ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Pencere yıkanması için Robot: üreticileri üzerinde karar vermeye yönelik ipuçları ve yorumlar

Pencere yıkama her kadının bir zevk ve bazen bu süreç pencereleri yüksek irtifada yerde olsalar bile çok tehlikelidir değil. Bu gibi durumlarda, Robotun yıkama pencereler için mükemmel bir araç olacaktır. Onun sayesinde bu özel çaba için geçerli değil, cam yıkayabilirsiniz. Bu ürünleri sunuyoruz en popüler markaları arasında Windoro ve Hobot Dosyalar Müdürü, bu yüzden bu robotlar markaların özellikleri hakkında konuşacağız.

özellikleri ile Tanıdık

Pencereleri yıkama ilk robotu Hollanda'da oluşturulduğunu unutmayın. Tüm modeller faaliyet bağımsız modunda yatay ve dikey - ve her yüzeyde. Algoritma modern cihazlar ile çalışır basittir:

 1. İlk temizleme işlemi panelinde yer alan gerekli emprenye bileşim mikrofiber mendil.
 2. Pencere alanı üzerine yerleştirilmiş yıkama pencereler için robot.
 3. Cihaz çalışmaya başlar ve kontrol o uzaktan kullanmak mümkündür.
 4. peçeteler kirli, onlar yenileriyle değiştirildi.

Seç belirli bir modeli dayanmalıdır neyi cam kalınlığı pencere çerçevesi, ve çalışma yüzeyinin özellikleri. Robot seçerken de dikkate alınmalıdır AC veya pil ile çalışır. Modern cihazlar pencere yıkama, yıkama ve duvar kaplama, porselen zeminler, hem de temizlik duvarlar, duş için kullanılabilir, böylece yanı sıra, benzersiz bir performans özelliklerine sahiptir.

WinBot

marka WinBot robotu cam temizleyici altında düzenlendi vakum türüne çalışır. Vakum emme yoluyla cam yüzey bastırılır cihaz biriminin Bir yapımda. Modelin bir ayırt edici özelliği cam boyutunu tespit etmek ve temizlemek isteyip hangi yere dönmek mümkün olmasıdır.

Ecovacs WinBot cihazı 730 prim modelleri atıfta - maliyeti 28.500 ruble başlar. Ama özelliklerin benzersiz bir set ile güçlü bir cihaz olsun. Özel temizlik çözeltisi taban katmanın yüzeyine nemlendirir ve kirleri yıkayın. Yıkama pencereler için bu robot kolayca uzak cam ve arka mikrofiber kumaş kuru kalan kir ve nemi toplamak entegre kazıyıcı sayesinde - tamamen ideal durum sağlayan, cam siler.

WinBot marka robot çift emme halkası vardır. Aygıt dahili vakum oluşturmak için aktive pompa başlatılır. güçlü emiş robot sayesinde verimli ve manevra kabiliyeti, hızlı çalışır. Aynalar çerçevesiz cam temizlemek için kullanılabilir. Robot kendisi de otomatik rotayı oluşturur. Due kaymazlığın taban cihaz cam yüzeyinden kapalı slayt olmaz. işlevselliği ve çok yönlülük hakkında söylenecek değerlendirmeleri yıkama pencereler için Bu robot, kuru ve izin veren ıslak temizlik.

Windoro

Bu markanın ürünleri, her model ile, belki de en popüler - yeni teknoloji ve estetik bir kombinasyonu. Windoro robotu üç düzeltir mevcuttur. olağanüstü performans özelliklerini sağlarken nedeniyle kısalığı ve Kompaktlığı, fazla yer almaz. Bu marka ve özellikleri sayısının ürüne sahiptir:

