Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Neden bir rüya bir çocuk doğurmak ve neyin - kız?

Neden sadece bizim yaşamak zorunda değil bir rüya! Uçak ve araba çarpma, toplantılar ve ayrılığın, mutluluk ve sıkıntı, doğum ve ölüm ... hatta kendi doğum Bazı rüya! çok garip ve şaşırtıcı - böyle bir rüya görmek, kabul edin. Büyük olasılıkla, bu hayatında gerçek olaylarla ilişkili bir açıklaması var. Eğer rüyada bir erkek çocuk dünyaya getirmek için veya güzel kız doğurmak şanslı iseniz, o zaman ne anlama geldiğini okuyun.

Değişim, biz değişim bekliyor!

Doğum - çok anlamlı ve heyecan verici bir olay. Rüyamda yaşadı biri, düşünmek için çok şey var. Yani, kendi iç dünyasına. Muhtemelen bazı yeni fikir, bir arzuyu ortaya çıktı ve yakın gelecekte uygulanacak planları var. Bir rüya, bir çocuk sahibi erkek ya da kız - bu gerçek hayatta, önemli değişiklikler için ihtiyacı olan hissetmek demektir. Onların karakteri çocuğun cinsiyeti bağlıdır. rüya boy - işler, iş, iş değişiklikler. Yeni bir aşk hayal eğer, duyguları, izlenimler, bir rüya kız görüyoruz.

Rüya ve rüya kim önemlidir

Bu bir hayali vardır, kim de önemlidir. Yani, bir rüya bir çocuğa gebe çocuğu doğum için - gerçekte bir kız olmasından. Ve tersi de doğrudur. Bu eski zamanlarda gelen geleneksel bir rüya yorumudur. Genel olarak, hamile kadınlar için doğum rüya - iyi bir işaret, her şey kolay ve acısız hayat olacağını söylüyor. Bir kadının çocuk için beklemek etmezse, açıklama fazla olabilir. ailenin yanında etmek ve kız - - sürpriz Eskiden o çocuğun rüya doğurma inanılıyordu. Ayrıca kendinizi bebeği görmüyorum ortaya çıkabilir, ancak bu bir erkek söyle. Bu rüya - önemli mali gelirler. o çocuğun cinsiyetini belirlemek mümkün olmasaydı, size bulmaya çalışırken bazıları sorunları, çözümü boğulmuş, ama şimdiye kadar başarılı olamadı olması muhtemeldir.

Çocuk veya zverenok?

Bazen bir rüya bir çocuk garip, alışılmadık görünüyor olur. Yani, bir kadın o olur siyahlar rüyada bir erkek çocuk dünyaya verebilir. Aileden tüm parlak ve sarışın olduğu için, ailelerinden gizlemek için, bu gerçeği saklamaya çalışacaktır. Gerçekte rüya bir kadın yanlış anlama ve kınama neden yakın duyurmaktan korktuğunu arzuları, plan ve fikirler ortaya çıkan söz eder. Ve çocuk eğer - onun kişisel hayatı - bir çocuk, iş, iş, ve eğer bir kız ile ilgili düşünce. Bebek bir rüya doğduğunda bir bebek ya da hayvan gibi, bu bir sinyaldir: göstermek için, nedense ortaya koyamadı iç arzuları, yetenek, kişilik özellikleri, dikkat edin.

erkekler için emek Oğlu

Bu garip gelebilir, ancak doğum rüya ve insan olabilir. Onu rüyada bir erkek çocuk dünyaya getirmek için için - bir işletmenin önünde yeteneklerini güven bilinçaltı korku ve eksikliği olması. Bu önemli projeler, iyileştirmeler ve çalışmalarında önemli olaylar arifesinde olabilir. Bir erkek bunu karşılık vermeyen bir kadın için bazı duygular yaşıyorsa kız rüya olduğunu.

İzle ve bir rüya doğum katılmak

Nasıl doğum izlemek olduğu bir rüya açıklamak için? Dünyada kendi görünümünü görüyorsanız, bunun hayatında dramatik ve küresel bir değişimdir. tutumunuzu, pozisyon, ikamet veya iş yeri değişebilir. Başka insanların emeğini yapmak olsaydı, gerçeklik gelecekteki hayatı üzerinde önemli bir etkiye sahip bazı önemli madde, yer alacak. Böylece, doğum - hep değişimler, yeni planlar, fikir ve girişimler. Bu nedenle, rüya görmezden ve her şey gerçek hayatta iyi çıktı emin yapmazlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.