GüzellikSaç

Değerlendirme tonları: "Farah" Boyama

Bir ürünün satın alınmasından önce her kadının mümkün olduğunca bunu bilmek önemlidir. Bu gıda ve kozmetik ürünlerinin özellikle doğrudur. Genellikle kızlar pahalı madde kalitesiz olmayabileceğini göz önünde bulundurarak, fiyat yönlendirilir. Birçok kişi yanlışlıkla kötü olması kaçınılmaz az maliyeti olduğunu analog ürünleri, varsayalım. Gerçekten mi? Bugün kozmetik endüstrisi boya, demektir içinde yaklaşık bir çok popüler yazmaya karar "Spotlight". Ürün incelemeler makalesine olumlu ve olumsuz okuma daha da içeriğidir.

Boya konusunda genel bilgiler, "Farah"

yayınlamadan değerlendirme öncesinde de, ürün hakkında konuşmalıyız adil seks sahada aldık. Tüm renkler arasında o renkler paleti, kabul edilebilir fiyat etiketi onun büyük çeşitlilikte öne çıkmaktadır unutulmamalıdır. Birçok kadın, diğer ucuz veya pahalı denemek için acele etmiyor, birkaç yıldır bu güvenilen marka oluyor ve vardır edilmiştir.

"Farah" Boyama, yorumlar, bu makalede yayınlanan fotoğraflar Rusya topraklarında üretilmektedir, ancak ana enerji kuruluşu Bulgaristan'da yer. Bu ürünün Rus üretimi sayesinde böyle cazip bir maliyeti vardır ve bunun kalitesi zarar vermez. renk "Mercek" bileşimi, saç bakımı ve renk verici gibi olumsuz bir etkisi vermez doğal maddeler, hakimdir. En popüler renkler bir dizi vardır, her biri üç serisi, yayınlanan marka boyayın.

"Fara klasik" yumuşak boyama amaçlayan, boya saç yapı içine derin nüfuz ve renk doymuş, uzun bir süre boyunca devam eder. bukleler için bakım bileşenleri dahil, onlara güç, sağlıklı bir parıltı verir.

"Farah salonlar Köpük" kullanımı çok kolaydır, her sarmal üzerinde eşit boyalar olup. Kadınların bu dizi, evde boyamayı üreten seçin.

"Farah Düz Renk" yeni bir bileşen geliştirdi ve Fransa'da patentli bir formül içerir. boyanın bu bileşen sayesinde saç şaft girer ve haslığı% 30 kadar daha fazla muhafaza edilir.

Boyama "Farah", çeşitli yorumlar, bu en çok satan biri olmaya devam etmektedir. En popüler tonlarının değerlendirmeleri bulabilirsiniz.

olumlu yorumlar: "Farah", kül-sarışın Boyama

gölge seçin Kızlar, ürünün fiyatı ile memnun edildi. Onlar boyama sonuçları daha pahalı ekipman kullanımı farklılık olmadığını yazın.

saç yıkanıp değil üzerinde uzun süre boya tuttu yorum yok. Renk, güzel saç parlaklık, sağlıklı bakmak doğaldır.

Onlar boya "Fara" gölgesi mükemmel diğer renkler aksine, gri saçlı doldurmasını yazın. saç onun şok bulundu Kadınlar, "gümüş" saç, bu aracı kullanmanız önerilir.

olumlu yorumlar belirtmeyi unutmayın açıklanan boya markasının bir başka önemli avantajı, renk merhem sabitleme için koruyucu eldiven seti dahildir. Onlar alışveriş yaparken, gerekli küçük şeyler genellikle unutulur yazarlar. İşte üreticisi bu önemli noktayı sağlamıştır.

gölge ve kız kimin sarı saç doğası gibi. bu mükemmel boya rengi, doğal, kıvırcık vurgulayan parlaklık katıyor yaz.