 1. Her ayrıntı güvenilirlik. sıkıca herhangi kalınlıkta cam tutulur çünkü yıkama pencereler için Robot iyi değerlendirmeleri var. cihaz sadece cam üzerinde çalışır, kalınlığı cihazının özelliklerine tekabül eder. Güçlü mıknatıslar sayesinde uzun süre ürün ve güvenli bir anahtarlı durumda olduğu gibi ve açık camına tutulur.
 2. mahfaza güneş ışığı ve diğer hava koşulları etkilerine karşı dirençli olan yüksek mukavemetli malzemelerden imal edilir.
 3. Temizleme modu modeli en iyi yol olarak seçer. Bu rastgele değildir yüzeyi boyunca hareket eder ve ilk olarak boyutunu belirler. Robot sonra zikzak şeklinde, temizleme ve böylece yüksek düzeyde bir yatay ve dikey düzlemde temizler.
 4. Sadelik ve kullanım kolaylığı. Bu yıkama pencereler için bir robot ayıran en önemli avantajlarından biridir. "Ozon" Windoro markası da dahil olmak üzere bu modern enstrümanın modelleri, bir dizi satın sunuyor. Cihaz yönetim böylece hareket hareketi ve hız yönünü kontrol etmek mümkündür, konsol aracılığıyla gerçekleştirilir.

Kalite temizleme - üstünde!

Yüksek kaliteli cam temizleme modeli Windoro WCR-kaydında I001 ayırır. Üç aşamalı temizleme tarafından sağlanır. süreç birkaç aşamadan oluşmaktadır:

 • Birinci temizleme aygıtının önceden doldurulur sıvının yüzeyi üzerine püskürtülür;
 • yüzeyden kir ve toz emici, yüksek kaliteli mikro elyaf oluşturulan pedleri döndürülmesiyle gerçekleştirilir;
 • Cihazın kenarında bir lastik spatül ile çıkarıldı aşırı sıvı.

Robotik modeli Windoro WCR-I001 - bu pencere temizleme sıkıcı sürecini kolaylaştırmak için idealdir Koreli birimi var. Üretici modelin işlevselliğini ve yönetim kolaylık takdir edeceklerdir garanti ederken Yeni modifikasyon, yaklaşık 20.000 ruble maliyeti. - navigasyon için temizlik birinci şarj, ikinci: Temizleme işlemi farklı modül cam tarafında iki cihaz kurulumu ile başlar.

Uzmanlar ne diyor?

Eğer yıkama pencereler için akıllı cihaz tam zevkinize göre robot Windoro WCR-I001 arıyorsanız. Bu temizlik kalitesinden sorumlu olan bir navigasyon modülü içerir. mıknatısların çekim cam düzeneğinin Sağlıklı bir bağlantı sağlar. Dahası, verimli çalışması için ne doğru cam, seçmek önemlidir, cihaz her cam yüzeye sahip çalışmaz. birimler arasındaki en uygun mesafe en fazla 30 mm olması gerekir. Model Windoro WCR-I001, uygun cam için, burada bölmeler arasındaki mesafe camın kalınlığı ile 24 ya da 28 mm 'dir.

Leyhte ve aleyhte

başlatır veya cam yıkama işlemi durdurulur, ancak camın üzerine robotun hareket hızını kontrol, temizlik ritim tanımlar, sadece alıcı kontrol Windoro WCR-I001, böylece verilen temizleme sıvısı ve miktarını kontrol edin. Test doğru çift camlı birimi stabil, temiz bir yüzey kalitesi olduğunu göstermiştir.

