BilgisayarlarBilgisayar oyunları

NFS Underground 2 üzerinde Kodları: Açıklama ve Kullanıcı

NFS Underground 2 - yasadışı sokak yarışmalar dayanmaktadır yarış serisi, kültü. Şirket "Electronic Arts" başarıyla "Hızlı ve Öfkeli". İlk bölümde sonra sokak yarışçıları tarafından sevilen tema ve popüler filmler sürdürdü Bu yazıda size NFS Underground 2 kodların tüm öğreneceksiniz, ve oyunun kendisi hakkında bazı bilgiler.

Ne oyunu?

2003 yılında gece yarışları devamında, geliştiriciler oyuncular istediğimizi yapabiliriz ki geniş bir açık şehir eklemek karar verdi. Sen atölyeler, dükkanlar ve garaj arasında hareket etmek, yarışın mekan kendinizi almak zorunda. Buna ek olarak, şehir nakit ikramiye boyunca gizli arayabilirsiniz.

Ama en önemli şey garaj ve atölye oluyor. Bu tanınmayacak şekilde değiştirilebilir yaklaşık 30 otomobil sahiptir. sessizce yarışlarda rakipleri ile rekabet etmek teknik araba parçaları yükseltme olasılığı da vardır. Şimdi yeni otomobiller için NFS Underground 2 kodları düşünün.

Nasıl kodlarını girmek için?

En önemli şey - o kodları girin gerektiğinde oyunun açtığınızda anı kaçırmak değildir. İlk ekran koruyucular sonra klavyenizdeki Enter tuşuna basmanızı isteyen görünecektir. Bu ekranda kalarak, klavyede harflerden oluşan bir şifre girmelisiniz. NFS Underground 2 veya açık yeni otomobil veya üzerinde Kodları kurslara erişim sağlamak ve para vermek. İşte oyunun tüm kodlardır.

para ve pistlerinde Kodları

karşılama ekranında, regmebaby girip kariyer modunda hesabınıza $ 20 bin olsun. Hızlı yarış modunda tüm parçaları açmak için kod opendoors girmelisiniz.

NFS altı 2: makinede kodları

Hızlı yarışta tüm araçları kilidini açmak için kod ordermybaby girmelisiniz. Bu hile kariyer modunda çalışmaz dikkati çekiyor. Tüm filo sadece hızlı yarışta ayarlama ve test için hazır olacaktır. Biz tüm araçları açtı ve ayar ne yapacağını? Onun için, bazı hileler de vardır.

Araç iyileştirme

kodunu girin gimmevisual görsel yükseltmeleri kilidini açmak için. Hile kodu sonunda almak istiyorum özelleştirme düzeyini bağlı olarak 1 sayısını veya 2 bağlıyor. Aynı makinelerin needperformance teknik iyileştirmeler kilidini açmak için bir kombinasyonu ile yapılmalıdır.

Orada bazı benzersiz vinil birkaç hileler de vardır, ama bunlar oyunun belli sürümlerinde çalışmaz. NFS Underground 2 makale kodları sunulan üzerine de kariyer modunda çalışmayabilir veya Korsan ve oyunun ham sürümlerinde bir sonuca yol açmaz. Ayrıca NSF Rus versiyonunda hileleri kullanmamayı tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.