GüzellikBakım ürünleri

"Carolina Herrera": parfüm, Değişen Dünya

Şık, giyinmiş bakımlı kız hep çarpıcı ve unutulmaz bir konaklama olduğunu. Ama bunun ötesinde, onun lezzet kalıcı bir izlenim. parfümün doğru seçimi genellikle sahibinin ruh haline bağlıdır ve yolu başkaları tarafından algılanmaktadır. parfüm kadının bileşimine bağlı olarak ölümcül bir bayan ve anlamsız kız gibi görünebilir. Bu nedenle, kokunu almak önemlidir, sizi açığa hangi kişiliğinizi vurgulamaktadır.

unutulmaz aroma biri Carolina Herrera oluşturur kokular vardır. Bu marka adı altında sunulan Spirits, kayıtsız terk asla. Carolina Herrera, ünlü modacı, 1980 den salınımıyla parfümün faaliyetlerini bağladı. O zamandan beri, kızlar her yıl milyonlarca birini veya marka adı "Carolina Herrera" altında satılan başka lezzet, keşfediyorlar. Parfüm her kız sadece onun için uygun bir bulabilirsiniz aralarında tatlar, çeşitli sunar. En ünlü kokuları biri "212" dir. Bu gerçekten dişil ve portakal, bergamot taze kokular, vadi ve gardenya zambak çiçekli notları oluşur, aynı zamanda urbanistichny parfüm, yer almaktadır. parfümün kalbi misk ve sandal ağacı olduğunu. Bilerek 212 - Manhattan'ın bir kod. Çok tiksindirici değil aşırı çiçek, hafif ve serinletici değildir. Hollywood yıldızlarının bir sürü de "Carolina Herrera" hayranları vardır. Parfüm "212", örneğin, favori parfüm Jolie.

Ama hepsi bu değil! kadın kokularından oluşan zengin ürün yelpazesine ek olarak, marka "Carolina Herrera" ünlü erkek parfümleri daha az bulunmaktadır. Erkek Parfümleri genellikle kadınsı koku ile eşleştirilmiş. "212 Men" - Örneğin, gerçekten yıllardır bir efsane idi ünlü parfüm "212", bir varyasyonu vardır, erkekler için özel olarak geliştirdi. Bu mütevazi, ama aynı zamanda şehvetli parfüm herhangi bir adam için eşsiz bir çekicilik katmak ve kadınlar onun yanında titremeye yapacaktır.

erkek ve kadınlar için çizgi gösterildiği gibi, "212 Sexy" - bu büyük popülerlik ek olarak yeni parfümü "212" kullanmaya başladı. Bu tatlı ve çiçek kokusu ile karakterizedir. Buna ek olarak, Carolina Herrera başlatır ve aromatik vücut losyonları , aynı koku.

Birçok için parfüm birçok markalar arasında aynı lideri "Carolina Herrera" dir. Alkollü Farklı zenginlik, sofistike, çekici, duygusallık tarzı ve güven verir. Her parfüm farklı kişiler için kendi yöntemiyle ortaya çıkıyor, böylece farklı kokular denemek ve aralarında size ayırt ve kişiliği, yaşam ilkeleri ve karakterini vurgulamak yararlanacaktır birini bulmak gerekir.

Her yıl, Carolina Herrera parfüm olan bugün 56 tatlar temsil ve bültenleri herhangi bir dünya yıldız veya sıradan ev kadınları kayıtsız bırakmayın yeni ve heyecan verici kompozisyonlar serisini yeniliyor. bir zamanlar onun parfümünü hayal etmeye çalıştı, onunla ayrılmak istemeyeceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.