SeyahatOteller

Otel "Eko-house" Adler: yorumlar, açıklamalar, oda, gezi, ek hizmetler

Eğer uygun seçenekleri Adler bir tatil planlama ve seçmek ise, o zaman kesinlikle doğru seçim yapmak için birden fazla otel düşünmelisiniz. yaşam ortalama maliyeti güvenmek edenler, oldukça uygundur "Eko Ev Adler 3 *" (resmi web sitesinde verilen ad). Genellikle de adı "Eko-house". Bulunan Üzülmeyin, biz aynı otelde bahsediyoruz.

otel haysiyet

"Eko Ev" (Adler) ne işe yarar? 3-yıldızlı oteller Kural olarak, ortalama geliri olan insanlar olarak, seçilen. Bize karmaşık hale gelmesi böyle bir bütçe seçeneği oldu. Ama bütün bu için size mükemmel bir tatil için gereken bir şeye sahiptir.

"Eko Ev" - Karadeniz üzerinde dinlenmek isteyenler için iyi bir seçim olacaktır Bir otel. O çocuklu çiftler için, önemlisi her yaştan insanlar için oldukça uygundur ve. Kesinlikle para ve hizmet kalitesi için adil değer takdir edecektir. Eğer harika bir tatil geçirmek ve kalabalık harika izlenimler bırakacaktır, tatilinizi kötü yaşam koşulları ve hizmet eksikliği nedeniyle zor değildir. Böyle nüanslar bile en mükemmel ruh halini bozabilir sır değildir. Bu nedenle ikamet yeri seçimine çok dikkatli bir yaklaşımdır için öyle. Sonuçta, otel bir ölçüde tatil için ev olduğunda.

Dedikleri gibi (bunları listelemek daha az) her türlü damak zevkine, odaların çok büyük bir seçenek sunar, çünkü otel kompleksi "Eko Ev" (Adler) iyidir. Bu nedenle, herkes maliyet olarak en uygun seçeneği seçmek ve sayısına bağlı yaşayan yapabilirsiniz.

turistlere bütün bir yıl boyunca sürer otel, - Teşekkür altyapısı "Eko-house" iyi gelişmiş etmek.

tabanında numaralandırma

Otel "Eko Ev" (Adler) üç yerleşim yapılar vardır. Onlar tüm yeni ve modern bir tarzda tasarlanmıştır. Bunların her birinde yaş ve bebekler insanlar için önemli olan bir asansör vardır. Çeşitli daireler tarafından temsil edilen odalar. Toplamda, yaklaşık yüz elli adet vardır. onlar hakkında daha iyi bir fikir sahibi olmak, en yaşam koşulları daha yakından bakalım:

