Sanat ve EğlenceTV

Tüm kazananlar "medyumlar Savaşı" bütün mevsimler: isimleri ve kısa biyografi

Ve tüm kazananlar "medyumlar Savaşı" bütün mevsimleri biliyor musunuz? Değilse, size yazı okumanızı öneririz. Bu isimleri ve bu olağanüstü insanların kısa biyografisini içermektedir.

Natalia Vorotnikov (Sezon 1)

İlk defa gösterisi "medyumlar Savaşı", "Şubat 2007'de kanal TNT kanalında yayınlanan. Bu 9 kişilik katıldı. İlk sezon kazanan bir durugörü ve şifacı Natasha Vorotnikov oldu. O 10 Nisan 1974 doğdu. Evli değil. Çocuk yok. Birçok ailesi paranormal yeteneklere sahiptirler.

İkinci sezonun galibi - Zulia Radjabov

Dağıstan'da bir yerli Kalın ve ince boyunca ölü insanların ruhlarını ile iletişim kurar. Zulia onun resmine bakıp adamın geçmiş, şimdiki ve gelecek hakkında söyleyebilir. In "medyumlar Savaşı" diye hep başarıyla testini geçti. Sonuç olarak, seyirci iyi onu en iyi kabul etti. Radjabov evlendi. Oğlu.

Mehdi Ebrahim Vefâ (üçüncü sezon)

İran'da 8 Haziran 1973 doğumlu. Uzun yıllar boyunca, Moskova'da yaşıyor. ona bir oğul verdi His Rus eşi. 9 yaşından itibaren Mehdi insanların ölümünü tahmin başladı ve 17 yaşında basiret onun hediye keşfetti.

Tursunoy Zakirov - En iyi psişik 4 sezon

Bu Tacikçe şehir Kayrakkum doğdu. Evli. Üç çocuğu ve birçok torunu var. Durugörü annesinin ölümünden sonra Zakirova çıktı. 1980'lerin ortalarında o tanısı konuldu - Meme kanseri. kadın kendini (birkaç yıl) tedavi etmeyi başardı.

Liliya Hegay (Sezon 5)

Tacikistan'daki 4 Temmuz 1965 doğumlu. Milliyet Koreli. Durugörü büyükannesi dan aldı. Çok "medyumlar Savaşı," Lily İzleyiciler. Onlar kendi açıklık, iyilik ve mizah duygusu takdir. Khegai boşandı. İki oğlu var.

Alexander Litvin (ikinci sezonunda en iyi)

Gümrük eski çalışan "savaşma" vermeyecekti. Ama oğulları eleme testine gitmesini ikna etti. Medyum yetenekleri annesi ve büyükannesi miras. Litvin filme ortasında keder oldu. Eşi öldü. Adam "savaşta" katılmaya devam gücü buldu.

Birkaç yıl önce, Alexander Litvin ikinci kez, genç bir sevgili Alena evlendi. Şimdi ise iki küçük çocuk büyüyor. Elder oğulları iyi üvey anne sürdü.

Aleksey Pohabov - Sezon 7

Achinsk ilçesinde 1983 yılında doğdu Sevimli ve iyi huylu bir adam. O özel "avukat" yüksek eğitim almış. Alex Olağanüstü yetenekleri 19 yıl içinde keşfetti.

En psişik Sezon 8. - Vladimir Muranov

Zvenigorod neredeyse 7 yıl yerlisi o Hintli manastırlardan birinde yaşıyordu. Bu o psişik yetenekleri vardır keşfetti yoktu. Rusya'ya döndükten sonra o çeşitli hastalıklardan muzdarip insanlara yardım etmek başladı. Muranov tüm kazananlar "medyumlar Savaşı" kendi yöntemleriyle tüm mevsimler güçlü ve ilginç olduğuna inanmaktadır. Vladimir evli. O bir kızı var.

Petersburg Natalia Cadı Banteeva

"Savaşı" dokuzuncu sezonu çok sıcak olmuştur. Nitekim, katılımcılar genellikle aralarındaki ilişkiyi bulmak. Kazanan Petersburg Bir cadıydı Natalia Banteeva. Kader ona acımasızdı. Anne Natasha sevmedim. Bir kadın, kötü şirket temas sigara, içki ve uyuşturucu almaya başladı. Bir psikiyatri hastanesinde ve cezaevinde yapılmış olması. Hatta ergenlikte Banteeva büyüyle büyüledi. Serbest bırakılmasından sonra da onu uygulamaya devam etti.

Mohsen Narouz (10 sezon)

İran görendir Rusça bilmiyor. Bu nedenle, sette o bir çevirmen eşlik etti. Mohsen Narouz geçmiş görür ve gözlerle gelecek kapattı. Insanlarin zihinlerini okuyabilir.

gösterinin "medyumlar Savaşı" Vitaly Gibert 11 sezon

Bir radyant gülümseme ile kızıl saçlı adam Kalmuk başkenti 1988 yılında doğdu - Elista. basiret bir hediye o kadar erken çocukluk olarak görünmeye başladı. 11. sezonunun kazanan her kişi başarı, sağlık ve zenginlik için kendinizi ayarlayabilirsiniz olduğunu "Savaş" emin. Önemli olan - olumlu düşünmek.

Elena Yasevich (Sezon 12)

O Beyaz Rusya'da 12 Aralık 1978 tarihinde doğdu. İnsan aura görme 7 yıl ile. Ölü insanların ruhları kullanmak aramak için siyah mumlar. Gençliğinde uyuşturucu "bağımlısı", ama zamanla durmadı. Yıllardır, Lena bir kızı ile yalnız boşandı.

Dmitry Volhov

13. sezon "medyumlar Savaşı" zafer Veles pagan kült bakana gitti. Biz bahsediyoruz Dimitri Volkhov. O bütün testlerden başarıyla geçti. Programda yaptığı katılımı sırasında Dima taraftarların Tüm ordu bulundu.

Alexander Sheps

Bütün kazananlar gibi, "medyumlar Savaşı" Tüm mevsimler, bu çekici bir görünüm ve inanılmaz yetenekleri vardır. İlk gençlik yıllarından itibaren, Alexander büyü ve ezoterik ilgileniyor. Genç adam ölü insanların ruhlarını görür ve onlarla konuşurken. proje üzerinde Sheps aşkı buluştu - kızıl saçlı güzellik Marilyn Kerr. O en iyi psişik 14 sezon olarak tanındı. Ama sevgili lehine zafer vazgeçmeye razı oldu.

Dzhuliya Vang (15 sezon)

"Savaşı" en gizemli üyesi biri 1981 yılında Letonya'da doğdu. Bu bir model tasarımcı ve Parfümcü olduğunu. Küçük yaşlardan itibaren o mezarlığı ziyaret, ölü insanlar görüyor. O bir "Kaos ruhu" kendini çağırdı.

16 sezonunun kazananı - Raydos Victoria

O Aralık 1976 yılında doğdu. Halen St. Petersburg bulunur. Evli. Üç yıllık kızını ekrana getirir. "Medyumlar Savaşı" olarak tüm testlerde başarılı oldu. Victoria Raydos "Ölüler Kitabı" ve özel bir mum ruhları uyarılmış.

Sonuç olarak

makale "psişik Savaşı" her mevsim tüm kazananları sıraladı. inanılmaz güçlere sahip bu aydınlık ilginç insanlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.