BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tera Online: Sistem Gereksinimleri

Çok oyunculu rol yapma oyunları oynamayı seven her oyuncu, bu projelerin oyun mekaniğinde nadiren birbirinden farklı olduğunu söyleyebilir. Her halükârda, belirli bir ırkın karakterini pompalamanız, yönünü seçmeniz, mesleğini seçmeniz, ona belli beceriler kazandırmanız gerekir. Çeteler üzerinde salınmanız gerekecek, seviyeniz ne kadar yüksek olursa, daha fazla pompalama yapmak için daha güçlü çetelerin ihtiyacınız olacaktır. Yüksek kaliteli silahları toplayın, kendiniz yaratın ya da geliştirin. Klan savaşlarına liderlik etmek için klanlara katılabilir veya en güçlü patronları yenmek için zindanlardaki baskınlara gidebilirsiniz. Ayrıca, arenalarda diğer oyunculara karşı birebir mücadele edebilirsiniz.

Genel olarak, şablon standart kalır, ancak burada hikayenin, görünümün, çeşitlilik vardır - bunlar oyuntan oyuna değişir ve bu projenin ne kadar başarılı olacağını belirler. En parlak görsel tasarıma sahip olduğu için Tera Online bu konuda ciddiyetle başarılı oldu ve bu MMORPG lehine seçim yapacak birçok oyuncuya ilgi duyuyor. Bu yazıda, Tera Online'ı oynamak için ne tür bir bilgisayar gerektiğini vurguluyoruz. Bu oyunun sistem gereksinimleri çok sert değildir, ancak çok affedici olarak nitelendirilemezler.

İşletim sistemi

Başka herhangi bir oyunda olduğu gibi, Tera Online sistem gereksinimleri en düşük ve en düşük seviyeye bölünmüştür. Ve bilgisayarınıza kurulması gereken bir işletim sistemi ise, en azından Windows XP'ye ihtiyacınız olacaktır. Çoğu modern bilgisayar oyunları zaten bu işletim sistemini desteklemeyi reddettiğinden, OS'nin bu eski modüllerine halen uyan birçok oyuncu memnun olabilir. Bu nedenle, oyundan en iyi şekilde yararlanmak için en azından Windows Vista'ya, daha da iyisi - 7 veya 8'e sahip olmalısınız. Bununla birlikte, Tera Online'da sistem gereksinimlerinin elbette yalnızca işletim sistemindeki sınırlamalardan eklenmediğini unutmamalısınız. Birçok başka faktörü hesaba katmanız gerekir.

işlemci

Hemen oyunun ilk tazeliği olmadığını unutmayın, bu yüzden dörtten fazla çekirdeğe ihtiyaç duyacağından korkmayın. Aslında, Tera Online'de işlemcinin sistem gereksinimleri oldukça yumuşaktır; 2.5 GHz frekanslı tek çekirdekli bir işlemciniz olsa bile bu oyunu minimum ayarlarda çalıştırabilirsiniz. Ancak, doğal olarak, çok kaybedersiniz, çünkü Tera Online, görünümü nedeniyle diğer benzer projelerin geçmişine karşı kazanır. Bu nedenle, her biri en azından (ve tercihen yukarıda) iki GHz'lik bir performans gösterecek olan iki çekirdekli bir işlemcinizin bulunması önerilir. O halde bu projeden keyif alabilirsiniz, ancak bir işlemci yeterli olmayacağını unutmayın; bilgisayarın sistem gereksinimlerini ve diğer bileşenlerini karşılamanız gerekecek.

Tera Online'ın sistem gereksinimleri sizi gergin yapmaz, bu nedenle büyük olasılıkla bir yükseltme olmadan yapabilirsiniz.

Operatif hafıza

Tera Online'ın sistem gereksinimleri, düşük performansı ile birçok kişiyi şaşırttı. Bunun için üzülmeyin - size verilen imkânı kullanmanız gerekiyor. Sonuçta, hiç kimse geliştiricilerin projelerini ciddi şekilde iyileştiremeyeceklerini garanti edemez ve bir sonraki güncelleme ile sistem gereksinimleri artmaz. Ancak bu arada, RAM için minimum gereksinimler yalnızca bir gigabayttır. Bununla birlikte yine RAM'in bu seviyesinde, oyunu yalnızca en düşük ayarlarda çalıştırabiliyor ve amacınız maksimum, oyunun güzelliği ancak o zaman ortaya çıkıyor. Bu nedenle en az iki gigabayt RAM'e sahip olduğunuzdan emin olun.

Tera Online'da minimum sistem gereksinimleri yalnızca alt sınırı belirtmek için kullanılır, oyunda geçişin oyunun başlamayacağı geçiş. Ancak bu, yalnızca minimum gereksinimleri karşılayan bir bilgisayarınız varsa bu RPG'yi oynamanız gerektiği anlamına gelmez. İçinde özel bir şey bulamazsınız ve oyunun izlenimleri şımaracak.

Ekran kartı

Tera Online'da bilgisayarınızın gereksinimleri çok küçük ancak en çarpıcı olanı bir ekran kartının minimum gereksinimidir. Bu projeyi çalıştırmak için yalnızca 128 megabayt video belleğiniz olmalıdır. Bununla birlikte, bunun doğal olarak, 256 megabayta video belleğine ve daha da iyi 512'ye ihtiyaç duyacağınız tüm güzellikleri görüntülemek için olduğunu düşünmeyin. Böyle bir ekran kartı ile, hiç problem yaşamayacaksınız, ancak bazı modern Oyunlar zaten 4 veya 6 gigabayt video belleği gerektiriyor.

Bu yüzden Tera Online - bu, en güçlü bilgisayarı olmayan çok oyunculu rol yapma çevrimiçi oyunların hayranları için gerçek bir bulgudur.

Sabit disk alanı

Bu oyunu bilgisayarınıza yükleyecekseniz, en yüksek gereklilikleri değil de aldatmamalısınız. İşlemciden, RAM veya video kartından farklı olarak sabit disk alanındaki gereksinimler çok yüksektir.

Tüm güncellemeleri ve eklentileri yüklemek ve oyunu maksimum düzeyde çalıştırmak için, yaklaşık 40 gigabayt bellek gerekecek. Ancak ekstra bir şey yüklemezseniz, 30 gigabaytı bulabilirsin.

Internet bağlantısı

Çok oyunculu oyunlar için donanım gereksinimlerinin Internet bağlantınız kadar önemli olmadığını tahmin etmek kolaydır. Ve kötü İnternet'iniz varsa, en güçlü bilgisayar bile size yardım edilmeyecektir .

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.