GüzellikBakım ürünleri

Uçucu yağlar "Iris": yorumlar

Son zamanlarda büyük bir popülarite yağları satın aldı. Onlar soğuk algınlığı ve viral enfeksiyonların tedavisi için değil, aynı zamanda kozmetik ürünleri ve yenilenmelerden aşırı kilo mücadelede için sadece kullanılır. Bu "İris" olduğunu ve bu uçucu yağlar vardır. kozmetik ne tür? sıradan itibaren farkı nedir? Nasıl bunları kullanmak için? Ve farklı cilt tiplerinin sahipleri onlar hakkında konuşmak?

şirket hakkında kısa bilgi

Uçucu yağlar "İris" Şirketin ürettiği veya aynı adı taşıyan aromaterapi merkezi. Organizasyon 1994 yılından bu yana çalışıyor. O zamandan bu yana şirket yüksek kaliteli kozmetik güvenilir bir tedarikçi haline gelmiştir. şirket ürünlerinin oluşturulmasında önemli bir rolü olan onur ve şirket adında Dr Irisova, oynamıştır.

Bu örgütün yaratıcıları göre, merkez doğrusu başarıyla ellerindeki birçok bitki ve yağlı tohumlar yetiştirmek için ekimi var çeşitli yabancı temsilcilerle işbirliği yapmaktadır. Örneğin, güneşli İspanya, portakal ağacının meyve ithal anason uçucu yağ üretimi için - Brezilya ve Hint kamışı sıradan meyveler - NepaI'den.

teknolojinin ne tür "Iris" kullanılır?

özel teknoloji ile yapılan tüm uçucu yağlar şirketi "İris" yararlı ve gerekli bitki politerpenler veya BioACP elde etmek nazik bir şekilde yardımcı olur. kozmetik kuruluşlar mevcut% 100 doğal maddeler, bu teknoloji sayesinde kolayca Modern sentetik farmakolojik ajanlar ile değiştirilir.

BioACP immunomodülasyon, antiviral ve anti-enflamatuar hem de antimikrobiyal etkiye sahip, biyolojik olarak aktif enzimler, antioksidanlar, vitaminler ve diğer elemanların özel bir koleksiyonudur. Bu yüzden "İris" uçucu yağlar olduğunu münhasır düşündü. Bunlar sınırlı sürümleri üretilen ve prim ürün veya ürün kütle pazarı vardır.

Şirket "İris" bugün

şirket aromatovarov ve doğal kozmetik şirketleri en başarılı biri olarak kabul edilir anda "İris" dir. Bu Rusya bitki materyalinin yaklaşık 250 çeşit ithal yabancı çeşitli 50'den fazla temsilci ile işbirliği yapmaktadır. şirket göreceli olarak büyük perakende ve dağıtım ağına sahiptir. Ve uçucu yağlar "İris" in yanı sıra organizasyon aromatherapy.ru resmi çevrimiçi mağaza, şirket, aynı zamanda eczaneleri sadece satın alınabilir.

ne tür ürünler şirketi var?

CA "Şekerleme" uçucu yağlar, kozmetik ve indirgeyici ajanlar üretir. Toplamda, şirketin ürünleri aşağıdaki gruplara ayrılabilir:

 • Profesyonel aromaterapi (masaj ve baz yağ, aksesuar, kitap ve hatta videolar) için Fonlar.
 • Terapötik ve sağlığı teşvik edici kompleks (bitkisel çaylar, esansiyel yağların karışımları, kilo kontrolü için ürünler).
 • Biyolojik sistemler ve kozmetik (kadın ve erkekler için çizgiler).
 • Aromakosmeticheskie aracı (gövde, saç, çiçek suyu, soyma, tabaklama, koruyucu hattı için bir yağ, anti-yaşlanma).
 • anneler ve çocukları için gelir.
 • ezoterik alanında bir dizi (aromaterapi, biyo-enerji, Feng Shui).

Özellikler "İris" esansiyel yağ

"İris" CA Uçucu yağlar aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Antimikrobiyal.
 • Nemlendirici.
 • Azaltılması (saç, çivi, cilt beyazlık yapısını geri tasarlanmıştır).
 • Yeniden oluşturuluyor.
 • Antienflamatuvar.
 • Perdah (çoğunlukla madde, anti-yaşlanma).
 • (Masaj özellikle araçlar) rahatlatıcı.
 • Antiparazitik.
 • Ve diğer antifungal özellikleri.

