Gıda ve içecekYemek tarifleri

Tembel lazanya: pide, karışık ve kıyılmış tavuk tarifi

Nasıl tembel lazanya hazırlamak için? Birkaç bilinen pide ile Reçete. Sonuçta, bu yemeğin bir mağazada satın alınan veya kendinizi yoğurmak edilebilir özel bir testi veya yarı mamul ürünü kullanmanın ile yaptığımız.

Peki, nasıl tembel lazanya evde yapılır? pide ile Reçete biz biraz nokta. Buna ek olarak, sunulan makaleden, en iyi böyle hızlı bir yemek oluşturmak için sos kullanmayı öğreneceksiniz.

Lazanya Lavash: adım tarifi bir adım

Deneyimli ev kadınları ve aşçılar bu yemek hazırlamak için yollar onlarca biliyorum. Size basit ve en uygun fiyatlı olanları sunuyoruz.

Yani, biz şu gerekir:

 • Ermeni lavaşı ince - 3-4 büyük levhalar;
 • Sığır + domuz kemiksiz ve yağ - 250 g;
 • soğan, tatlı soğan - 2 adet;.
 • Büyük taze domates - 3 adet;.
 • sütün yağ oranının yüksek - (sos için kullanılan) bir dolu cam;
 • Beyaz buğday unu - 2 tatlı kaşığı (sos);
 • ; Tat ve takdir tatbik - iyotlu tuz ve doğranmış biber
 • sert peynir - yaklaşık 160 gr

bileşenlerinin hazırlanması

pide ekmek ile lazanya tarifleri basit yöntemdir. Gerçekten de, bu tür gıdaların hazırlanmasında birçok malzemeyi elde ve zamanın büyük miktarda bu süreci vermek gerekmez.

Onun planını uygulamadan önce tüm malzemeyi size hazırlamanız gerekir. Bir kıyma makinesi domuz, sığır ve soğan ampuller içinde öğütmek ve ardından biber ve tuz eklemek için başlamak için. Daha sonra, kaynar su Körfezi sonra, ayrı ayrı domates yıkayın ve cilt onları temizlemek gerekir. Bundan sonra, domates blender öğütmek için önerilen ya da sadece ince doğrayın edilir. Katı peynir gelince, rendeleyin gerekir.

Isı kıyma işleme ve pişirme süt sos

Tembel lazanya tarifi bu makalede sunulmuştur, çok lezzetli ve sulu çıkıyor. Eğer fırında Bu yemeğin koymak önce, tüm malzemeleri hazırlamak için gereklidir. Karışık kıyma bir tencereye koyun ve saat ¼ hakkında kendi suyunda kaynamaya edilmelidir. Et ürünlerinin yanında ezilmiş domates ve baharat eklenmelidir. Bu tür ürünler, bileşim tercihen 10-15 dakika boyunca aynı koşullar altında hazırlanır.

etin yanı sıra, tedavi ve süt ısıtmak tabi tutulacak. Bir kaseye dökün kaynatın, sonra yavaşça beyaz un, tuz ve karabiberi dökmek gerekir. Sonuç olarak, kalın bir süt sos almalısınız.

şekillendirme ve fırında yiyecek pişirme işlemi

Nasıl tembel lazanya? pita ekmeği ile Reçete derin formunun kullanımını gerektirir. onun alt kısmında işlemlerin sonucu olarak, süt sos dökün ve rendelenmiş peynir ile kapsamalıdır tam lazanya, almak gerekir .. Lavaş, yine et ürünleri ve benzeri bir cut-to-boy yaprak yerleştirin sonra kıyma 1/5 yatıyordu ve gereklidir. Daha Önceden ısıtılmış fırında koymak ve 200 derecede 20 dakika pişirin için gerekli öğle kurdu. Bu süre zarfında, bulaşık tedavi etmek yeterli zaman olmalıdır.

masa tembel lazanya Lavash'ın de Serve

Fırında zapechetsya çanak sonra kaldırılamaz ve biraz serin olmalıdır. Sonraki lazanya parçalar halinde kesilmiş ve plakalar üzerinde yayılmalıdır.

Bu yemeğin yarı mamul ürünlerin kullanımı ile yapılanlara kendi tadında farklılık veya bağımsız olarak yoğrulur hamur saklamaz söylemek istiyorum.

pide ekmek ile lazanya: kümes hayvanları ile Reçete (tavuk göğsü)

Yukarıda belirtildiği gibi, bu yemeğin farklı şekillerde yapılabilir. Biz zaten bahsettik lazanya nasıl hazırlanacağını karışık kıyma dayalı. Ama, daha etsiz yemeği olsun yerine sığır ve domuz eti tavuk göğsü kullanarak tavsiye etmek istiyorum.

Yani, biz gerekir:

 • İnce Ermeni Lavaş - 3-4 büyük levhalar;
 • tavuk göğsü soğutulmuş -500 g;
 • soğan, tatlı soğan - 2 adet;.
 • salça (Sos yerine geçebilir) - 3 büyük kaşık;
 • yağlı krem - (sos için kullanılır) 100 mi;
 • , Tatlı 1 kaşık (sos için) - beyaz un un
 • ; Tat ve takdir tatbik - iyotlu tuz ve doğranmış biber
 • koyu yağlı bir krem - 2/3 kap;
 • sert peynir - yaklaşık 160 gr

hazırlama:

Biz zaten bir klasik tembel lazanya yapmak hakkında konuştuk. pide ile Reçete diğer bileşenlerin kullanımını gerektirebilir. Yani, alt kalorili yemeklerin hazırlanması için, biz domuz ve sığır tavuk göğsü değiştirmeye karar verdi. Onlar kemik ve cilt temizlenir ve ardından soğanlı kıyma makinesi ilerlemek gerekmektedir. Dahası, ortaya çıkan kıyma tavada alınması gerektiğini yarım saat kendi suyunda domates salçası, baharat ve güveç ekleyin.

Aynı zamanda ayrı ve yapmakla yükümlüdür krema sosu. Bunu yapmak için, krem buğday unu ile bağlı ve iyice karıştırın edilmelidir. krem malzemelerle ekleme, onlar kısık ateşte konulmalıdır ve bir taşım kaynatın. Sert peyniri rendeleyin için gerekli ana maddeler bitiminde.

yemeğin Şekillendirme ve fırında pişir

Tembel lazanya kıyılmış tavuk vyshepredstavlenny düzenlemede tam olarak aynı şekilde oluşturulur. Bunu yapmak için, derin bir biçim alır ve daha sonra dönüşümlü krem sosu doldurmak için gerekli ve rendelenmiş peynir ile yağmurlama olan yemeğin sonunda içine sığır, pide levha ve t. D. koydu. Bu şekilde, lazanya, 20 dakika boyunca 210 ° arasında bir sıcaklıkta hazırlanacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.