 1. Standart iki kişilik yedi metrekarelik bir alan ve iki yolcu için tasarlanmıştır, ancak iyi bebek için yararlı olabilir ek bir emniyet söz konusudur. Odada özel banyo, saç kurutma makinesi, TV, klima, telefon, balkon ile donatılmıştır. Mobilya oda çift kişilik yatak veya iki ikiz yatak ile temsil edilmektedir. İlave yatak veya kanepe gibi sağlanan katlanabilir sandalye.
 2. deniz manzaralı standart çift kişilik oda. Böyle bir odanın Bileşenleri yukarıdan farklı değildir. Sadece nüans odası ve balkon pencere tartışılmaz bir avantajdır deniz, harika bir manzarasına sahip olmasıdır.
 3. Stüdyo (Çift). Böyle suit standart biri (yirmi sekiz metre) tarafından sağlanan daha büyük bir alana sahiptir. Bu odada iki kişinin kalabileceği ve bir ilave koltuk sağlanır. stüdyo banyo, telefon, klima, saç kurutma makinesi, balkon ile donatılmıştır. sayıların tartışılmaz avantajı küçük çocuk varsa veya halka açık yerlerde düzenli yemek niyetinde değilim o tatilciler için yararlı olabilir bir mutfak, varlığıdır. stüdyoda yatak gibi iki tek kişilik yatak veya bir çift kişilik yatak ve bir koltuk bulunmaktadır.
 4. (Iki kişi için tasarlanmış) Yatak Stüdyo Süit. Oda iyi bir boyut, elli yedi metrekare toplam alanı. bir ek koltuk bulunmaktadır. Suite banyo, klima, telefon, balkon ile donatılmıştır. oda kanepe ve çift kişilik yatak vardır. Tesiste stüdyo sadece iki tane var.
 5. Junior Süit (Çift). otelde Böyle odalar oldukça çok - yirmiden fazla. Bunlar iki kişi için tasarlanmış, ancak bu durumda bir ek koltuk var olan. Bileşenler oda bir otel oldukça standarttır. avantajı oldukça geleneksel daireler (yirmi bir metre) daha büyük bir alandır.
 6. (Iki misafirler için tasarlanmış) İki odalı süit. Bu numaralar biraz sadece onüç adet. Her biri kare yaklaşık otuz üç metrelik bir alana sahiptir. Suite banyo ile donatılmıştır. Bir çift kişilik yatak, kanepe, klima, balkon bulunmaktadır.
 7. Üç odalı daireler (dört). iki yüz yirmi metrekare - sadece tek bir numara, bir alan mevcuttur. Bu dört kişi kalmak amaçlanmıştır, bir ek koltuk var. İki çift kişilik yatak ve döşemeli mobilya vardır. paket balkonlu bir televizyon, klima, bornoz, terlik, saç kurutma makinesi ve telefon içerir.
 8. Üç çatı (dört). Toplamda, bu sayılar sadece ikisidir. her biri yaklaşık 165 metrekare alan. Bu dört kişi kalmak için tasarlanmıştır, bir ek koltuk var. penthouse iki adet çift kişilik yatak ve döşemeli mobilyalar vardır.

Elbette değil sıradan tatilciler için odalar, son üç seçenek. Herkes bu kadar büyük bir alan daireler ihtiyacı var, ancak yine de onlar talep de vardır. "Eko Ev" (Adler), bu makalede daha sonra değineceğiz yorum, tamamen farklı tatilciler içerir. Görünüşe göre, bu nedenle, oda sayısı fiyatlandırma dairelerin çeşitli tarafından temsil edilmektedir.

Aynı tarzda tüm odalar unutulmamalıdır. Dairelerin iç sınıfı konut kompleksi içinde değişir "Eko-house". Odalarda konaklama fiyatları mevsimlere göre değişir. Genelde orta gelir için oldukça uygundur. Böylece sezonunda çifte standart 4200 ruble mal olacak. gün.

gıda

Bir tatil paketi satın alarak, derhal beslenme düşünmek bağlanmıştır. Bu konuda "Eko-house" dinlenmeye çok sadık. İdare diyetler sunar. Makul bir ücret karşılığında bu tür kompleks içinde restoran olarak yemek oldukça çeşitli sunabilir. Çocuklar kendi çocuk cafe var. En yakın kafe ve restoranlar - bir nedenle hizmetinizde, otelde yemek istemiyorsanız. bir mutfak ile bir oda rezervasyonu olanlar gezginler, genel olarak yemek hizmetleri gerekli olmayabilir. Burada da o size kalmış. Bu, tüm tercihlerine bağlıdır. Ayrıca, lobi bar ve ızgara kafe olarak beslenme konusunda ek hizmetler vardır.

kompleksi tarafından sağlanan hizmetler

turist Yorumlar otel kompleksinin içinde geniş bir hizmet yelpazesi göstermektedir. Burada sadece denizde dinlenme olamaz, ama aynı zamanda saunada dinlenebilir veya herhangi bir yere gitmek istemiyorsanız basitçe, havuz güneşlenin. Sadece dinlenmek ve biraz tembel olması zamanınız olacaktır. Çocuklarınızın eğlence organizasyonu oyun alanında animatörler devreye girer. Yetişkinler, bu arada, masa tenisi ve bilardo oynayabilirler.

otel kompleksinin genel alanlarda ücretsiz internet bulunmaktadır. Ek hizmetler tatiliniz süresince kullanabileceğiniz, de mevcuttur. Bunlardan biri park (ücretli, gece 150 ruble) 'dir. Karmaşık hizmetlerini, güzellik stüdyosu, fotokopi ve faks hizmetleri sağlayan, çamaşırhane vardır.

eğlence, konferans salonu ile iş gezileri birleştirmek iş adamları için. otelde büyük kutlamalar için en fazla üç yüz elli kişilik büyük ziyafet salonu bulunmaktadır.