Ne gibi sonuçlar yağlar "Iris" ile ulaşılabilir?

Düzenlerine göre birçok kullanıcılarının doğal esansiyel "İris" petrol yardımı içinde tedavi değişik türleri deri döküntüsü. Örneğin, birçok iyileştirici çizgisi "antiakne" takdir. Bu sık döküntü, iltihaplanma ve akne görünümünü eğilimli yağlı cilt muzdarip insanlar için tasarlanmıştır.

Gibi onlar diyelim üreticiler, serisi kendisi dikkatlice planlanmış ve yaratılmış görünümünde antibakteriyel, antifungal, antiparazitik ve anti-inflamatuar özelliklere temel yağlar.

Düzenlerine göre hiç hesapları kullanıcıları kim satın şirketin ürünleri "İris", uçucu yağlar gelen serisi "akne önleyici" ve "post-akne" Gerçekten çalışır. çoğu göre, bu araçlar sayesinde, çekici bir yüz hatlarını, pürüzsüz bir cilt geri inflamasyonu azaltmak ve döküntü yeniden oluşumunu durdurmak için yapmak. Ayrıca, akne sonrası bir yağ, bir dizi tam akne ve döküntüleri kurutmadan sonra, kalan, yüz kırmızı noktalar ortadan kaldırmak için bırakılmıştır.

kullanabilirsiniz akne ortadan kaldırmak için araçlar nelerdir?

başta da belirttiğimiz gibi CA "İris" (% 100 doğal esansiyel yağlar), akne mücadelede ürünleri üretmektedir. Bu seri, kremler, jeller, maskeler, yıkama, kozmetik bir yağ ve emülsiyon için araçlar temsil edilir. Örneğin, cerrahi maskeler şifa bu seriye ait olan ve anti-enflamatuar ve cilt iyileştirici özellikler sergiler geri. Onlar da atık ürünlerin zararlı kene Demodex neden olduğu tahrişe ve kızarıklığa rahatlatmak izin verir.

Bu serideki Kremler bir gün ve gece formu var. Bir kural olarak, bunlar Matira kurutuldu, tahrişe ve kızarıklığa yatıştırır. Emülsiyon ve yüzey ve derinlemesine temizlik için tasarlanmış losyonlar. kullanıcılarının görüşleri gibi, onlar sadece dezenfekte değil, aynı zamanda tahriş edici etkisini azaltır ve cilt iyileşmek değildir.

Baz yağlar hakkında ilginç gerçekler

aromaterapi merkezinde temel ek olarak satın alınan ve baz yağlar "İris" olabilir. kullanımlarının Yorumlar onlar absorbe edilir ve nasıl bir etkisi elde edebilirsiniz ne kadar etkili anlatmaya yardım etmek. Bilmiyorum olanlar için: kimse konsantre formda esansiyel yağlar kullanır.

Bununla birlikte, saf biçimde yağ olarak seyreltilmiş yağ karışımı bir tür yapılır. Kural olarak, onlar cilt ve saç bakımı ile ilişkili kurtarma prosedürleri, masaj için kullanılır. Bu yağ karışımları büyük ya da baz olarak adlandırılır. onlar iyi emilir ve gerekli tüm besinleri ve malzemeleri absorbe yardımcı vücuda girer ki. Genellikle büyük ölçüde kullanım maddelerin etkisini arttırır, örneğin, diğer terapötik ya da kuvvetlendirici yağlar, ile birleştirilir.

kullanışlı Ne özellikleri baz yağ var?

Uzmanlar gibi, temel veya temel yağ yeni kozmetik ürünleri oluşturmak için kullanılabilir. Bu durumda, yağın çok vakıf oldukça kendine yeterlidir, böylece yüz, saç, dekolte, çivi, boyun için satın alınabilir. Düzenlerine göre hiç hesapları kullananlar, böyle temel vakıf, onlar eklenti için onların gece kremleri ve is de kullanılan içinde oluşturma şifalı ve gençleştirme için yüz karışımları. Birkaç damla eklenen etmek klimalar, şampuanlar, Balsam ve tonik. Ve her gün kullanabilirsiniz.

