Sanat ve EğlenceTV

Remake - bu nedir?

Remake - Ne bu? Bu filmler, oyunlar, şarkılar - - yenilikler ya da herhangi bir parça eklenerek mevcut ürünlerin yeniden gönderilirken atar ticari bir terim. Bir temel öğelerini korurken O zaten bitmiş bir ürün modifiye edilir.

Her şey yenidir - bu sadece bir eski unutulur!

Çoğu zaman, bu olay film endüstrisi, müzik ve video oyunları bulunabilir. Ama takviyelerinin yeniden çevrimi bir parodi ile karıştırmayın ve popülerliğini arttırarak, orijinal versiyonunu günceller yoktur. yeni bir ortamda hep karakterler, film anlam isimleri, fakat: O Orijinal bazı parçalarını tekrarlayabilir. Genellikle bu teknik, yüksek rekabete piyasada bir ilgisi kalmadığını bir ürünün sıralamasını ve popülerliğini artırmak için kullanılır. Yani, aslında, tekrar yapım hep eski ürünün özelliklerini taşır, ancak zamanımızın mevcut koşullar ışığında yenilik unsurları ile olan. Bu ürün bu bir versiyonudur söylenebilir Hakkında, modern ile sonsuz değerler hakkında yeni bir hikaye bu sanatsal yollarla.

Ülkemizde yeniden

Rusya'da, hepimiz gibi birçok yerli üreticiler Amerikan veya Avrupa TV programları, TV dizisi, video oyunları ve şarkıları dayalı olması biliyoruz. Onlar bizim terimleri altına özelleştirmek, yaratıcılarının orijinal fikirleri alıp onu yeniden yapıyor diyoruz.

Ama biz bu terim böyle bir karmaşa arayabilirim? Bu olay genellikle ironik bir dokunuş ile anılır - "Rus versiyonu" Sonuçta, bir nesne yeni bir şey, kendi özgün vizyonu tanıtıldı bir durumun element fikirlerin satın ayırt edebilmelidir. Ve bu orijinal ürünün sayesinde daha da ilginç ve eğlenceli. Yine de, Rus ve kaliteli tekrar yapım var, ama temelde tiyatroya geliyor. Birçok toplulukları mevcut gerçeklik ve sosyo-politik duruma uyarlayarak büyük Rus klasikleri eserleri dayanan yeni dikkat çekici performansları oluşturmak.

Video Oyunları - modernizasyon veya yeniden?

Oyun Remakes - Kaydedilmiş bir başlık ve geliştirilmiş ses arayüzü, grafik veya özgün sürümden önemli farklar mevcut oyunların tamamen yeni bir yorumla bu güncelleştirme veya orijinal oyunun yeniden ödeme sürümü. Bazen yeni karakterler, görevler, hikaye ekledi. donanım kaynakları yakın zamana kadar sınırlı kalmıştır çünkü bu eğilim, çok uzun zaman önce değil göründü. Belki oyunlarda daha Orijinallerle modernizasyonu veya çoklu platformlar için oyun yaratılış olgudur geliştirdi. Genellikle yaratıcıları son yıllarda özellikle popüler olan daha gelişmiş aygıtlar için popüler oyunlar adapte etmeye çalışıyorlar. Bu durumlarda orijinal sadece adı kalır ve oyun tarzı, kalite ve içerikte tamamen farklı olur. Garibi, şimdi popüler hale geliyor ve artık kullanılan cihazlara adapte Modern video oyunları tekrar yapım vardır trend arıza olduğunu.

Sinematografi yılında

Daha müsait soruyu cevaplamak için: "- bunu yeniden" - yapabilirsiniz sinema dünyasının örnek üzerinde. terimi eski gerekçesiyle, tabiri caizse, çok daha erken, filmin çekim yani ekranda görünen resimde dayalı filmler için geçerlidir. orijinal değildi hikaye hatları ortaya çıkarabilir buna ilginç bir seyirci ayrıntılar ekleyerek, orijinal filmin yorumladığını tarafından yöneltti. Değişim, taze yorumu, yeni bir vizyon - tüm bu yeniden çevrimi. Bu izleyiciler olarak bize veriyor? Aynı zamanda filmin filmin yeniden çevrimi orijinal mutlak bir kopyasını, ancak yalnızca daha modern cihazlar yardımıyla çıkarıldı ve özel efektler bir yeri vardır olur. Buna ek olarak, modern popüler aktörleri kaldırıldı. Eğer bu gerçekleşti ve nerede ortaya çıkıyor görüntülediğinizde farklı adları var, ama sinematografi yeterli filmlerinde. önce filmi çekimde remakes kısa listesini sağlayın "RoboCop" 2014 "Kötü Ruh: Kara kitap", "Cenazede Ölüm", "Turist", "City of Angels", "Invasion", "Teksas Katliamı", " 60 saniye içinde gitti, " 'Psycho '' Casablanca "ve diğerleri "Carter, Al'" eşim davran".

remakes müzik

şarkıların Bu yeniden yazılmış sürümü ve orijinalini kaydedildi aynı sanatçı veya müzik grubu tarafından yapılabilir. müzik genellikle remix denilen bir olgudur. Bu kelimeler, müzik türü ve dil değiştirilebilir. Çoğu zaman, DJ'ler en popüler şarkıların remixleri ve remakes oluşturmak bir gece kulübünün atmosferine uyum. Ayrıca müzikte remiks ses kalitesini artırabilir. Genellikle az tanınmış sanatçılar metin, zaten bilinen hit pahasına onun popülerliğini artırmak üzerine yazarak başarılı melodi satın alın. Ülkemizde bu örnekler yeterli. remakes gibi sanatçıların zaten şüpheli Birçok öğrenci - maalesef hep ses kalitesini veya layık yorumunu geliştirmek değildir. Yeni ürünün gerçekten bir düşük kaliteli kopyasıdır olarak şarkının değiştirilmesi veya sadece orijinal görünümünü bozan sözleri yeniden yazmak, böylece olur.

yenilikçi alımı

Genel olarak, bu bir yeniden sonucuna varabiliriz - bu da bir tür sanat eseri, yaratan değil tüm insanlar sadece popülerlik veya başkalarının fikirleri üzerinde nakit hazır artırmak istiyorum çünkü. Tabii ki, kaliteli bir remake yapım sen izlenme ve dinlenme de duruşmada olması, sanatsal çevrelerde prestij kazanmak, ama kesinlikle onların, kendi zaten oluşturulan ve popüler kem- tamamlayacak daha tamamen yeni ve orijinal bir şey yaratmak için daha iyi olup olmadığı hakkında düşünmek gerekir edebilirsiniz ürünü. klasik şeylerin teknik araçlarının gelişimi ile bağlantılı olarak yeniden ticari amaçlar için kullanmak avantajlı olan daha eğlenceli ve ilginç gösterebilir çünkü aynı zamanda, tabii ki, tekrar yapım, başarılıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.