FormasyonÜniversiteler ve Üniversiteler

Yekaterinburg, eğitim merkezi "Potential": adres, öğretmenler, eleştiriler

Niteliklerini iyileştirme veya ek eğitim alma fırsatı sunan eğitim kurumlarını ararken ve bunları seçerken çeşitli ölçütlere dikkat etmeye değer. Birçoğunun ana ve ana şey, elbette, kariyer gelişimi için gerekli olan bir diploma veya sertifika almaktır. Yekaterinburg'da nitelikli eğitim kursları mevcuttur. Eğitim merkezi "Potansiyel" en iyilerden biri olarak düşünülür. Bu merkezin hangi özelliklerinin ve insanların ilgisini çekmek için ne gibi özellikleri yönettiğini öğrenelim mi?

Yararları merkezi

Yekaterinburg'da "Potential" eğitim merkezi, çeşitli alanlarda çok sayıda eğitim programı sunmaktadır. En popüler olanlar:

 • muhasebe;
 • Sağ;
 • finans;
 • denetim;
 • İş gücünün korunması;
 • Personelle çalışmak, personel seçimi yapmak;
 • İnşaat ve hizmet hizmetleri;
 • ticaret;
 • Kişisel büyüme ve gelişme.

Ve tüm liste bu değil. Sağlanan eğitim programlarının tam listesi, "potansiyel" eğitim merkezinin resmi web sitesinde bulunabilir.

Tabii ki, bu türden çeşitli eğitim kursları diğer kurumlarda bulunabilir. Öyleyse neden bu kurumu seçin? Mantıklı cevap, aşağıdaki gibi ilave menfaat sağlanması olacaktır:

 1. Uzaktan (uzaktan) eğitim imkanı.
 2. Kurumsal eğitim.
 3. Bireysel karakter eğilimlerine dayalı bilgi veren nitelikli personel.
 4. Derslere katılmak için ücretsiz zaman seçimi.
 5. Yabancı gelişmelere dayalı öğretim yöntemleri.
 6. Uzun bir çalışma dönemi için çok sayıda olumlu eleştiri (piyasada 20 yıldan fazla).
 7. Bir danışmanlık merkezinin mevcudiyeti.
 8. Ücretsiz maraton yapmak.
 9. Taksitle ödeme imkânı.
 10. Ek eğitim indirimleri.

Bu avantajlara daha ayrıntılı bir şekilde göz atalım. Sonuçta, bir çalışma yeri seçme kararında doğrudan bir etkisi var.

Yekaterinburg'da uzaktan eğitim imkanı

Eğitim Merkezi "Potansiyel", uzaktan eğitim için mükemmel bir fırsattır. Bu yaklaşım, zaman kazandırır, çünkü bir yere gitmenize gerek yoktur. Evden çıkmadan sınıflara girebilirsiniz. Yalnızca, kursların öğretmenlerinin eğitim seminerleri düzenleyeceği servise bağlanması gereklidir. Bu, boş zamanları olmayan meşgul insanlar için değil, aynı zamanda doğum izninde olan kadınlar için de önemli bir avantajdır.

Kurumsal eğitim

Bu fırsat girişimciler için faydalı olacaktır. Bütün mesele, Yekaterinburg'daki Potansiyel eğitim merkezinin çalışanlarının endüstriyi, iş özelliklerini ve müşterinin ihtiyaçlarını dikkate alarak dersler geliştiriyor olması. Tüm eğitim faaliyetleri aktif bir biçimde gerçekleşir, bu nedenle öğrenciler dikkatsiz kalmazlar (bunlar çeşitli oyunlar, simülasyonlar vb.).

Ayrıca eğitimler ve ana sınıflar da vardır. Belli bir niş içinde başarı elde etmiş ünlü kişilerin dersleriyle konuşın. Eğitimler ayrıca özel bir sohbet ortamında iletişim imkânı ile çevrimiçi olarak yapılır.

Birçok işadamı, bu merkeze çalışanlarının niteliklerini yükselttikleri için minnettar, sonuçta şirket kursları çiçeklenmeye ve iş dünyasına açılmaya başlandı.

Nitelikli personel

Yekaterinburg Eğitim Merkezi "Potansiyel" çalışanları işlerinin ustalarıdır. Sadece bir grup kitap okumak, her türlü eğitimden geçmek ve eğitimle ilgili diplomalar alanlar değil. Bunlar, sırtlarının arkasında iyi bir öğretim tecrübesine sahip insanlar.