Ayrıca bertaraf hizmeti verilmektedir oda servisi, en hangi ile telefonda yer vermeden, başvurabilirsiniz.

Özellikle çocuklar konaklama

Tüm ebeveynler kesinlikle çocuklarının konaklama konuda endişe edecek. Bu nedenle, bir tatil paketi satın, insanlar her zaman bu konuyu açıklığa kavuşturmak. Kampüste çocuklar her zaman en genç ziyaretçiler için açık bir oyun alanı mevcuttur, bunlar animatörler meşgul olacak, sıkılmış edilmeyecektir.

Buna ek olarak, altı yaşından çocuklar için yemek olmadan ücretsiz konaklama sunmaktayız. İstenirse, ebeveynler ek bir ücret karşılığında transfer ayarlayabilir. Aviatour kitap ve iki yaşın altındaki küçük bir çocuğa sahip Turistler, yönetim kuvvetle kendi uygulamasında gerekli işareti yapmak önerilir. Tur maliyetinin herhangi azalacaktır edin.

Belgelerin Yürütme

aşıklar gelişinde aşağıdaki belgeleri olduğundan emin olmalıdır İçin: pasaportu, medikal sigorta poliçeleri izin verir. Çocuklar için de doğum belgesi ve epidokruzhenii belgesi yakalamak için gereklidir. - 12:00 önce, 14:00 dan check-in check out: Otel idaresi aşağıdaki sırasını kurdu.

Nasıl gidilir?

İnsanımız uzun Soçi ve Adler dinlenmek seçmiş, Kırım geçenlerde Rusya'ya döndü. mahzende "Yeşil Binalar" almak için. Çünkü Soçi'de Olimpiyat Oyunları'nın mükemmel anı geliştirilen bu bölgelerde görülen Ulaştırma altyapısı yeni yollar ve otobüs istasyonları inşası da dahil olmak üzere önemli hazırlık sonrası gerçekleşti.

Hedefinize dur, tren veya uçak olabilir.

Moskova doğrultuda - Adler düzenli Soçi Uluslararası Havaalanı varmak uçakları kat. Sonra otobüs veya taksi ile otele ulaşacak. Buna ek olarak, daha sonra havaalanına varışta size otel personeli beklenebilir, transferin çevrimiçi modda sipariş edebilirsiniz. Otel kompleksi giden yol kendisinden fazla on beş dakika sürmez.

Ayrıca "Moskova-Adler" otobüsle ya da taksi ile daha sonra Soçi'ye trenle ulaştı ve edilebilir.

Adler, Aydınlanma, cadde, ev 160-B: otel kompleksi, Krasnodar Bölgesinde yer almaktadır.

"Eko-house" Adler: turist yorum

tatil planlama ve otel veya otel seçerken, hiçbir turist bu yeri ziyaret etmiş olanların değerlendirmeleri dikkat çekiyor. Bu, tüm otel ellerinden geleni reklamını çünkü işlerin nasıl gerçek durumunu öğrenme fırsatı vermenin tek yoludur.

Biz tartışmak istiyorum değerlendirmeleri "Eko Ev" (Adler), en iyi el ile kendini kanıtlamış unutulmamalıdır. Karmaşık aslında sıcak sezonda tüm geri kalanı çok ilgileniyor deniz, oldukça yakın bulunduğu gerçeği oynadığı önemli rolü. sahile iki yüz metre oldukça hatta çocukları yenmek.

Tatilciler dikkat ve personelin yanıt not edin. Otelin karakteristik bir özelliği Odalar günlük temizlenir, temiz.