Kül Sarışın Negatif yorum

Herhangi bir ürün hakkında bir fikir birliği yoktur. Genellikle boya hakkında da açıklamalarda bulunan, "Farah" hiç denemedim demektir bir görüş vardır ve fiyatı iyi bir şey beklememelisiniz düşük ve düşük maliyetli boyasından olduğu için, almaya gitmiyor.

sayısız öneri ve sonucu hakkında olumlu yorumlarda çizim çalıştı boya yorumlar vardır, ancak bir alerji kendisine yoktu. Onlar daha pahalı ürünler nadiren yanma ve kaşıntı, ciltte kızarıklığa neden söylüyorlar. Ancak, her boya üreticisinin talimatlarına bir kutu içinde yuvalanmış bu tür istenmeyen anların mümkün tezahürü uyarıyor unutmayın. O hassasiyeti test etmek için tavsiyede bulunur ve bunu nasıl ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

kahverengi Gölge: pozitif yorumlar

Birçok kadın doğal renklerle saç boyamak için deneyin ve geniş ürün yelpazesinin sayısız eleştiriler aldı "Farah" (Brown) boya. Eğer altın, gri, gri, yakut, kırmızı, platin ve diğer birçok tonları ile doğal rengini seçebilirsiniz yaz.

Kadınlar boyalar fiyat kategorisindeki bazı küçük üreticilerin tek renk tonlarında gibi çeşitli övünebilir kaydetti.

Onlar uzun süre tutulmasını, kahverengi "Lights" tonlarında hakkında yaz, renkler tam olarak paketin üzerinde belirtilen edilenler, hiçbir farklılıklar var bulunmaktadır.

fonlar, uygulaması kolay olan erimeyecek, peroksit kokusunu keser hoş bir koku var öngörmektedir yorum, vardır.

Kahverengi tonlu: Negatif yorum

Birçok ateşli kırmızı şikayetçi. Bunlar açık kahverengi gölge sonucunda beklenen güzel renk, bir iz olmadığını yazma, saç kırmızı gerçekten parlak. Sonuç çok paket üzerinde belirtilen süreden olduğunu.

Bunun aracı hızla yıkanıp ve kökünden yok olmaya başlar söyleniyor, peroksit saç yanan üzerinde saça farklı bir boya yeniden boyamak için gereklidir.

Bir önceki durumda olduğu kadar aynı şekilde, boyaya bir reaksiyon yoktu. Ama kompozisyon doğal maddelerden oluşan bir yeri vardır olduğuna inanılmaktadır, ve bunlardan biri kadın bile bilmediği, alerjisi olabilir. Eğer başka boya reaksiyonları olduğunu gerçeğinin boyama rehberliğinde olmamalı ve testini geçemiyor nedeni budur. Bir başka tesis örneğin, argan yağı, yok olacak ve onun üzerinde kız ve alerji olabilir.

ashen tonu pozitif değerlendirmeler

Bu gölge demode gitmez. Bu her cilt tipi, yüz şekli ve göz rengi ile kadınlarda kullanılabilir. Her Kadın kül rengi yalnızca açıkça halk kitlelerinden daha belirgin bir hale, süsleyin.

"Farah" (Kül) Boyama yorumu çok büyük numarası vardır. mükemmel, gri saçlı doldurur iyi gider, Damlamayan ve hiç hoş olmayan koku olduğunu yaz.

Birçok her zaman olduğu gibi fiyat ile memnun. Onlar bu moda külden nadiren en ulaşılabilir yollarla görülen söylüyorlar. kızlar sonuç tüm beklentileri aştığını yazdı hiç yorum vardır. Renk böyle pahalı salon hizmetlerinin eğer yapılmış kullanımı gibi boyama ev ucuz yollarla zorlandı.

boyamanın sonucu oldukça uzun bir süre için, kapalı yıkanmaz devam nedenle sürekli rengini yenilemek için gerek yoktur belirtiyor. bir dahaki sefere sadece köklerin yeniden büyümesi olarak boyanacak gerekecektir.

Kül: negatif yorum

Başlangıçta tüm markaların ashen tonu olumsuz yorumlar belirledi söylemek istiyorum. şey bazı kızlar, evde saç boyama, çok önemli bir şey bilmiyorum olmasıdır. ağartılmış saç boyası küllü tonu uygulamak asla. Böyle boyama moda irade tonu ve mor renk değil sonra.

küllü renk markası "Farah", yani gelince boya onun görevi ile baş etmediğini yorumlar. sonucu değil en iyidir. Saç kül değil kazanmak, ama gerçek gri tonlama, dengesiz leke. koyu, diğerleri açık Bazı şeritler. Bu sonuç büyük ölçüde etkisini şiddetlendirir "erken yaşlılık."

