Spor ve SağlıkBalık tutma

Elleri ile boilie nasıl pişirilir

Boyle - nispeten yeni balıkçılar arasında popüler yem. Bu sertlik vermek ısıl işlem ardından bir top çeşitli yemler karıştırılarak hazırlanır.

Biraz tarih

otuz yıl önce Batı Avrupa balıkçılar arasında yayıldı boilies yıl ilk kez balıkçılık için. Toplar yemli da irmik, yumurta ve soya karışımından pişirilir. Aslında, çok kaynatın ismi ve demlemek kaynar temsil. Yaygın boilies onun büyüklüğü nedeniyle, bu yem küçük balığı çekmek ve hiçbir "ekstra sokması" yakalamak için izin verir vermez gerçeği sayesinde elde sazan, sazan ve diğer büyük balık. Kim yemler alıcı oluyor tüm dünyada çok popüler olan ve özel mağazaları her zevke ve renk için lures markalı teklif bolca. Bu arada, yemek tarifi basittir ve birçok balıkçı kendi yem yapmayı tercih. Bu makale ellerinizle bir yem nasıl raskazhet.

türleri boilies

İyi yemler yapma bilen bir kişi için herhangi bir sorun teşkil etmez makarna pişirmeyi. ellerinizle yem hazırlamak için, herhangi bir özel malzeme veya zaman alıcı gerekmez. Eğer pişirme başlamadan önce Ancak, sırasıyla orada yemler farklı türü vardır ve farklı bir şekilde hazırlanan olduğunu bilmek gerekir. "Toplar-yem" oltası ve lovochnymi vardır ve sırayla bu yüzen ve batan ayrılır. oltası ve lovochnymi yem konsantrasyonu arasındaki fark, Boyle önemli ölçüde daha büyük olması gerekir lovochnyh vardır. Farklı yüzme ve batma, bu başlıktan ve daha sonra geri gelip, onları pişirmek için nasıl açıktır.

elleri ile boilie nasıl pişirilir

şu şekildedir ortak tarifi, tabiri caizse, yoktur. un hamur türleri yapılmış tahıl ve diğer malzemeleri ilave edildiği. Elde edilen hamur uzun sosis içine haddelenmiş ve istenen boyutta parçalar halinde kesilir. Daha sonra, çeşitli şekillerde hazırlanabilir Boyle tipine bağlı olarak, bu, rulo toplar, ki.

batan boilie

Batan yem iyi pişmiş olmalı ve daha sonra bir kaç gün kuruması için. Uzun altta kalır ve gevşek olmayacak, sağlam olacaktır. Birçok balıkçılar hala balık için dışarı çıkmadan önce, yani dondurucuya yem donmuş.

yüzen boilie

boilie Yüzer hiç yemek değil. Bir mikrodalga fırında pişmiş Toplar. sert bir kabuk için. Bu yem İyi bir yüzücü olduğunu, ancak uzun süre şeklini koruyan ve nispeten hızlı gevşek hale gelir. Bu dezavantajı ile başa çıkmak için, parçaları dahil kullanımı sal ağacı kerestesi (şarap mantarlarından alınmıştır). Bu durumda, yem boğulma gibi hazırlanabilir.

kanıtlanmış tarifi

miktarı ve Boyle bileşenlerin kompozisyon yalnızca yerel koşullara ve balık alışkanlıkları doğrultusunda kendi balıkçı hazırlar belirlendi. Bu satın saklamak göre, kendi elleriyle hazırlanan yem vardır büyük avantajdır. Sonuç olarak, en başarılı ve kanıtlanmış tarifleri biri sunmak sazan için yem. Mısır ve bir cam soya fasulyesi unu , soya unu, iki cam ve süt tozu bir fincan ile bitiriş. Elde edilen karışım, on yumurta kırmak bitkisel yağı, çay kaşığı boya ve arzu edilen lezzet 3 yemek kaşığı eklemek gerekir. Bundan başka yemler, yukarıda tarif edildiği gibi hazırlanmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.