Örneğin, birçok kullanıcı jojoba yağı taban övün. Onlara göre, kombinasyon cilde bir kombinasyonu için idealdir. Bu gözler, alnın, yanaklar ve çene etrafında temiz cilde uygulanır. Ayrıca düzgünleştirir ve harika yiyecek dekolte. Bazı kızlar bir temel olarak bu tesisi kullanın.

"İris" esansiyel yağların faydaları nelerdir?

esansiyel yağların bariz yararları arasında Şirketi "İris" tanımlanabilir:

 • % 100 (kimse güzel kokular, parabenler, silikonlar ve boyalar içermeyen şirket anlamına gelir), doğal.
 • Konsantrasyon ve ekonomik tüketimi (örneğin, petrol sadece 5 damla yeterli yüz bakımı için bir işlem).
 • Bu pullanma ve kızarıklık ortadan kaldırır.
 • kızarıklık ve tahriş ortadan kaldırır.
 • Cildi kurutmayın.
 • Eh emilir.
 • Bu yüzünde filmin etkisi yaratmaz.
 • kayma ve cilt pul yüzeyinde kalır değil.
 • Bu, nemlendirir temizler ve özel parlaklığı ve kadifemsi bir cilt verir.

İlaçlı petrol şirketi "İris"

sayısız incelemelere göre, şirket "İris" yağların çok iyileşmesini veya terapötik etkiye sahip bulunmaktadır. Örneğin, "Toffee" "Antimikoz" esansiyel yağlar üretiyor. Bu araçlar yeniden bulaşmasını önlemek için ve ciltteki mantar enfeksiyonları kurtulmak izin verir. Bunlar, kaşıntı rahatlatmak belirtileri, kızarıklık ve soyulma ortadan kaldırır.

Çay ağacı yağı, mersin, selvi ve diğer bitkiler içeren kullanıcı olarak "Anti-varisli karışımı" bir dizi, şişme rahatlatmak yardımcı olur. Bunlar ağrı, iltihap ve hatta ince kan rahatlatmak. Bunların düzenli kullanımı ile esneklik sağlamak ve kan damarlarının duvarlarını güçlendirmek ve varis semptomları azaltabilir. Bunlar genellikle uygulamalı hafif masaj hareketleri veya ikinci el içinde formunun losyonlar ve kompresler. hastalıkların belirli tiplerinin tedavisinde, örneğin yağlar içinde de kullanılabilir.

Bazı hastalıkların tedavisi için kullanılır?

Uçucu yağlar "İris" hastalıkların aşağıdaki türden belirtilerini ve tedavi rahatlatmak için kullanılır CA:

 • Stomatit ve ağız mukozasında diğer iltihaplanmalar.
 • Herpes.
 • Soğuk algınlığı ve viral hastalıklar (üst ve alt solunum yolları).
 • Ağız, boğaz ve kulak hastalıkları.
 • Bozukluklar ve gastrointestinal sistemin diğer hastalıkları.
 • Kandaki obezite, ateroskleroz ve aşırı kolesterol olarak.
 • Ne zaman sistit, böbrek taşlarında, prostatit, hastalıklar boşaltım yolları ve safra kesesi.
 • Için temizlemek bağırsaklar ve karaciğer.
 • Jinekolojik hastalıklar (örn, uzantılar enflamasyon ise).

Aynı zamanda, "İris" yağ artrit, artrit, bursit, romatizma, nevralji, miyozit, ve diğer eklem sorunları ağrıyı gidermek için de kullanılabilir. laboratuvar uzman trikolojik şirket tarafından oluşturulan bir özel tasarlanmış serisi, bu kepek, saç dökülmesi kurtulmak yardımcı olur.

Bu seri ürünler saçı güçlendirmek. Tüm saç tipleri için Onları daha az kırılgan ince ve uygun olun. Bu arada, birçok kullanıcı bu serinin memnun. Onlar konuşma yaklaşık be zaman alıcı ama çok olumlu etkisi. genellikle müşteriler rahatsız eden tek şey, üretim "Iris" yüksek maliyet.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.