GüzellikSaç

Tüm saç tipleri için kendi elleriyle Yunan tarzında saç modeli

Yunan tarzında saç kendi ellerinizle farklı şekillerde yapılabilir. Her durumda, saç, istiflenmiş yumuşak dalgalar, (korimbos) arkasında güzel bir demet toplanmalıdır ve kılcal çerçeveli veya kaydırmak veya örgü veya kurdeleler. Güzel bir kadının başının hattı (yaklaşık olarak ortada patlama ve taç arasında) vurgulanmış olduğu gibi Aslında bu sürece, bir çemberin olmadan, hatta yapabilirsiniz istediğiniz herhangi bir şey olabilir. Üç unsurun (kiriş, sınır hattı, yumuşak bukleler) tipik bir Yunan görüntü oluşturmaktır.

kendi elleriyle Yunan tarzında klasik basit saç modeli,

O birkaç aşamada gerçekleştirilir. saç at kuyruğu toplandı. Ön birkaç pryadok bırakabilir. Şimdi çok güzel bir ışık tasarımı geçin. saç ikiye bölünmelidir. İlk bölüm bükülmüş ve ankraj cıvataları olduğunu. İkinci dal, bir turnike şeklinde bükülmüş, ama ilkinden daha biraz daha uzak tutturmak edilir. Bu şekilde, ana hacimli elde edilir. koydu tüm lake ön tellerini Güvenli dalgalar saç sarma, bandaj bant süsleyin. altınızda fotoğrafta böyle Atın kuyruğunun ilk bölümü bukleler şeklinde modellenmiştir Kırkma ve ikinci ve daha ince, takviye boncuklu kord daha sofistike bir versiyonunu görmek ve sınırın rol oynar edebilirsiniz.

kiriş olmadan, Yunan tarzında Döşeme

Daha yüksek olmasına rağmen ve hiçbir ışın yapamaz söylendi, istenen etkiyi elde edebilirsiniz ve onsuz, saç hacmi geri rulo koymak için yeterlidir - Yunan tarzında ve hazır saç modeli! İlk bakışta basit, bu ancak muhteşem ve romantik görünüyor. Bu nasıl saç modeli gerçekleştirmek için? İlk olarak, bir gün saç yıkamak ya da iki önce böyle bir istifleme kurulmasına, o zaman daha esnek ve sert olacaktır iyidir. kafasına sprey ve bandaj stil için gerekli yardımların (saçını devam edeceğini), bu yüzden yoğun elastik yeterli olduğundan emin ve aynı zamanda yapmak.

Bir yan ayrılık yapın ve hafifçe saç tarağı. Bunlar yüz ve arka her iki tarafında doğal olarak yerleştirilmelidir. artık taşımak zorunda çünkü Sonra, saç doğrudan bir bandaj koyun. Şimdi, alın başlayarak şeritleri tek tek ayırmak ve hafif döndürerek, bir bandaj bunları yakıt. her iplikçik sonu çekin ve şimdiden gelecek sarmalını içermelidir. Eğer kafasının arkasında olsun, dizilerinin tamamı çekerek değil, çember arkasında sıkışmış gerekmektedir. Sonunda biraz saç güçlendirmek ve saça parlaklık verir uygun herhangi bir araçla işlenmiş saç modeli size serpin.

Kendi elleriyle Yunan tarzında Hairstyle - Yunan kuyruk

Başka çok güzel bir seçenek - kuyruk tabanı üzerinde Yunan tarzında bir saç modeli. gerekli değildir Bu saç modeli münhasıran gerçekleştirmek için çok uzun saçlı - yapay onları desteklemek mümkündür. başın arkasındaki yüksek artış yapmak için, kuyruk çok geniş bir sakız ve bunu karşılamak veya özel mağazalarda satılmaktadır özel köpük elemanları almaya üst saçlı alt saçları bağlamak mümkündür. ve oldukça karmaşık çok aşamalı - Aşağıdaki fotoğrafta akşam saç.

Ancak, bunu basitleştirmek mümkündür. saç yerleştirin büyük bukleleri bir bukle maşası kullanarak. saç kökleri pürüzsüz bıraktı, ama aynı zamanda yalan olabilir onlar kolay ve uzay olmalıdır. tek omuz veya sırt üzerinde kıvırcık sarkık, yüksek at kuyruğu, saçın styanuv geniş elastik bant olun saçına etrafında birkaç kez sarın. işaretçilerine ve vernik sabitleyin.

Yunan saç diğer varyantları

Bir anda tırpan çok popüler olan kendi elleriyle Yunan tarzında saç modeli. Açıkçası, bu çılgınlığı örgü kaynaklanmaktadır. jantları, basketbol, takı ihtiyaç yok - başının etrafında örgülü saç örgünün hattı vurgulamak için yeterlidir ve güzel geri topuz çizmek uçları.

çok sayıda ince örgü ve çıkıntı yapan şeritlerin dokunan hacmi hassas örgüler, Modern stilistler yeni çözümler bu Yunan saç sunuyoruz , şiş şiş dört ipi üzerinden. Tabii ki, kendi başlarına gerçekleştirmek zordur.

sırt ve güzel bir ön çizgisinde hacme ulaşmak için ince şekillendirme ürünleriyle çalışmak için yeterli olacak kadar kısa saç için, kendi ellerinizle Yunan tarzı saç modeli de, belirli zorluklara neden olabilir. Ancak, bazı çok ilginç seçenekler olabilir, örneğin, yivli olan hacim elde etmek ve daha sonra bir özensiz Surround ışına saçı toplamak ve saç modeli çember süslemek için mümkündür. Bir yastık anımsatan özel sakız, almak ve onun etrafında saçlarını koyabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, İlahi Dişil hairstyles seçenekler - çok. Kısa ve uzun saçlı, basit ve kompleks için Akşam ve günlük. Herhangi bir kadın, sadece en uygun yüklemeyi seçin Yunan tarzı evde ve yardım almadan saç gerçekleştirebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.