Yorumlar "eko" iktidar iyi bir düzeyde göstermektedir. Otelin restoranında mükemmel Avrupa yemekleri hazırlar. Eğer birçok restoran ve kafe bulabilirsiniz istiyorsanız Pleases ve altyapı, beş dakika yürüme mesafesindeki. Yer "Yeşil Binalar" o tatildeyken bir kişinin gerekli olabilecek tüm şeylerin yakın bulunan çok uygundur.

Özellikle sıcak yorum birçoğu için özellikle soğuk bu zamanlarda denize alternatif bir trek ısıtmalı yüzme havuzu, göre ziyaretçileri bırakın. Ben su ve toprak saflık memnunum.

Otelde bilet hizmeti vermektedir. Bu çok uygundur ve seyahat ile ilgili israf süresini önlemek ve rahatlama atmosferi öğrenmek izin verir. İnsanlar çoğunlukla sigara içmeyen oda olup olmadığını soru sormak. Her odanın kendi balkonu olduğu gibi "Yeşil Binalar" için böyle bir konu çünkü prensip olarak olmamalıdır sigara ile sorunların, ilgili değildir. Ayrıca odalarda temizlenir ve temizlik konusunda, günlük yayınlanan, tüm ziyaretçiler memnun. balkon gelince, bu turistlerin zevk için ayrı bir konudur. Hepsinde şehir veya deniz büyük bir görünümü vardır. Özellikle mutlu deniz resminden sevgiliyiz. Ne sayı çiftlik binaları veya avlulara ulaşmaz.

Genel olarak, ziyaretçiler otel kompleksinin son derece memnunuz "Eko-Adler." Yorumlar - geçirmez. Bazı turistler hizmet, güleryüzlü personeli ve iyi gelişmiş altyapı iyi bir düzeyde münasebetiyle düzenlenen ilk sene burada tatillerini geçirmek.

eksileri gelince, onlar "eko" bulmak oldukça zordur. Aktif bir gece kulübü hayatı isteyenler için, bölge böyle bir kurum olduğundan, otel kompleksinin dışına adım olacaktır. Ama her akşam tatilciler canlı müzik eşliğinde ağırladı.

Hayvanların yerleşim değil tüm odalarda ve sadece önceden talep ile gerçekleştirilmektedir olarak bir hayvan var ve onunla gelmesini planlayan kişiler yolcuları, otel ile konuyu görüşmek üzere gerekli önceden olduğunu. Fakat prensip olarak, sorun çözüldü, bir otel sadık bir politikaya uygun bulunmamaktadır.

Otel kompleksi içinde rahat ve dinlendirici bir konaklama söz turist Yorumlar. Ve başka ne iyi bir tatil için gereklidir, ancak neşeli kaygısız tatil atmosfere atılmak için!

eğlence organizasyonu

Denize birçok tatilcilerin gezisi için - bu sahilde sadece boşta kalmak değil, ama aynı zamanda da yeni bir şey görmek için bazı turistik yerleri ziyaret için bir fırsattır. Genel olarak, kültürel etkinlikler ihtiyacı olan insanlar. yakın çevresinde ilgi yetişkinler hem de çocuklar değil sadece olabilir nesneleri bulunması nedeniyle bu anlamda, "Eko Ev", oldukça ayrıcalıklı bir konuma sahiptir.

Yakın konumlar şunlardır:

 1. Delphinarium "Su alanı", mesafe 1,1 kilometre hangi.
 2. Soçi akvaryum - 0.8 km. Çocukları aynı zamanda yetişkin sadece vuracaktır.
 3. Aquaparkı "Amfibius".

Buna ek olarak, turist aşağıdaki turistik yerler ziyaret zevk:

 1. Kafkasya Devlet Biyosfer Rezerv (buna mesafe biraz altı kilometre). ziyareti için düzenli geziler organizasyonunu oluşur.
 2. Yeşil Tiyatrosu.
 3. Kış Tiyatrosu.
 4. Yaz Tiyatrosu.
 5. Riviera Parkı.

güvenle tedavi ve dinlenme geçmesi mümkün olacak bir yerdir - O Adler dikkati çekiyor. Aynı zamanda enerjik ve hareketli bir eğlenceye yönelik gece kulüpleri, restoranlar bulunmaktadır. Adler konumu için benzersizdir. Bir yandan, bu Soçi yanında, ama fiyatlar diğer taraftan, çok daha demokratik ve daha az ısırık vardır - Krasnaya Polyana denilen kayak köyü topraklarında bulunan Abhazya yakınında.