Sadece deneyimli bir öğretmenin öğrencinin gerçek seviyesini değerlendirebileceği ve bilginin boşluklarını doldurmak için onu eğitmek için kısa sürede bir sır olması yasaktır. Merkezin öğretmenleri tam olarak bu konuda bilinirler, en modern yöntemlerle en etkili eğitim verebiliyorlar.

Bir ziyaret zamanı seçin

Bunlar kurumsal etkinlikler ise, davranışlarının zamanlaması çalışanların yeteneklerine ve şirket yönetiminin dileklerine dayanır. Eğitim merkezinde devam eden eğitim kursları günde iki kez (sabah ve akşam) yapılır. Bu nedenle doğru zamanı bulmak o kadar kolaydır. Daha fazla kolaylık sağlamak için hafta sonları dersleri de sunulmaktadır. Merkez şu adreste bulunmaktadır: Pervomaiskaya Caddesi, 56.

Çevrimiçi bir kursa kaydolmak ve kendinize rahat bir ortamda eğitim almanıza izin vermek de mümkündür. Sebepsizin değil, "Potansiyel" merkezi şu sloganı seçti: "Eğitim ve seyahat".

Bireysel yaklaşım

Herkes, yalnızca bireysel bir yaklaşımın sonuç doğurabileceğini bilir. Bir bölümdeki veya okuldaki sınıflara benziyor. Koç çocuğa daha fazla ilgi veriyorsa, başarıları ailesini memnun eder. 56 yaşındaki Pervomaiskaya'da bulunan merkezin öğretmenleri, sınıfları bir grup halinde düzenleseler de, öğrencileri her zaman dikkatle değerlendiriyorlar ve bireysel programa göre eğitiliyorlar.

Merkezin öğretmenleri, kuruluşa ilk kez ziyarette bulunur, ihtiyaç ve istekleri belirlemek için yönetimle iletişim kurar; bunun temelinde eğitim programı oluşturulur.

Yönetimin talebi üzerine, eğitim kurumunun personeli, yapılan iş, soru kağıdı verileri ve tamamlanmış görevlerin analizi hakkında yazılı bir rapor sunabilir. Bu tür raporlar, eğitim kurslarının etkinliğinin kanıtıdır.

Danışma Merkezi - Holy of Holies

Bu bölümde, çalışmalarının efendileri "boğulma" ya hazırlıklı çalışıyorlar. İşletmedeki çeşitli sorunlar veya şirketteki bir kriz durumunda, Pervomaiskaya, 56 üzerinde kolayca danışabilirsiniz.

Kişinin deneyimli personeli size sözlü veya yazılı olarak ayrıntılı bir cevap vereceğim. Vergi ve finans alanlarındaki değişikliklerle ilgili gerekli materyallerin gönderilmesine yardımcı olacak ve ayrıca tüm ön yargılama öncesi tartışmaları çözebilecek nitelikli bir yasal temsilci sunacak.

Ücretsiz maratonlar

Neredeyse her insan ücretsiz bilgiyi edinmeyi hayal eder. Bir çeşit cin ve eğitim merkezi "Potential" (Yekaterinburg) olmak için acele edin. Sonuçta, bilgi dünyasına kapı açıyor ve pratikte temelleri öğrenmenize, tasarım için yaz maratonu hazırlamanıza, kişisel gelişiminize, pazarlamaya ve hatta yeni başlamanıza olanak tanıyor. Bu, öğretim elemanlarıyla tanışmak, yeterliliğini değerlendirmek ve mesleki gelişim kurslarında bir yer satın almak için makul bir karar vermek için eşsiz bir fırsattır.

Bu bir eğitim kurumunun en önemli avantajlarından biri değil mi?

Merkezle ilgili yorumlar

Tematik forumlarda bırakılan geri bildirimlere dayanarak, eğitim kurumunun zamanlara ayak uydurduğu, yerinde eğitim organizasyonu ve ücretsiz maraton tutma da dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sağladığı sonucuna varılabilir. Çoğu, yalnızca öğretim elemanlarının tutum ve profesyonellikten memnun olmadığını, binanın modern standartlara uygun şekilde en iyi şekilde tasarlandığını söylüyor. Güçlü bilgisayarlarla donatılmış birçok toplantı salonu ve sunum cihazı, iki yemek odası ve büyük bir eğitim salonu bulunmaktadır. Bir kez eğitim merkezi "Potential" ile işbirliği yapan büyük şirketler, ortaklarına önerirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.