Entelektüel gelişimiMistisizm

Liliya Hegay: biyografi, doğum tarihi, fotoğraf

Liliya Hegay Tacikistan'da çare Obi-Gram 4 Temmuz'da, 1965 doğumlu. Damarlarında yarım Koreli ve Çinli kan akar. Babası oldukça sorumlu bir pozisyon için çalıştı çünkü Çocuk hayatı çok kolay değildi.

olağanüstü hediye

yarışmasını kazandıktan sonra son derece popüler Liliya Hegay haline gelmiştir. Biyografi, onun birçok ilgi izleyicilerin doğum tarihi transferi konuya yer almak.

Baba küçük kız kollektif çiftlikler kafa geliyor. çalkantılı ortam Liliya Hegay büyüdü. Biyografi o baba görevden ve partiden ihraç edildiği ailede bir kriz yoktu verileri içerir. Bir kadının uzun bir süre ev Özbekistan oldu.

Çok yakında sergilemeye başladı psişik yetenekleri Liliya Hegay. Doğum Yılı gücünü sadece büyüdü, bundan sonra başlangıç noktasını, oldu. dönüm noktası ciddi bir hastalık sonucu klinik ölümdü. Bu Liliya Hegay atlattı zor şeylerden biriydi. Biyografi kadınlar olağanüstü yetenekleri de büyükannesi dan gidebiliriz verileri içerir.

Ilginç bir gerçeği tanınmış isim doğumdan itibaren kadındı ve o bir takma ad olarak yaptığı büyükbabasi dan aldı ardından ortaya çıkmasıdır.

"Medyumlar Savaşı" sadece daha fazla arttı ve kadınların gücünü geliştirdi.

Liliya Hegay tanındı, ona yardım ve tavsiyeler birçok kişi tarafından istenir.

eski geçmiş

kader bile iyi aile Liliya Hegay tarafından bahşedilen sıradışı yetenekleri yanında. Kişisel hayatı oldukça uyumlu. Başarılı bir politikacı ve işadamı Alexander ile evliydi. Onlar bir önceki evliliğinden doğmuş iki çocuğuyla, birlikte Moskova'da yaşıyor.

bir İspanyol ve Korece - Liliya Hegay iki diğer erkeklerle bir sivil evlilik yaşamış bu birliğin önce. Bir oğulları doğar, her biri mutlu birlikleri vardı. İlk adamla ayrılık sonrası Liliya Hegay yeni hayat arkadaşı aramaya başladı. Önemli olan başkasının ailesinin imha kadının planlarında olmadığı için o, karısı ve çocukları vardı.

bir süre sonra bunun ikinci ortağı ile birlikte ölümüne kadar bir ömrü, hayallerini aksine, bıraktığı bu birliğe başka bir oğlu hayat verildi sahip. Lily hala onu sevdi ve, aldatma tahammül bile istekli gitmesine izin vermek istemiyordu sırasında başka gibi bir adam,. ikinci sevgili rağmen gitti.

mükemmel mevcut

Geçerli kocası ile, resepsiyonda bir araya geldi. Alexander yardım için ona döndü ve onlar meseleyi ele ederken, kadın onun yalnızlığa sempatik göründü. O bir çift yok arkadaşlarından biri tanıtan, bir çöpçatan olmak, yardım etmek istedi. Muhatap sadece kolayca restoranda bir arkadaşı Lily ile karşılamayı kabul, bu girişimi onayladı.

Ama hepsi en işadamı hayırsever gibidir böyle bir şekilde bir araya geldi ve o kur başladı. Ancak, her ilişkinin bazı olumlu seyrini engelledi kişisel sorunları vardı. Birbirlerine bakıp hangi toplantıya devam. kadın politikaları sezgi geliştiğini, o bile Hediyeni geliştirebilir kaydetti. Bunlar çok benzer karakterler var, bu yüzden ilişki iyi gidiyor. Onun yanında, o cesur arkadaşı koruyan bir kadın gibi hissettim.

tam anlayış

Duyguları karşılıklı olduğunu ve zaten çiftinin ilk anlarda o beraberce çok iyi olacak fark etti. Alexander aynı zamanda çocuklara, Lily kur led ilginç hediyeler verdi desteklenen ve sadece ona yardım etti.

Sons, sırayla, çok hoş ve bu Üvey güvenle onu tedavi. ortaya çıkan yeni ailesi Khegai o görerek böyle bir uyum çok Alexander için daha da büyük bir sempati ile aşılanmış böylece Onların görüş, anne için çok önemlidir. Ancak, ona teklif dahi o uzun süre merak etti. önceki dernekler sivil olan bu yana bu durumda resmi boyama onun için yeni oldu. başka nedenler de vardı. politikasına damat katılımı hafif endişe yarattı.

Hatta medyumlar şüphe

Ayrıca, böyle bir ittifakın muharebe rakiplerine eylemlerinin "kişisel Astrolog" planlamacıları önde gelen bir siyasi üyesini hale getirecektir. kadın arkadaşları ve sevgili akrabaları bilmek, hayatımda bu yeni sayfayı keşfetmeye çok meraklı olduğu için Ama sonunda evlilik gerçekleşti. Lily belirsizlik uzun süre hissetti, bu yüzden engellerin durumunda o çok üzgün olduğunu ve hatta biraz rahatlama hissediyorum. düğün daha önce gerçekleşmiş ve onların birliğin resmi statüsünün anlaşılması henüz gelmedi.

amacı kendileri için aşkı bulmak değildi Lily, bencil değildir. Ama bu oldukça mümkün olduğunu fark etti, Alexander karşılaşmamız olduğu. Onlar bir ahenkli bütünün iki parçası idi.

rekabeti Kazanma

beşinci sezonu filme de "medyumlar Savaşı" Khegai katıldı. Bunlar 2008 yılında gerçekleşti. Zaten ilk testler Lily parlak. Onlarla birlikte, kadın onların sıradışı yeteneklerle başkalarını etkilemek başardı. O olayların detayları hakkında ayrıntılı vurgulayarak bilgilerinde, doğru bir resim iletmek başardı.

Valery Kharlamov ölümünü araştırmak için, profesyonel hokey, hem de eşi oynadı. Sonuçlar inanılmaz. Bu trajik olayı aktaran şaşırtıcı parçalarını sağlayamadı. Khegai çok net onları görebiliyordu.

şaşırdılar çevreleyen ve gösteriden sonra psişik sohbet devam ölen ebeveynlerin, Alexander, oğlu. kadın sürekli bir trans halinde olmak da, müstakil ve yalnız, ben fazla bir şey söylemedi setinde kaldı. Ağır test edildi, ölümle bağlantısı vardı. Onlar çaba Lilyum bir sürü aldı. bilgi çok zordu çünkü birkaç gün, enerji geri kaldı. Onlara atılmak için, böyle korkunç olayların temas etmek Psikolojik zor. Ancak her şeye rağmen o zekice kazandı ve en iyi psişik 5. mevsim olarak meşhur oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.