ÇirkinlikTamirat

Plastik boya Sprey

O zamandan beri, hem inşaat pazarında vb pencereler, kapılar, yapmaya başladığı bir plastik vardır, bir yüzeye tatbik etmek için amaçlanan boyalar fonları için bir talep yoktu. Özel bir boya, plastik için vardır hangi örneğin New Ton, diğer popüler markalar, Bosny tarafından üretilir. Ürünleri, hem de diğer üreticilerin ürünleri sıcaklık aşırı su ve kir direnci püskürtmek için mürekkep özellikleri ekleyin.

ürünlerin bu tip aralığı artık sundu çok zengin alışveriş yapıyor. Onlar mat, parlak veya pastel tonları ile bulunabilir. bir sprey uygulama veya fırçayla rahatlığı için. Ama en iyi seçenek - kutularda boyamak için. yeri doldurulamaz bir şey - plastikler için daire veya yazlık sprey boya onarımı için. Eğer memnun değilseniz boya spreyi ile sıkıcı beyaz plastik pencere veya kapı blokları onlara hakkı verebilir. Bu ev ya da bahçe iç değiştirmek için bir günlüğüne izin verir. Uygun akrilik sprey boya evrenseldir. (İnternet dahil) Mağazalar altın metalik yaklaşık elli renkler ve ahşap rengi tonlarında bir seçki sunuyoruz. sprey boya hacmi dört yüz mililitre olduğunu. Mümkündür araba, boya plastik pencereler, tablası, evinin kapısını. Bu metal ve ahşap yüzeylerin boyanması için uygundur. Bu durumda, boya harika bir avantaja sahiptir - bu çabuk kurur ve uzun bir süre sürer. PVC pencerelerin kendi profili ile kaplı dahi üç yıl harika görünüyor.

Plastik için Sprey boya kullanımı çok kolaydır. onun uygulamasında temizlemek ve araçları yıkamak için gerek yoktur. Bir sprey kutusu ile boya uygulayın çok basit ve kolaydır. Bu bir profesyonel olması gerekmez. Katman sorunsuz düşer. Gerek bir fırça silindir almak için.

Balonun elinde birinci oldu adamın sadece birkaç kuralları takip ve aerosol boya özelliklerini bilmelidir. Sen iyi havalandırılan bir iş için aşağı almak gerekir, pencere açmak arzu edilir. çalışma yüzeyi temizlenmelidir önce, kontaminasyonu temizlemek için. Sprey çalkalanmalıdır önce püskürtün. alt-tabaka da tabaka açık değilse, boya püskürtme tekrarlanmalıdır. İstenilen sonuç elde edilene kadar üç ya da dört kez tekrarlayabilirsiniz. Plastik için sprey boya çok parlak olmasına rağmen, ışığa maruz kalmaktan solma tabi değildir, çevresel etkilerden zarar vermez. Bu tür boyaların dezavantajları sızıntı ve düz bir çizgi çizmek için yetersizlik içerir. yarıçapı geniş boya püskürtme, sonuç kullanmak için planlanan bir boyalı yüzeye olabilir. kullanılan şablonlar veya boya korunmalıdır yakın, örneğin, yapışkan bant bölümleri olmalı böyle bir olaydan kaçınmak için. Ayrıca, bu ürünü karıştırmak için neredeyse imkansızdır.

Bu sakıncaları yanı sıra, plastikler için boya ve zaten numaralandırılmış bazıları birçok avantajı var. Bu mağazaya çok uygundur.

plastik boyama yüzeylerini, yakalamak güvenlik önlemlerini takip etmelidir. boya, hem de kimyasal kökenli başka maddeler sprey, belirli kurallara uygun olarak yapılmalıdır. Boya aerosoller oldukça yanıcıdır. Bu nedenle, teneke kutular açık alevden uzak tutulmalıdır ve yüksek bir sıcaklıkta tutmaya gerek yoktur. Gözle temasından kaçının. bununla birlikte çalışarak, bir boya solunum cihazına emin olun.

Plastik için Sprey boya evlerinin dekorasyonu için zengin olanaklar sunmaktadır. Renk boya altın metalik kapak resim çerçeveleri olabilir. Ayrıca evin cephe süslemeleri, köydeki mobilya kaplı. Aerosol boyalar farklı iş tipleri için uygundur. Aslında, estetik yanı sıra onlar koruyucu bir işlevi yerine.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.