Sanat ve EğlenceFilmler

Kaybedenler hakkında ilginç Hangi filmlerde görmeye değer mi?

kaybedenleri Filmler çok ilginç. Özellikle bu hangi onlar dönüştürülmüş ve başarıyı da getirebilir. Bu tür filmler pek motive! Ve böylece görüntülemek için önerilen en ilginç filmler film fanlar ve yorumcular listelenmelidir.

"Para Avcısı"

yönettiği bu kara komedi Martin Scorsese, Ürdün Belfotom tarafından yazılmış aynı isimli anılarında dayanmaktadır. Aslında, ve filmde ona ve onun geçmişi hakkında konuşun.

Jordan Belfort 25 yılda reel kaybeden oldu. "Kara Pazartesi" olarak, o bir lisans borsacı aldı, ancak hızlı bir şekilde kaybetti. Birlikte çalışma ile, bu arada, o en yüksek ücretli değildi. O bir hayat pek mütevazı bir dairede ortalama seviyesinin yetersiz kalıyor yaşadı. o şanslı değildi iken. Ama sadece bir küçük servet - Eğer bir şey gerek, başarılı olmak için. Dik komisyoncu ve bu profilin büyük şirketlerinden birinin kurucusu oldu bir kaybeden hakkındaki bu filmde tarafından gösterildiği gibi.

Bu hikaye izlemek emin olun. O, "Oscar" ve mükemmel yorumlara 5 aday oldu - hatta bazıları bu Scorsese en iyi yaratılması olduğunu ifade etti.

Tüm başlıkta denildiği zaman

görüntüleme için kaybedenleri film seçimi, onların adları dikkat edilmelidir. Genellikle her şeyi söylüyor.

Burada, örneğin, "Kaybeden" 2000 model yılı. arsa merkezinde - metropol geldi Paul adında bir adam, üniversitede çalışma. Ama hemen açığa çıkar: burada bir yabancı. Kaybeden ve bir kaybeden. Ben farklı konuşmak, gülünç davranmaya, herkes gibi giyinmezler. Ve tabii ki, üniversitenin en güzel kız onunla aşık olur. Olarak çıkıyor ancak bunlar göründüğünden daha onunla ortak daha var.

Fransız komedisi "Kaybedenler" 2009 da dikkat çekicidir. 30 yaşındaki Basil, kabin videoda işleri - Hikayenin merkezinde. Ve o "bir kurşun 'kafa yakalar kez. bitkisel hayata adamı çevirmek etmemek için hangisi, kaldırılmaz. O geçersiz, 30 yıl önce babası tarafından havaya uçurulan mermi sakat o ve mayın, veren, daha sonra intikam Gunsmiths almaya başlar kiminle serserilerin topluma bitişiktir oldu.

18+

kesinlikle gibi belden aşağı espri Aşıklar "Not Another Teen Movie." Bu kaybedenleri bir araya getirmek film kategorisine aittir. "American Pie" tarzında Mizah - Bu komedi temel bir özelliğidir. Bir kız Dzhenni Briggz öyküsü. O çizmek için sever ve her zaman boya kaplı tulum gider.

Birlikte arkadaşlarınızla o balonun kraliçesi içine en zatropannuyu, umutsuz kızı dönecek bahse yakışıklı ilk okul, - Jake Wyler çok severler. Çocukların "kurban" ı seçin ve siyam ikizleri olduğu ortaya dönmedi, kambur değil "bebek cüce" bile büyük saç modeli "afro" ve kırmızı gözlerle tamamen beyaz albino değil! Ve Jenny. Sonuçta o Gözlükleri ve atkuyruğu vardı! Jake bahsi kazanmak için, ama aşık nasıl fark yoktur istiyor.

Film, komik ironik ve alaycı büyük bir doz ile olduğunu. Birçok için, o zaten 16 yaşında olduğu gerçeğine rağmen, gibi olabilir.

"Kick-Ass"

Sonra dik hale kaybedenleri filmleri numaralandırma, bu dikkat ve bu komedi unutulmamalıdır.

Birçok favori 'süper kahraman' konulu Bu eylem komedi. Başlıca karakteri çizgi roman seven Dave Lizevski olduğunu. Onun sloganı olan - adaletsizlikten geçemiyor bu günlük bazda karşılaştığı. Ve bir noktada o bir süper kahraman olmaya karar verir. Kick-Ass - Dave kendilerini yeşil-sarı takım, bir maske emir ve isim bulmaya. Rusça yılında "Kick-Ass" gibi geliyor.

İlk denemeleri dayak ve kırıklar dünya ucunu kurtarmak için, ama oğlan pes etmedi. Küçük bir kız Hit-Girl ve babası - Sonuç olarak, filmde ana karakteri ek olarak iki tane daha süper kahraman vardır. Dave aksine Onlar, gerçekten güçlü bir kuvvet vardır. Yine başarılı ve süper kahramanlar gerçek bir risk karşılaştı olarak kendilerini kanıtlamak için.

Başka ne görülmeye değer mi?

Okulda kaybedenler hakkında ilginç filmler numaralandırma, bu dikkat komedi dikkati çekiyor "Charlie Bartlett." Bu elit okulların her türlü ihraç edilmişti Charlie Bartlett, hikayesini anlatır. Ebeveynler en sıradan onunla memnun. Orada yanlış bir şey var sadece diğer öğrencilerle normal davranıyor. Ve Charlie, tabii ki, bu işin içinde.

kategorisi Forrest Gump "uyumsuzlar Films'in dramı hakkında include". " ve aday gösterildiği ödüller bir sürü aldı Efsanevi sinema filmi. Omurga ile ilgili ciddi sorunlar yaşayan bir taşra kasabasından bir çocuğun hikayesi. Çünkü bunların o ortopedik parantez giyer. O aptal - onun IQ eksikliklerine kurtulmak, sadece 75. Ancak küçük, sakin, yaşıtları hiçbiri oğlan kadar gelmediği, o oldu efsanevi bir figür değil. Bu resimde, uzun bir süre konuşabilirsiniz, ama bakmak için çok daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.