HobiDikiş

Toplu Spit konuştu: açıklaması. üç boyutlu örgü konuşmacı ile Cap

farklı örgü Desenler! aranan numara döngüler bağlı olarak simetrik ve asimetrik örgü, örgü, örgü ve geniş hacimli saçları ayırt eder. Her biri amacını çizimi. kazak, hırka, şapka, eşarp: Tipik olarak, bu tasarımlar kış giysileri için kullanılmaktadır. Sıcak örme elbise temeli - "toplu Spit" konuşmacı olarak adlandırılan klasik deseni.

Teorinin Biraz

Eğer çomak pick up önce, başka almaya karar vermek gerekir. desenler özel örgülü tekniğiyle oluşturulan gerçeği. Toplu Xhosa konuştu - istisna değildir.

Çizim ek iğneler kullanılarak gerçekleştirilir. Bu döngüler için örme işleminde, desen transfer edilir. sabitleyebilirsiniz özel aracını veya büyük bir emniyet pimi değiştirin.

geçiş paterni iki şekilde çalışır. İlk döngüde fazladan iğnede filme ikinci, tuvalin önünde kalması - Peşinden. Karışık modeller aynı üst üste birkaç örgü oluşturulur.

tanım

prensibini anlamak - Toplu Xhosa fit çırpıda, ana şeyi konuştu. baz döngüler çift sayıda oluşur. Aşağıdaki örnek, ilmek 12 paternini göstermektedir. Yükseklik tekrar sekiz satır, geçit her dördüncü yapılır edilir:

  • 4 satır: 8 döngüler 4 yüz, simetrik kesişme (kumaş için ek iğne);
  • 8. sıra: 8 döngüler simetrik kesişme (isteğe bağlı tuvaline söz), 4 yüz.

örgü sonra desen nasıl sona erecek? Büyük! Onun kesinlikle sol ve sağ yanlış nakış düzenlemek gerekir. kapak örgüler ayırma olmadan birbirini takip eder.

Kış headdress örgü

Çizim hakim sonra, giyim eşyasına çevirmek başlayabilirsiniz. Hantal örgü iğneleri ile Cap standart bir şekilde gerçekleştirilir.

1. hesaplama ve ilmeklerin bir dizi adım.

numunenin kafasının çevresi ölçerek ve bağlı döngüler sayısını. Bir desen örneği uyum bir değil iki ya da üç örülebilmesini daha iyidir. Bu hesaplamaların doğruluğunu artırır. Kapak sakızı ile başlar unutulmamalıdır, bu nedenle bu model de örgü ve hesaplamada benimsenmelidir.

Adım 2. Başlat.

İlk beş santimetre ürünleri sakız çalıştırın. İki eşit olacak şekilde seçilen doğru ve yanlış döngüler alternatif sayısı. Temel model için daha küçük Sakız örgü şişleri yarım boyutu.

Adım 3. Cilt Tükürük konuşmacı.

Daha sonra, sürece kapak gerekli yüksekliğe atlyor olarak geçitler bir desen ile bir şapka örme devam ediyor.

4. azalma Adım.

4-5 cm rakam kademeli düşüş yapmaya başlar. Bunun bir sonucu olarak, bir iplik tarafından birlikte çekilir 6 döngüler kalmalıdır.

Yani şık ve giyim üzerine trendi makale. (Düz iğneler kullanılırsa) bitmiş ürün dikilir.

Nihai ipuçları

iğneler ile ilişkili Cap, hacim hangi örgü modelinin temeli orijinal görünüyor. Netice olarak, iç dekorasyon ile ilgili önerilerin bazılarını uygulayın:

  • kürk veya yünden yapılmış ponpon bir oyunculuk yapacak - bu çocukları ve ergenleri takdir edecektir;
  • renk kumaş gradyanı geçiş örülmüş ürün, zarif ve dişil olmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.