasaba Çek Cumhuriyeti'nin batısında yer almaktadır. Moteller, oteller, yatılı evler basamaklı teraslar üzerine inşa edilmiştir. Nedeniyle anlamıyla Karlovy olan sokaklar ve parklar, batırılır şehrin böyle düzeni açık hava kafeleri bir zenginliği ile şehrin silueti ve romantik sokaklarda saklanan 26. Viktorya ruhu Vary. Burada, onun zamanında dinlenmiş ve Liszt, Beethoven ve Mozart tedavi. Turgenyev, Gogol ve Tolstoy düzenlenen "Spa'da tedavi". sağlık, birçok ünlü kişiyi güçlendirin. çare yedi yüzyıl tüm listelemeyin.

kaplıca

Tıbbi amaçlar 13. kullanılan Vary Vary açılan altmış kaynaklardan tüm kaynakların bir özelliği, aynı kimyasal bileşimdir. kaynağı ve karbon dioksit doyma sıcaklığının değişir. Bu, belirli bir hastalık için su arıtma belirli bir kaynağın atanması rol oynar budur.

Karlovy kaplıcalar, Çek Cumhuriyeti Vary sıcak kaplıca suları eşsiz şifa özelliklerine dayanarak yüzyıllar profilaktik tedavi geleneği üzerine geliştirildi. tıbbi turları farklı fiyatlar üzerinde. Bir tur banyo ile prosedürlerin vücuda etkileri bakımından ayrı ayrı oluşturulabilir. onlara su mucizevi kaynakları, vücutta metabolik süreçleri geri yardımcı olur toksinleri temizler, kum böbrek taşı yapar ve vücudun kaldırır. termal kaynak belirli bir sıcaklıkta su alma ile meydana gelen süreçler.

doktor randevusu

№1 altında en iyi bilinen kaynak - «Virgil" gerçek doğal şofben çıkartılması 2.5 km derinliğe sıcak (72 ° C), maden suyu 2000 litre kadar her dakika. Kaynağına yakın olması ve eser elementler ile doymuş solumak yararlıdır. Çek Cumhuriyeti birçok kaplıcalar olduğu gibi, burada kas-iskelet sistemi hastalıkları olan insanları tedavi edilir (ist. №2, 3, 5), gastrointestinal (ist. №6, 7, 8, 10), diabetes mellitus ve komplikasyonları (ist. Sayı periodontit ve çürük (ist 9, 10). №4). Biz tedavi gören insanların bir inceleme hakkında konuşmak ve Vary basitçe Karlovy dinlenirken, bu kitaplar şükran ve ince notebook büyük hacimli olacak bir şey ile memnun olanlar inceler. Ve böyle insanlar her zaman vardır. Resort ziyaretçiler kendisi için konuşur.

Lazne

Frantiskovy Lazne kaplıca kaplıca kenti 1827 yılında kendisini beyan edilen. Açık mineral kaynağı, ve sanatoryumu tedavi konusunda 23 tanımlanan uzmanlık. Bu çok Çek tesisi. kaplıcalar tür kısırlık ve jinekolojik patoloji gibi hastalıklarda sülfür beze çamur ve maden suyu karmaşık tedavi uygulanır. Bunlar kas-iskelet sistemi ve kardiyovasküler sistem tedavisi için kaplıca tedavisi her türlü kullanılır.

Oldukça rahat bir çare gibi birçok tatilcilerin "Pavlik." Bu özellikler, mükemmel yiyecek ve kuvvetli bir tıbbi baz iyi bir düzeyde birleştirir. jinekolojik problemlerin tedavisi için gel, tüm işlemler bir tedavi merkezi Cisarske Lazne düzenlenmektedir. kaplıcalar Çek Cumhuriyeti fiyatlarındaki aynı. gün yaklaşık 43 € 'dur başına, bir doktoru görmek için bir "Pavlik", 7 gün için kişi başı günde üç öğün, 18 seans, living 2 kür ve laboratuvar testleri içme maliyeti 300 milyon avroya mal olacak. spa işlemleri yanı sıra, şehrin misafirler aktif su sporları parkı dinlenmek için fırsat var. mini golfçüler için bekleyen Yeşil alanı. Açık kapı fitnes merkezi ve tenis kortu. spa ve solaryum Hayranları ziyaretleri zaman bulacaksınız. Hatta balıkçılar belirlenmiş alanlarda balık yakalamak için bir olasılık var. Sadece neredeyse parklarda batırılır şehir, 250 hektarlık bir alanı çevresinde yürüyebilir.

