SağlıkTıp

Ağartma anüs

Modern teknolojiler kozmetik cerrahi çeşitli gerçekleştirmek için izin verir. Sağlık ve güzellik ürünleri , her yıl yetiştirilmesi ve tüm müşterilerimiz sevindirici, görülmemiş bir düzeye ulaşmıştır. Bugüne kadar, önemli çağdaş trendlerden biri mahrem ağartma haline geldi. Bu elit alanı "yepyeni" bir şey için acil ihtiyacı karşılamak isteyen herkesi tanır.

On yıl önce, kimse "beyazlatma anüs" adlı bir prosedür, bugün yaklaşık duymuştu Ve eğer bize çoğunluğu en duruşmada olduğunu. kafasında aynı yararlanmak gelmezse, gerisi bizzat kendileri üzerindeki etkisini test etmek kaçınmıştır. Her şeyden önce, sırayla öne çıkarın ve "I" vurgulamak için. o Ne tür bir operasyon olabilir ve gerekli olup olmadığı, üzerinde anlamaya çalışmalısınız olarak.

Bugün anal beyazlatma size eşsizliğini ve bireysellik vurgulamak sağlayan kozmetik hizmetlerin piyasada, en popüler tedavilerden biri olarak adlandırılır. Bu yeni ürün toplumun belirli çevrelerinde rağbet iken Ama - "altın gençlik" ve şov dünyasının yıldızlar arasında, ancak yakında ve ülkenin diğer tüm sakinleri ilgi duymaya olması mümkündür.

Neden anüs beyazlatma ihtiyacı mı?

Mahrem alan her kişinin farklı renk ve tonlarında farklıdır. Buna ek olarak, yakın bir yerde deri rengi, tüm vücudun bu çarpıcı biçimde farklıdır.

(Bazı bilinen) hassas alanlarda sık sık estetik olmayan bir görünüme farklı koyu lekeler vardır ve "kirli cilt" etkisi yaratır. Onların prosedür anal beyazlatma başvurdu öylesine, sahiplerini sevmiyorum bu sorundur.

ten rengi ihlali ciddi estetik sorun atfedilebilir. Sonuçta, bazı insanlar hiperpigmentasyon cinsel açıdan rahatsızlık getiriyor: diğerleri artmış pigmentasyon görünce uçurum cinsel arzu yapabilir iken onlar, zincirlenmiş ve eşleri ile ölçülü. Bu durumda, hiperpigmentasyon aktif cinsel ilişkilerde psikolojik bariyer olabilir. Neyse ki, anüs ağartma hızla ve kolayca bu sorunu çözmek için yardımcı olacaktır.

mahrem alanda Neden cilt karardığında?

Çoğu durumda, kadınlar hiperpigmentasyon muzdarip. Bu durum, bu nedenlerden akılda ortaya çıkabilir:

  • Hamilelik, doğum veya emzirme ile ilgili kadınlarda hormonal değişikliklerin bir sonucu olarak.
  • aşırı kilo için.
  • Bireysel yaşa bağlı değişiklikleri veya bireye nedeniyle.
  • Nedeniyle iç çamaşırı öğelerin vasıtasıyla cilde mekanik hasara.

Anal ağartma prosedürü nedir

anüs beyazlatma - bu hassas bölge daha düzgün ve parlak bir renk alır ve bakımlı olmak nedeniyle meydana getirmek üzere, belirli bir yer (labia, anüs, skrotum, vs.) deri rengini olağan bir işlemdir.

Bu kozmetik prosedür basit denilen edilemez. Aksine, her uzman uygulanmasını sürebilir ve olumlu bir sonuç garanti edebilecektir. Ve bizim vatan anal beyazlatma expanses için uzun "yıldız" konukları arasında değil, aynı zamanda sıradan insanlar arasında değil, çok popüler olmuştur.

Prosedür oluyor?

Anal ağartma iki aşamadan oluşur. Eğer prosedürü başlamadan önce Ancak, bu alanlarda tüm bitki örtüsünü kaldırmak ve cildi temizlemek gerekir.

Adım 1. Bir ağartma istenen soyma bölgesi. Bu sadece tasarlanmış özel araçlar vasıtasıyla yapılır cilt beyazlatmak için, ama aynı zamanda onu gençleşmek için. etkisi uzun süre kalır.

cinsiyet beyazlatma krem Aşama 2. Uygulama alanı. Bu 14 gün boyunca günde daha sonra 2-3 gün sonra, soyma işleminin hemen ardından yapılması ve edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.