GüzellikCilt bakımı

Erkek el kremi. Ne ve nasıl en iyi seçilir?

Bazı insanlar gerçek bir erkek ne el kremi bilmiyor inanıyoruz. çünkü gerçek tür araçlar yatağının başucunda yer alamaz - Bir kadın kozmetik.

Bu tip önyargılar olduğunca uzakta modern yaşam tarzı alaka kaybediyor. Erkekler ellerini strese maruz ve hatta daha dişi acı vardır. Bu zor şartlarda çalışan, onlara doğru az bakım tutum kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, cilt kurur, çatlaklar oldukça acı verici ve iltihap meydana getirebilir kendi içinde hangi oluşturulur. erkek el kremi çok topikal kozmetik olmasının nedeni budur.

kadınlardan el bakımı için erkek ürünleri aksine

Sen erkek ve dişi cilt için tasarlanmış kozmetik, aynı olduğunu düşünebilir, ama öyle değil. Cilt erkek elinde daha yoğun olduğu şekilde fonların bir bileşim, farklıdır. Bu nedenle, kozmetik, güçlü seks tavsiye, iyi beslenme epitel hücrelerini temin etmek yeteneğine aktif maddelerin daha yüksek bir konsantrasyonu vardır.

Biz kadınlar ve erkekler için üreticilerin önerilerine sayısını karşılaştırmak, bu erkekler için el kremi çok yetersiz bir ürün yelpazesine sunulan ortaya çıkıyor. Bir yandan, bu düşük talep nedeniyle - Kadınlar çok daha az, bu ürün ilgilenen erkeklerin sayısı. Öte yandan, çok daha kolay bir seçimdir. Bu nedenle, birçok üretici kombine özelliklere sahip kremleri üretirler.

Besleyici ve nemlendirici ajan sevecen

Erkek el kremi, her derde deva değildir tüm sorunları çözer. raflar sunulmaktadır Açık araçlarının fonksiyonel özellikleri farklıdır.

önemli işlevlerinden biri gıda çağrılabilir. Bu kremler pullu ve çatlamış olan ellerin çok kuru cilt, sahipleri için gereklidir. Bu sorunları çözmek için kompozisyonda gliserin ve doğal yağlar ile gelir. Birlikte, bu maddeler tamamen deri hücrelerini beslemek içindir, yumuşatmak ve rahatsızlığı ortadan. onlar en iyi şekilde cilde uygundur inanılır gibi Erkekler, Bileşiminde avokado yağı ya da çay ağacı vardır ürünlere tercihini vermelidir.

Erkek el kremi nemlendirici, yeterli nem içermelidir. bunun yanı sıra, bileşim içinde gibi ek içerik de bitkisel özler (papatya, kadife çiçeği, yeşil çay), vitaminler ve amino asitler olmalıdır.

Ve koruyucu, anti-yaşlanma bakmakta demektir

El koruyucu araçlar cilt problemlerini önler. Bu doğru seviyede cilt tonu ve elastikiyetinin korunmasında hedefleniyor. Buna meyve asitleri, hiyaluronik asit ve vitamin kompleksinin bir parçası olarak mevcut olması gerekir. Seçilen aracı güneş ışınlarından koruma sağlar önemlidir.

cilt elastikiyet sorumlu başlıca madde olduğu için anti-aging kremler mutlaka, kollajen içerir. Yaşla birlikte vücut tarafından üretilen kolajen böylece cilt artan pigmentasyon ile, buruşmuş, gevşek hale gelir, durur.

Test edilen ürünlerin listesi

En kesin olarak belirlemek mümkün değildir iyi krem herkes kendi için - eller için. Ama uzun yüksek kaliteli olarak kendilerini kanıtlamış bazı markalar vardır. tartışmasız lideri Nivea marka çağrılabilir. krem dokusu besler ve gerekli koruma sağlar. Çok popüler erkek çizgi Kamill Handcreme Erkekler kremler.

Başka bir seçenekte mükemmel kaba cildi yumuşatır, bir krem Clarins olduğunu.

epidermis dış yan etkilere karşı dirençli olduğu için, cilt çatlak ve hiç acı yok edilir, düzenli bir erkek el kremi kullanmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.