ÇirkinlikKendin yap

Peyzaj. küçük bir arsa için kendi elleriyle bahçe

Eğer banliyö bölgesinde bir gurur sahibi iseniz, çok şanslı. peyzaj tasarımının en temel kurallarını inceledikten sonra, bunu bütün aile için harika bir yer dışarı yapabilirsiniz. Kendi elleriyle tasarım, bahçe gibi sanatın Bu tür orijinal ve bireysel hale gelmesine yardımcı olacaktır. Birçok kişi bir sebze bahçesi dikmek için yazlık çok önemli değil almak anlıyoruz.

alanda dikim için bitki seçimi

tasarlarken peyzaj kendi elleriyle bahçe, planlama dikkat edin. Dikkatlice dikkate alınması gerekmektedir ve planı iyi, nerede ve nasıl bitki ve diğer dekoratif öğeler yerleştirilecektir. Onların doğru konum - Başarılı ve güzel anahtarıdır bahçe dekorasyonu. Bu bitkiye bitkiler tam olarak ne ile tanımlanmalıdır. Eğer yaz yazlık çok zaman harcamak gidiş değildir, o zaman zemin örtüsü ve iddiasız onların notlarının çeşitli seçmelidir. Onlar sürekli bakım gerektiren ve düzgün kendi elleriyle tasarımı, bahçe içine sığmaz, çok güzel bir çiçek alana dönüşecektir. Eğer bakım için fırsat ve zaman varsa, o zaman tüm haneler çiçek memnun edecek çiçek çeşitli bitki olabilir. Ancak, onlar için daha yakından, sürekli sulanan ve beslenen takip etmek gereklidir.

Biz alan yapay gölet yapmak

küçük bir alanda sitesinde mükemmel rahat küçük gölet yerleştirebilirsiniz. Bu gölgede yapılabilir. Bununla beraber bir gurur kaynağı olacaktır kendi elleriyle daha güzel bir tasarım, bahçe olacak.

Özellikle uygun bitkiler çevrili güzel bir gölet bakacağız. İyi bir çözüm yakın yerleştirerek olurdu bir dağ slayt. Daha da iyisi, bu havuzun ortasında yerleştirilirse. Özünde çiçekler çeşitli bitki hangi arasındaki güzel taşlar vardır. Bugün, bu tasarım kararı çok önemli ve popüler. Göletin çevresinde, ahşap bank ayarlayabilirsiniz. Sonra hepsi ihtişamı izlemek ve barış ve doğanın keyfini uygun olacaktır.

sitede bir çeşme takma

Küçük bir çeşme ile olabilir bitmiş bir görünüm sitesini vermek. O daha çekici olacaktır kendi elleriyle bahçenin genel tasarımını tamamlayacak. Çeşme arsa ayrı bir parçası olarak yüklenir ve doğrudan havuza edilebilir. Sonra rezervuar parçası haline gelecektir. Bu durumda, su düşecektir büyük taş yığının şeklinde bir çeşme yapabilirsiniz. Bitkilerin ve sonra sıcak yaz akşamları çeşitli bitki etrafında Worth, harika doğanın keyfini ve suyun üfürüm dinleyebilirsiniz. Akşamları burada vakit geçirmek için planlıyorsanız, o zaman bir çeşme ve rahatlatıcı hatta bir gazebo ile bir gölette ayarlayın. Bu kendi elleriyle bahçe yapmak için çeşitli tasarım fikirlerini görüntülemek gerektiği, kataloglar ve dergilerde fotoğrafları çok net ve ilginç. Aynı gölet olarak, bu tür ışıklar veya spot ışıkları gibi aydınlatma seçenekleri, çeşitli ayarlayabilirsiniz. Hatta geceleri onun güzelliğini vurgulayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.