Sanat ve EğlenceFilmler

"Astral 3": Sinema yorumları, yorumlar, değerlendirmeler, arsa

Leigh Whannell yönetmenlik denemesi ve korku filmlerine kariyerinde Filmin ilk makara Stefanie Scott, önceki iki filmden oluşan bir prequel, "Astral 3" yorum ve geri bildirim karışık alınan filmi. "Dehşet" bir tür resimlerin büyük bir kalabalık film endüstrisinin tarihinin vuruldu. Mümkün olduğunca seyirci korkutmaya - Hepsinin tek bir amacı vardı. Resmi dönüştüren plansız mizah kumaşın içine uyum iyi olmadığı için Uonnela görev vasat film izlerken başa proje olsun korkunç değil.

Sadece prequel

korku "Astral 3" (yorumlar, arsa, döküm döküm, vs.) analiz etmeden önce, ilk iki kaderin cehennem çevreler üzerinden neredeyse geçmek zorunda olacak devam talihsizlikleri aile Lambert, tahsis edildi hatırlattı edilmelidir. Önceki resim kahramanlar için Sihirli değnek sorunsuz medyum kadının Alice haline gelmiştir, ama o hayalet yaşlı kadın öldürüldü karşı koyamadım. serinin popülaritesi oldukça yüksek kalmasına rağmen böylesine önemli bir karakter mümkün değildi diriltmeye. Ve sonra yaratıcıları eleştirmenler doğaüstü Dara Elis tarihini ve gelişimini dublajlı prequel "Astral 3", filme karar verdik.

öykü

Aktif uygulamayı bıraktı Bir gün Alice medyum (Lin Shaye), onu ölü annesi ile temasa geçmek çok genç kız Quinn Brenner (Stefanie Scott), geliyor. Alice başlatmak için acelesi olmadığını seans, ama Quinn zaten kendi ruhunu iletişime geçmeye çalıştığı kabul ediyor sonra durum alır. Pythoness, ruhlar, dışarı astral düzlemde içine dünyada statükoyu geri isteyen. Ama ona bilinmeyen açıklanamaz bir şey, ve korkunç korkunç olduğunu karşılamaktadır. Alice normal yaşama dönmek için kız altüst tavsiye ediyor, ama orada oldu.

Uhrevî kötülük yerleşmek istemiyor: Evin havalandırma Kraliçe garip sesler chudyatsya içinde, partner Kadın giriş sınavı garip yabancı peşine düşer ve gece çok gerçekçi kabus musallat. Yani her gün kahraman kimliğini, Quinn etrafında daralan kısır döngüyü kaybeder. Sadece Alice yardımcı olabilir, ancak psişik ciddiye yeteneklerini şüpheliyim.

Seçim sizin!

Yazarların birinin "Astral 3" inceleme FashionTime Anastasia Sycheva hoşgörünüze kazandı. Ona göre, ilk-Avustralya direktör başarısız oldu. Leigh Whannell "Testere" projeleri "Dead Silence" komut dosyaları çalıştı ve "The Matrix Reloaded", "Vergici "Testere 3" de aktör rolünde film müzikleri." Bu nedenle onun yönetmenin yavru daha etkileyici etkisi beklediği kinoobschestvennost. Ama ne yazık ki, her şey çok bayat oldu. Sinema yazarı projede kullanılan tüm teknikler, izleyici yüzden gerçekten seyirci, resim "Astral 3" zamanlaması hiçbir kareyi korkutmuyor, önceki bölümlerinde düşünebilir belirtiyor. yabancı seyirci tarafından bırakılan filmin Yorumlar, güçlü döküm resimleri, eleştirmeni kaydetti ve Sychev tamamen hakim olan görüşe katılıyorum.

döküm döküm

Michael R. McKay (( "Arkadaş" ve "En İyi Arkadaşım Evleniyor") "No Strings Attached" ve "yemin arkadaşlar" genç aktris Stefanie Scott, projenin izleyicilere bilinen ve Dermot Malruni: Gerçekten de, tutulmuştu içine film üzerinde çalışmak için "Eys Ventura", "X-Men 2"), Angus Sampson ( "Mad Max" (2015) ve "Fargo"), Teyt Berni ( "anarşi Sons" ve "Gitmeden önce"), Hayley Kiyoko ( "Günlükler vampir "ve" Limonata ağız "), Korbett Tak (" borç tahsildarı "ve" Vahşetin Çağrısı "), Stiv Kulter (" Açlık oyunları "" öldürme zamanı "), kendisi Uonnel Lee ve Lin Shaye (" Ouija: tahta dyavo ve "" Elm Sokağında Kabus "). Olay yerine özellikle etkileyici Lin Shaye bu ustaların, öyle - gerçek bir profesyonel, onun tekne erdirmek ustası, dekorasyon korku filmi "Sinsi 3". Her bir ikinci film eleştiri ayrıntıları bu hareket içerir över. Ancak, onun varlığı olduğunu iddia edenler de vardır, onun güzel ve komik bile görünüşü garip korku içine dönüşüm için başlangıç noktası olmuştur kara mizah komedi.