Deniz plajlar Adler maden suları ve çamurla teklif tedavileri yarışan saflık ve eğlence ajansları şaşırtacak. "Eko" kalarak, sadece dinlenmek değil, aynı zamanda bu işyerlerinin birinde iyileşmek için.

Kısa bir süre önce, Soçi'de Olimpiyat Oyunlarından önce, Adler önemli ölçüde yeniden inşa ve modernize, bu yüzden modern bir tesisi ziyaret etmek mantıklı edildi. Özellikle Adler yıl boyunca tesisi olduğunu. Mayıstan ekime kadar, süren deniz sezonu ve ardından kayak dönemini başlar. böylece bile Nisan ayında mayıs başına kadar Aralık'tan yamaçlarda, kar, hala kayak yapmaya gidebilirler.

Gezi

Karmaşık "Eko-house" in Dinlenme, gorge Akhtyrsky ziyaret edebilir ve bir dağ nehir Mzymza üzerinde yokuş aşağı katılırlar. Lüks eğitmenler ve iyi ekipman, güvenli ve eğlenceli Rafting vermenize yardımcı olacaktır.

profesyonel ekipman ile tırmanma uygulamaya Adler Yakın diğer deneyimli turist mümkün. Daha rahatlatıcı bir zaman tercih İnsanlar kanyonun güzelliğini hayran olabilir. Çok Jeeping burada geliştirdi. Deneyimli bir sürücü ile bir tur gezi araç size beş yüz ruble mal olacak sabitlemek için.

Ayrıca yakın Adler yaklaşık üç saat süresince Binicilik düzenledi. Rota doğal geçiyor. eğlence maliyeti - iki yüz ruble.

Hangi kesinlikle öyle düzenli olarak burada düzenleniyor deniz gezi, ise, "eko" dinleniyorum ziyaret etmek gerekecektir. Sen sadece deniz ve kıyı alanlarının güzelliği takdir değil, aynı zamanda vahşi yunusların sürüleri hayran mümkün olacak.

Tekne turları dört Bisiklet düzenlenmektedir. Onların süresi - yaklaşık iki saat ve maliyet - Kişi başı 250 ruble. kişi başına saatte yüz ruble değerinde bir yatta Saat binmek. Balıkçılık tutkunları tekne ve denizde balık fırsatı bir yürüyüş tadını çıkarabilir.

Buna ek olarak, Adler Sochi yakın olmasından kaynaklanmaktadır, Olympic Park ziyaret edebilirsiniz. Böyle turlar maliyeti 650 ruble, 600 rubleye mal olacak teleferik artıştır.

kıyısında bol eğlence, sörf arasında değişen ve biten sunmaktadır derin deniz dalış bir aqualung ile. Herkes kendileri için ilginç bir şey bulacaksınız.

hırslı balıkçıları ilginç gezi olacak için Achigvarskoe göl, altı kilometre şehirden yer. Burada en farklı nehir balık yakalamak ve rahatlatacaktır.

"Eko-house" kompleksinde Dinlenme, sıkılmış olmayacaktır. Gerekirse, her zaman resepsiyona ve nasıl gezisi yapabilirsiniz sıcakkanlı personeli söyleyebilir.

yerine epilogue

Otel hakkında konuşmak "Eko Ev" kısa sonuca bitirmek istiyor: Otel çok olumlu genel izlenim olduğunu. tatilciler için önemli rol deniz, uluslararası havaalanı, tren istasyonu ve tabii altyapısının konumu, yakınlık harika bir yer oynuyor. Birlikte güzel odaları ve iyi hizmet ile tüm bu bileşenler, iyi bir tatil anahtarıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.