Yine, bunlar olumlu ve olumsuz grubunu inceler boya "Spotlight", hızla yıkanıp söylüyorlar. Ama pek çok insan yakında daha iyi, fiyatı, farklı bir sonuç beklemek, böylece yüksek değildir ve markaya göre rahatsız.

Kızlar berber dükkanında saçını boyamak için tavsiye edilir. Onlar efendi bile müşteriye ucuz bir boya getirdiği bukleleri boyamak için niteliksel olacağını söylüyorlar.

olumlu yorumlar: siyah gölge "Spotlight"

Bu rengin severler için bu marka birçok siyahlar sağlar. Bir yoktur -mavi siyah, siyah ve diğer renkler. Bu kişi, deri rengi, göz şekli ve diğer dış verilerin belirli bir türü için siyah sağ gölge seçmektir olduğunu hatırlamakta yarar var.

Yani, kadınlar, "Fara" kara gölge idealdir boya yazma. O lekeli edilemez, hatta en kaprisli, eşit saç üzerine boyar. Ayrıca bile kına veya Basma mükemmel boya belirlemektedir kullandıktan sonra, renk lekesiz tutulur, saç üzerinde boyar yazdı.

Orada o saç boyunca eşit olarak dağıtılması olarak, "Farah mus bir salonu" siyah boya boyama için kullanmak tavsiye edilir kız ve boyamak için değil mümkünse bazı kıllar daha az var. Ayrıca ve şiddetle saçlarından emilir "Natural Color", ve siyah saç rengi seçerken önemlidir kolayca sıyrılır cilt, tavsiye ederiz.

siyahlar hakkında olumsuz yorumlar

Boyama "Fara" Kara yorum ve negatif sahiptir. Kızlar sonuç sadece ilk şampuanlama mükemmel kalmasını yazın. Orada su saç durulama siyah olur yorumlar vardır ve pigment kötü yapısında tutulması anlamına gelir.

Çünkü zararlı duman Bu rengi sevmiyorum kadın vardır. Onlar aromaterapi sit güvenerek şu anda imkansız olduğunu yazın.

blondor hakkında olumlu yorumlar

"Farah" (blondor) Boyama hemen hemen tüm değerlendirmeleri olumlu olur sahiptir. Kendinden sonra "lastik" saç, ama çabuk prospektüs merhemi kullandıktan sonra geri sıçrama - Kadınlar tek dezavantajı buldum.

Yazın bu blondor olsa ucuz ama çok daha iyi pahalı olduğunu. Ondan sonra, saç kırmızı veya sarı renk tonunu almaz.

yorumlar sarışınlar

"Farah" (sarışın) değerlendirmeleri Boyama de sadece iyi çoğunlukla vardır. Kız herhangi bir saç kullandıktan sonra renklendirme ajanları sert, ve sonucun fiyat bağlı olmadığını sarışın notu.

boya kullanımı "Spotlight" sonra sarımsı renk tonu olduğunu yaz, ancak kolayca blondora yardımıyla çıkarılabilir.

Kahverengi tonları

boya, "Farah" Kırmızı gibi parlak saç renkleri Aşık. Hemen hemen tüm olumlu tonları incelemeleri. Onlar renkleri doygun ve parlak saçlar onun parlamasını kullandıktan sonra, sağlıklı ve canlı bir görünüm olduğunu yazın.

eksileri hepsi aynı kısa ömürlü sonuçlar kutluyoruz. Her yıkama ile renk kafasını kaybolur söylüyorlar.

Sonuç olarak, o yorum, iyi ve böylece yeterli değil hem söylemek istiyorum. Ama bu, herhangi bir markanın bile en pahalı. Bugün gözden olan değerlendirmeleri "Farah" Boyama, oldukça uygun fiyatlı bir araç olduğu ve henüz marka güvenini kazanmak başardı ve kadınlar mükemmel kalitede olduğunu söylemek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.