Marianske Lazne

"Sağlığın Çek fabrikasında" olarak anılacaktır Marianske Lazne Resort şehir, çam ormanlarıyla çevrili bir tepelik alanda yer almaktadır. Doğal şifa yaylar nispeten küçük bir alanda On keşfedildi. Onların sayısı 1528 yılında şifalı suların yaklaşık 140. darbe ısı manastırdan keşişleri hayal etmeye çalıştı şu anda. Çoğu kaynaklarda ormanlar ve bataklıklar ile çevrili, bu yüzden onlar için uzun bir erişim zamanı değildi edilir. mevcut olanlardan, yerel şifacılar şifa amaçlı su kullandık. Sadece 1818 yılında Marianske Lazne mutlaka bir spa ilan etti.

ılıman iklim Eğer bir tatil için gelmek veya yılın herhangi bir zamanda tedavi etmek ve tatil düzenlenen her dakika, keyfini çıkarmanızı sağlar. Ziyaretçi otellerde veya Marianske Lazne Çek Cumhuriyeti sanatoryumlarda iyileştirici konaklama satın alarak kalabilirler. aşamalarının Oranları hastalığın tipine ve bir bakım evinde ikamet gün sayısına bağlı olarak, turlar boyalı öncesi seyahat acenteleri de belirtilebilir. Onlar Karlovy aynı Vary çok farklı değildir.

kaynağa 7'den maden suyu

Farklı kaynaklardan gelen suyun kimyasal bileşimi. Bütün su mineral ve tuzları ile zenginleştirilmektedir içinden kaya bağlıdır. Bu Glauber tuzları, alkalin tuzu ve demir karbonat, doymuş basit asidik sudur. Her biri belirli bir hastalığın veya eşlik eden hastalığı tedavi etmek için kullanılır. Bazı kaynaklara Su doğrudan tesise getirilir. 7 su Bilinen kaynaklar: Rudolph, Caroline Ambrose, Orman, Çapraz, Ferdinand ve Maria.

Rudolph en çok kullanılan kaynağından su. Onun diüretik özellikleri idrar yolu enfeksiyonları tedavisinde kullanılır, bu osteoporoz olan insanlar için tavsiye edilir.

In Poděbrady Sanatorium

Çek Cumhuriyeti tatil yörelerinde zengindir. Podebrady Spa tedavisinde maden suyu ile eski kentlerin birine ilişkindir. şehir Elbe kıyısında yer alır. doğal olarak vücudun kan temini sağlama eşsiz özelliğine de sahip su, mineral kaynaklarının Podebrady büyük miktarlarda. Tesiste kardiyovasküler sistem hastalıkları olan insanlar arasında popüler olmasının nedeni budur. Şehir 13 kaynaklar açtı. Su eser elementler, karbon dioksit ve hidrojen sülfid büyük miktarda içerir.

Özellikle popülerlik "Libensky" ve "zamecek" gibi sanatoryum kazandı. sanatoryum paketi genellikle hastalığa bağlı olarak bir sanatoryumda veya tatil konaklama, tam pansiyon beslenme ve tedavi programı içerir. kaplıcalar ise rahatlama ve dinlenme noktası olan bir tur 55+ Spa Konfor, sağladı. Uzunluk, sadece 6 gün küçüktür.

Çek Cumhuriyeti Teplice

Bu kaplıca kenti, keşfedilip başladı edildi kaplıcaları 12. yüzyılda kullanılır. O zamandan beri az bilinen tatil beldesi sadece Çek Cumhuriyeti'nde bir merkezi haline değil, aynı zamanda Avrupa'da döner. Ünlü besteciler Liszt, Beethoven, Chopin ziyaret zevk olan "Küçük Paris" olarak adlandırılır. Bu, "suların üzerinde" olduğunu ve Rus Çar Peter I.

Gurur Teplice ve Çek Cumhuriyeti - sanatoryum "Beethoven". radon, floro ve mikro-hücrelerin çok sayıda içeren, 39-44 ° C'lik bir sıcaklıkta nadir Seralar termal su tedavisi için var kullanılmaktadır. Bütün bu tedavinin etkisini artırır. Şu anda, tatil en tür her çeşit tezahürüne sinir sisteminin bir bozukluk olarak hastalıkları tedavi etmek son teknolojiyi kullanan modern ekipmanlar ile doymuş olduğunu.

Ama yukarıdaki hastalıklara maruz olmayanlar, hafta sonu programlarında harika bir rahatlatıcı tatil alırlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.