Haber ve ToplumÜnlüler

Ariana Grande kilo kaybetti? "Önce" ve "sonra": sırrı, sürpriz başkalaşım

Ünlü şarkıcı ve aktris yana uzun zaman oldu Ariana Grande ince. hayatında bambaşka dönemleri çelik "sonra" "Önce" ve. Onun başkalaşım kız çok fazla toplu farklı değildi kadar olsa da, zaman görece kısa bir süre içinde gereksiz kilogram kurtulmak başardı. Nasıl o yaptın? Cevap şaşırtıcı basitti.

Mükemmel bir görünüm için anahtar

veganlığı - Duke Ariana kusursuz görünümünü kendisi için en sağlıklı yolu seçmiştir gibi bütün dünya ifşa "doktorları" peşinde iken. Bu sadece bir diyet değil - bu içeren bir yaşam tarzı gönüllü vazgeçme hayvansal kaynaklardan elde edilen ürünlerin (veya birlikte) kullanımı gibi. Çoğu veganlar daha iyi ve daha nazik Dünya sadece biraz yapmak için bir istek aşağıdaki gıda veya inek ve tavşan öldürmek için basit acıma dışında, o ilk elden mezbaha gördüklerini sonra onun dünya gelir. Sadece birkaç için (bu nedenle, Ariana Grande tiner için) "önce" ve paylaşılmayan Etik ve ahlak ve kendi sağlığını geliştirmek için ihtiyaç "sonra". Ariana ömür boyu Hipoglisemi muzdarip ve sadece veganism geçişle nihayet sağlık ve sınırsız enerji mükemmelolduğu bulundu. şarkıcı göre, ana şey - bu harika. Bir kilo kaybı - sadece bir avantaj en önemli hedefe ulaşmak için.

veganism özü

Geleneksel vegetarianism esas et ürünleri reddi kapsıyorsa, sıkı veganlığı hayvansal ham maddelerden ya da hayvan kökenli maddeler kullanılarak imal olduğu tüm tam kurtuluş anlamına gelir.

bal, mantarlar, mayalar ve lesitin gibi doğal katkı maddelerinden - o zaman yumurta ve süt ürünleri ve gelen - Yani, Ariana sonra et, balık ve kümes hayvanları, pes başlıyor. Tabii ki, sağlığını iyileştirmek için veganism üzerine gitmek için yeterli değildir. Ariana Grande öncesi ve sonrası kilo kaybı olsa dönüşümü daha yemeye değildir ve işlenmiş gıdalar: konserve sebze ve etler, cips ve diğer atıştırmalıklar, sosisli ve sosis, yapay katkı maddeleri ile ürünleri.

Hatta sağlıklı gıda mağazaları bölümlerinde sen kompozisyonda çok değişken bileşenleriyle kutuları ve yulaf ezmesi tahıl paketlerin bir sürü bulabilirsiniz beri, ilk bakışta göründüğünden daha böyle bir hayat zordur. kakao tozu maksimum içerikli Doğal bitter çikolata hayvansal kökenli bir lesitin içerebilir ve bitmiş tahıl torbalarda genellikle süt veya yapay tatlar bulundu multizlakovoy. Arians basit bu anlamda: onlar yiyecek, tamamen uygun veganlar satmak süpermarketlerde özel mağazalar ve ofisler bulunmaktadır ABD'de.

bazı artıları

tanınan ana kadar resmen (fotoğrafta görülebilir "sonra" "önce" ve), ancak Ariana Grande ince ekstra kilo kurtulmak için gittiğini. Yıldız o öncelikle hipoglisemi üzerinde basit bir zafer dayanıyordu söyledi. Güzel figür ve kusursuz cilt - güzel eklenti o yaşama hakkının transferi ve hayvansal kökenli gıdaların reddi olmadan mümkün olmazdı. Ve ilginç olan Arians kendi bölümlerini azaltmak yoktu - o mükemmel bir form korumak sadece ederken, hep aynı yemek devam etmektedir.

eğitim

Sen, tabii ki, sadece tek temelinde kilo vegan beslenme. kalça, uyluk ve bel üzerinde yağ birikimi kaçınırken Ancak, kaslarda tonu tutmaya yardımcı ekstra kalori yakmak ve feminen yuvarlaklık inşa atletik eğitim hakkında hatırlamanız gereken formda vücudu korumak için. Eğer Ariana Grande kilo kaybı konusunda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Önce ve diyet sonrasında kesinlikle müzik Niki Minazh ve Bruno Mars ile egzersiz güçleştirir eğitimin rejimine yapıştırılır. Şarkıcıya göre heyecan verici şarkılar yorucu egzersiz görmezden yardımcı ve büyülü bir dünyanın içine aktarılır eğer.

Ariana yürüyüş ve bisiklete binmeyi seviyor pratiği yaptırma. Buna ek olarak, o dans etmeyi seviyor ve o topuklu dvenadtsatisantimetrovymi ayakkabılar giyiyor bile yüksek kaliteli müzik altında iyi hamle bir çift göstermek için vazgeçmeyeceğim.

Ariana Grande menüsü yukarıda kısaca açıklanan ağırlığı, diyeti kaybetmesine rağmen, şarkıcı spora çok serbest zaman ayırmaya etmedi sanki çarpıcı sonuçlar elde etmek izin olmazdı. Onun tercih eder ve aktif olarak sık sık çok sevdiği köpeği ile uzun bir yürüyüş yürüyen, günün geri kalanını gerçekleştirmek dikkat çekicidir. Buna ek olarak, her gün güzellik günün yaklaşan zorlukların üstesinden ayak uydurması sanki, zihninizi ve ruhunuzu yatıştırıcı meditasyon 1015 dakika öder.

çarpıcı ayarları

Müzikal sanat severler kızların birçoğu onun tarafından geçilen yol tekrar ve Ariana Grande yaptığı tam olarak göz güncellemek istiyorum mümkündür. şarkıcı yüksekliği, ağırlık ve hacim gerçekten onun çarpıcı güzellikte yaptı. 155 cm çok küçük bir artış az Ariana sadece 48 kg ağırlığında ve olağanüstü orantılı bir rakam bulunmaktadır. Birçok gazeteci anoreksi gizleme ve yeme bozuklukları onu suçlamak için inanılmaz bir dönüşüm yararlandı rağmen, şarkıcı tür rahatsızlıkları muzdarip olmamıştı. Bu sıska ne de şişman ne olduğunu - Sağlıklı, anoreksik değil şekil l Ariana Grande ince.

İpuçları fanlar

şarkıcı onun başarısını tekrarlamak tercih eden hayranlara çok özel bir takım tavsiyelerde bulunur:

  • bitkiye hayvansal gıdalardan dönersek, birincil proteinin eksikliği telafi etmek şeye ihtiyacım unutmayın. daha fasulye, bezelye, mercimek, tofu ve soya ürünleri yiyin.
  • Vücudun sağlıklı yağların düzenli tedarik sağlamak için, daha fıstık, fındık yağları ve avokado yemek.
  • Vb tohumlar, tofu, ıspanak, brokoli, incir, kuru erik, kuru kayısı, bulunan C vitamini Demir ile birlikte, demir alımının izlemek için C vitamini gerekir - .. turunçgiller, domates, yapraklı sebzeler de.

Ariana vurguladığı Ve en önemlisi - kendi sağlığını korumak. Sağlıklı bir vücut tam değildir - bu, doğal ince halini alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.