Ev ve AileBayram

Kız kardeşinin doğum gününde kendi ellerini sunun - Orijinal fikirler ve ipuçları

Kardeş - yerli insanlar, akrabalık, ama çoğu zaman ihale dostluğu sadece bağlanır. Bu nedenle, yakın akraba olduğunu! Ve onun doğum gününde hediye seçimi - oldukça ciddi. "Daha sonra" er kararını almak sorunu gecikme olmamalıdır, daha önemli bir sonucu olacaktır.

Valya yün kardeş hediye

Pratik iyi yolu ellerin bir hediye hazırlamak için olduğunu gösterir doğum günü kız kardeşi. Tabii ki, bu kutlama çok önce hazırlamaya başlamak zorunda kalacak. Ve gerek bazı becerileri satın almak, dikkatlice düşünmek. Örneğin, iyi bir fikir gözde küçük şeylerin yün çeşitli çalmayı öğrenmek. bunların özellikle onun için yapıldığını bilmek yumuşak ve sevimli oynamak için eğlenceli olacak ve hiç kimse böyle yoktur ve olamaz - Kardeş, bebek, sevimli küçük hayvanlar oluşturabilirsiniz! Bu ablası rahat yumuşak terlikler keçeleşmiş veya yukarıdaki şık çanta ve şapka keçe onun doğum günü için kendi elleriyle bir hediye olabilir. Ve kürk trim ve çiçek buketi tarafıyla nakış veya baskı, kış botları gibi - aynı zamanda bir kraliyet hediye olacak!

tuzlu hamur Hediye

Donör modellemede becerileri varsa, o gizmos imalatında tuzlu hamur meşgul olmalıdır. Sonra oyuncak bahçesinde süslemek için tuzlu hamur posudku oyuncak ve mobilya bebek için, sevimli minyatür heykeller yapmak için ablasının doğum günü için kendi elleriyle takdim etmek mümkündür. Abla orijinal bir alçak kabartma ile kutu, resim kumbara ile duvar tabağı, takı yaklaşacaktır "taşların denize." Doğal olarak, deniz taşları ve kabukları tuzlu hamur yapılmış ürünler taklit etmelidir. Bu süreçte, en önemli şey - doğru renk ve şekil seçmek, neredeyse "taş" doğal farklı olduğunu için.

Nakış - herhangi bir yaş büyücü için en iyi hediye

Bugün senin nakış içini dekore etmek modadır. Bu nedenle, bir doğum günü kardeş bir sandalye, masa örtüsü veya perdeler üzerinde güzel bir duvar ya da pelerin yapabilirsiniz. Ama bu tavsiye hala yetişkin kız kardeş için daha uygundur. Ama evrensel bir hediye seçeneği-nakış yoktur. Bu - bir portre ihsan, yani - vesileyle kahramanı. Ve küçük kız ve kız-genç ve yaşta bayan liyakat bu hediyeyi takdir edebilirsiniz. Tabii ki, böyle bir şeyin bu kadar kolay değildir yapmak: o zaman, nakış için şablon fotoğraf aktarma doğru renk ipi bulmak için, izleme kağıda desen transfer etmek özel bir programı kullanarak. Ve bu schedevra tamamlamak için zaman ister.

Örme şeyler modası asla!

Ve tabii ki, kendi elleriyle kız kardeşi bir hediye, dikme gibi kravat olabilir! kız küçük ve bebeklerle oynamayı seviyorsa, değil en onun için ve onun evcil hayvan için kıyafet yapabilirsiniz. Örme ve dikmek elbiseler, kürk mantolar eski, kırık dökük kapaklar ve yaka yapılmış. Kızlar ve kadınlar kendini giyebilirim şeyler sunmak için en iyisidir. Şunları yapabilirsiniz, örneğin, onun doğum günü kardeş kravat için kendi elleriyle hediye: panço, hırka, elbise, ceket, kazak, atkı, bolero, etek. verici yeterli sabır değilse, daha küçük bir model seçmek gerekir: eldiven, bere, bere, atkı. Önemli olan öğeler için bir stil düşünün ve hammadde sağa (iplik veya kumaş) rengini seçmektir.

İpuçları "Swifty"

Ve o kadar huzursuz ve sabırsız için bazı tavsiyeler:

  1. kardeş hediye pişmiş edilebilir - bu çok zaman almayacaktır. Orijinal dekorasyon ve eğlenceli yazıt lüks kek "çivi" bir kutlama bayram olabilir.
  2. tebrik zihinsel sözlerle scrapbooking tarzında Kart içeride kardeş değil, aynı zamanda tüm misafirler için sadece uzun süre hafızada iz bırakacaktır.
  3. Talimatların özel setleri, hızlı bir kızla bir kolye veya bilezik için toplanıyor küpe veya kolye yapabilirsiniz.

Ama en önemli şey - iyi, orjinal dileklerle iyi tebrikler yaptığı hediyeler gelip etmektir. Ve hep birlikte sunmak - ve bir hediye, ve tebrikler - tüm kalbimle.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.