GüzellikSaç

Saç kahverengi saçlı vurgulama: sırlar ve inceliklerini

Dokuma saç sarışın saç - 2013 yılında en popüler trendi. Şimdilik, doğal akla mümkün olduğunca yakın bir şey popülaritesinin zirvesinde. Işık, neredeyse algılanamaz makyaj, ince renkler ve vurgulama saç kahverengi saçlı. Olağanüstü bir parlaklık bile modaya uygun parlak saçlar dönüştürerek, "fare kuyruğu" soluk verir. esmer ve sarışın arasında daha sonsuz savaş var - o zaten, kaybettiği moda Blonde çünkü! Şimdi, belki de pek çok kadın imajını değiştirmeye karar verirler. Zaten doğal bir görünüm kavuştular Yani, eğer, denemek ve sarı saça saç örgü. Onlarla birlikte onlar ışıltısını ve pürüzsüz oyun şeritlerin çarpıcı etkiyi alacak. tereddüt ve tazelik bir dokunuş ve güneş ışınlarını biraz mükemmel görüntü yapmayın. Sonra ilgilenen bakışları ve erkeklerin kalbini fethedecek. kesinlikle bir kazan-kazan olduğunu - fotoğraflar çok reklam posterleri ile bir model göstermek sarışın saç zirveler! Tüm zamanlarda!

saç rengi gibi görünecek olayları ile açık kahverengi nedir?

Bu belki de en ilginç varyantı olan - Işık ve karanlık çizgiler arasındaki saldırgan ve keskin geçiş değil, aynı zamanda, sonuç çok etkileyici görünüyor. Vurgulama saç kahverengi saçlı saç hacmi ve görsel ihtişam verir. Saç daha bakımlı ve sağlıklı görünüyor. Eğer hiç kimse "gri fare" çağırır daha fazla! Şimdi, hatta adil saçlı parlak ve dikkat çekici olabilir. Sadece nüans - bu renklerin doğru seçimdir. Burada iken neredeyse sınırsızdır - doğal rengiyle uyumlu bakacağız biri üzerinde durmak daha iyidir.

Kaliforniya sarı saça saç örgü

Bu gerçek isabet son sene. Başlıca avantajları çevre dostu boyama ve doğal sonuçlarıdır. güneş ışığı ışını saçlarında karışık sanki renklerin Geçiş, çok düzgün ve nazik verir. Kural olarak, bu etki bej, kahve, konyak ve bal tonları kullanımı yoluyla elde edilir. ana gizli Kaliforniya vurgulama özel bir folyo zamanki kullanılmadan yapılır olmasıdır. Strand serbestçe sonuçla birbirine temas, doğal ve boyalı kilitleri arasında net sınırlar olduğunu.

Fransız olayları

Bu imajlarını tazelemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Fransız boyanması sayesinde kolayca sıcak tropik güneş saçın altında yanmış etkisi yaratabilir. Aynı zamanda onları görsel olarak daha gür yapar. Ancak, bu teknik doğal saç, daha az fark vurgular daha koyu olarak, sadece açık kahverengi tonları için yapılır.

ters olayları

Genellikle durmadan bu teknolojiye regrown kökleri açıklık bıktık boyalı sarışın, açın. Onlar için, gerçekten gerçek bir çözümdür. Tam renklenme olarak ve aynı zamanda değil gibi dramatik aksini vurgulayarak regrown kökleri yumuşak bir geçiş yapacaktır. Buna ek olarak, sık birlikte aydınlatma saç edilir , sağlıklı bir parlaklık kaybetmek ipeksi olmaktan: belirgin bozulmaya başlayan. Onları besleyen vurgulayarak Ters ve bakımlı bir görünüm verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.