ÇirkinlikEv güvenlik

Tatil sezonunda Emniyet daireler

Yakında yaz, uzun zamandır beklenen tatil sezonu. Ama aynı zamanda işin zirvesi başlıyor daire hırsızlar için favori sezon. Bu nedenle, bizim için en önemli uzun olmaması için daire / ev / yazlık hazırlanmasıdır. önemli ölçüde daire güvenliğini artırmaya yardımcı olabilecek kurallar vardır.

İşte hırsızlardan evi korumak için temel kurallar şunlardır:

№1 Kural.

Eğer tek başına veya bütün aile izni ile yaşarsan o hırsızlar potansiyel kurbanların çoğu bulmak sosyal ağlarda olduğu gibi, sosyal ağlar bu konuda yazmayın. daire hala bazı sol ise onlar dairenin güvenliği için evin kalanını buluşacak olarak, o zaman bu nokta, seni ilgilendirmez.

№2 Kural.

Eğer zemin veya zemin yaşıyorsanız veya pencereye alakalı güvenlik pencereleri olur daha sonra, bir ağaç ya da araba yolu gölgelik gelen erişimi vardır. Şimdi plastik pencerelerin çoğu bir pencereden daire içine almak için izin vermez hırsız geçirmez bağlantı parçaları vardır. Normal pencereler varsa, o zaman kurulum seçeneği düşünebilirsiniz pencere ızgaralar üzerinde veya özel panjur, ancak bu yöntemlerin ikisi de çok estetik değildir. tatil hala birkaç hafta var ve belli bir miktar rezervi (nimet, Şimdi plastik pencere montajı 3-5 yıl önce olduğu gibi, çok büyük harcamalar gerektirmeyen) 'de varsa, nedenle, herhangi bir sipariş yeni ile eski pencereler, değiştirmek mümkündür pencere şirketi hizmet "pencereler anahtar teslimi". Ama her zaman bu nokta sizin için özellikle önemli olduğu gibi camlar, anti-hırsızlık bağlantıları bulunmaktadır emin olun.

№3 Kural.

daire özel cihaza monte edilebilir herhangi hırsız korkutup bir köpek, kabuğunu taklit edecek daireye yaklaşır bir sensör açma ve düz ışık kapalı veya yükleme taklit eder.

№4 Kural.

Nöbettesin daire koyabilirsiniz. Bunu yapmak için, hırsızlık ve break-ins karşı binanın korunması konusunda uzmanlaşmış bir güvenlik örgütü başvurabilirsiniz. Geçerli olacak hangi kuruluşun itibar dikkat etmek önemlidir.

№5 Kural.

tatil sırasında apartman bakmak için en güvenilir komşu uyarmalıdır. Bazen komşular zamanında polisi arayın, soyulma gelen daire kurtarıldı olduğunu.

Burada hırsızlık ev korumak yardımcı olacaktır sadece temel kurallardır. Güzel bir tatil var!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.