Tipik korku ürünleri

Yayınevi "New Look" da filmi "Astral 3" nin galası kaçırmadı. Dennis Stupnikova İnceleyen oldukça kararlıydı eleştirmeni türün klasikleri hokkabazlık imalarla için yazarın tutku belirten Leigh Whannell tipik korku üretimi yönettiği işi aradı. Orada onun tahmininde rasyonalizm payı. Yazar, kasten eski konak çıkarılması şeklinde tür için geleneksel yerini terk gerçeği, çok katlı bir binada onların karakterlerini yerleşti. Bu huzursuzluk ve korkuların ana kaynağı bir otel salonu hizmet etmektedir "ışıklar" Stenli Kubrika, bir haraç çağrılabilir. Ayrıca boş dairede mevcut Whannell filmi numarası 54 - "Shining" analog gizemli bir odadır.

Dodge yaratıcıları

Sen resim bir elin parmaklarını sayılabilir doğaüstü varlıklar ve doğaüstü karakterlerin çerçevesinde titreyen, anlamlı araçlarla cimri olduğu gerçeğini belirtmek özel eğitim olması gerekmez. Yazar, kasten oyunculuğun bilgisayar özel efektlerle üçüncü kısmında ağırlık merkezini kaydırır. Direktör kendisi sağ halde aktris kurşun amacıyla, en yüksek ses seviyesinde müzik karartıcı dinlemek zorlayarak, karanlık bir arka odada oynadığı şarkıcı Stefanie Scott kilitli olduğu söylenir. filmi "Astral 3" izledikten sonra şaşmamak izleyiciler tür opoloumevshy kaydetti öncü rol oynamıştır gözden geçirmektedir. Ancak bazı kinogurmany Korkmak zaman yoktu üzüntüyü dile getirdi. yaratıcıları kasten çok kolay etkilenen izleyiciler için, deşarj sağlanan duygu birçok izlerken - garip internetin gerçekleştiği bir zamanda Tucker ve Speksa çılgına çeviriyor. Bu nedenle, temizlik ve kahkaha rahatlatıcı bir yer dehşet "Astral 3" nin en korkunç sahnelerde oldu. Filmin Yorumlar, çoğunlukla, tür boyama siyaset ve franchise genel atmosferinde haklı bu hüner yazar düşünmüyoruz. Ancak, bu filmi beğenmedim hiçbir seyirci vardı anlamına gelmez.

Nedeniyle başarı atalete

ulusal film eleştirmeni Evgeniya Uhova ait "Astral 3" İnceleme benzer cezası aldı film bunun adı bile belli: "O kadar ölü öldü." Uzman "Astral" tema ilk filmde emilir inanır. İkinci kaset şey varil altındaki çizebilir ve üçüncü kesinlikle hiçbir şey bıraktı. İzleyiciler zaten iyi bilinmektedir, nasıl diğer dünya ile bağlantı erkeklerin dünyasında aktif Ne parfüm üzerinde doğaüstü korku ve odaklanma. hemen hemen hiçbir şey korkut. Film geçersiz korku, bulmaca, korku asli bir unsuru haline gelmiştir. ilk bölümünün ana karakterlerden birinin hikayesi dönmek yaratıcıların fikri heyecan verici ama tehlikeli cazip oldu. İlk resimde sonra atmosfer öbür dünyaya yolculuk, psişik izlenimler üzerine inşa ve değildi zamanki ailesi ile gitmek zorunda kaldı kabus üzerinde. yönetmen James Wan avantajı doğruluk oluşuyordu ve sindirme derecesi, o ustaca ani hareketler yapmamaya, korku pompalama, bu nedenle izleyici isteyerek kahramanları empathized. İkinci bölüm drama önceki resmi kaybetme, düşük bütçeli korku filmi seviyesine batan ilk maalesef başarı atalet yuvarlanarak edildi. Bütün kötü üçüncü bölümünde bulunmaktadır. Yazarlar, astral "safkan" adına belirlenen değil, Lin Shaye onların daha az ünlü ve daha kütlesinin farksız filmi "Astral 3" (derece, eleştirmenler ve izleyiciler onayı gelen yorum) kolayca denilebilir vasat korku, davet edilmedi bv ise ucuz muadilleri.

bırakmakta - gidelim

tarihin özü, senaryonun üçüncü bölümünde temeli Ana karakter ölen annenin gitmesine izin vermek istemiyor olmasıdır koydu. Onun hisleri anlaşılır ve net. Bu galvanizleme, sonra yama kendisine muz uygulayarak, selâmetle ilk resim kalır, "Astral 3" yazarlara atfedilebilir. Değmez. Hikaye Üçüncü bölüm gereksiz, bitti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.