Hobot

Markanın yıkama pencereler için bir robot süpürge de yüksek tüketici talebi sahiptir. Bu marka başarıyla camları silmek ile baş robotların iki model sunmaktadır. Hobot-188 - Birincisi, daha modern bir model düşünün. üreticileri tarafından kendilerini belirtildiği gibi, onlar önünüze koymak ana hedefi, - azaltmaktır gürültü ve mevcut fonksiyonlarını geliştirmek. Bunun bir sonucu olarak, hava vakum pompası işlem seçim sistemi, aygıt işlem yeniden dizayn, gelişmiş etkinlik tabi tutulmuştur.

pencereler, kapılar, ayna, on - Hobot-188 herhangi bir düz yüzeye çalışır pencereleri temizlemek için robot pencereler, cam bölmeler, duvarlar ve hatta katlar. Muhtemelen bu nedenle çok işlevli cihaz için böyle yüksek bir talep sahiptir. Robotun ayırt edici özellikleri aşağıdaki nitelikleri şunlardır:

 • Herhangi bir yüzeye çalışmasını sağlayan güçlü motor;
 • Yapay zeka teknolojisi, uzak bölgelerde gerekli olan temizlik özellikle önemlidir pencereler, yıkama sırasında cihazı insan hareketleri taklit sağlar;
 • Robot hareketi (cihaz kolaylıkla verimli bir şekilde, her kısım saflaştırılması, cam yüzeyi boyunca hareket nedeniyle bunları) bunun yerine, temizleme cihazı dönen tekerlekler arasında, tekerlek ve parça olmaksızın tek bir sisteme dayalı gerçekleştirilir;
 • yüksek kaliteli ve güvenli malzemelerden oluşturulan mikrofiber bez;
 • Robot kumanda cihazı geçer, temizleme yönünü ayarlar kontrol yoluyla gerçekleştirilir.

Nasıl Hobot-188 does

yorumlar oldukça yaygındır pencerelerin temizliği "gövde" için Robot, bu programa gerekli değildir. Bunu çalıştırmak için, uzaktan kumanda üzerindeki düğmeye basın gerekir. Hızlı ve kolay çalıştırın. Vakum pompası herhangi bir cam yüzeyinin bir robot üzerine tutulur nedeniyle, aygıt ana ya da batarya enerji sağlanmaktadır. Cihaz çalışır durumdayken, bir sensör, çekiş görünümlü kenar yüzeyini ölçer. düşmesini cihazı korumak için, geliştiriciler onun özel güvenlik kablosunu ekledik. Herhangi bir sorun farkedilmeden gitmeyecek - Robot kendilerine veya sesli uyarı göstergesi hakkında bilecek. maliyet modeli - 17 950 ruble. sitede HOBOT thehobot.ru Rusya Federasyonu temsilcisi satın alınabilir

Robot Hobot-168

pencere yıkama Hobot 168 robot - cam, duvar ve zemin üzerinde kir işleyebilir çok yönlü bir cihaz. Cihazın ayırt edici özellikleri şunlardır:

 1. AI-teknoloji varlığı. Eğer pencerenin alanını hesaplamak kenarını bulup otomatik olarak seçilen yüzeyi temizlemek için izin veren akıllı bir sistemle Bu yenilikçi cihaz.
 2. Taraflı temizliği. Naos modeli yüzeyinde robot tutan bir boşluk vardır. Cihaz 3 mm ince bölmeleri, ve daha kalın cam elyafı hem baş kolaydır.
 3. Çok yönlülük: Herhangi Hobot robotu 168 pencere, zemin, duvarlar temizlemek için kullanılabilir.
 4. Mikrofiber peçeteleri derece ekolojik. Bunlar doğru iyi temizlik çözeltisini emmesi ve hatta zor yerlerde etkin temizlik yapılması, çalışma baş.
 5. etkinliği ve güvenliği. pencere Hobot 168 donatılmış gümüş emniyet sensörü, cihaz düşmesini korunan sağlayan bir emniyet kablosu, temizlik robotu.

özellikle işe

Robotlaştırılabilir pencere temizleyicisi bu marka motor ünitesi ve iki dairesel dönen temizleme elemanları ile donatılmıştır. Cam hava pahasına gerçekleştirilir Tespit ince - bu motor ve fan, yani, vakum pompası ortak hareket tarafından oluşturulur. Robot güvenli camdan sabitlenmiş olan bir sensör sürekli kontrol altında bu tamamen temizler sonra pencere alanını hesaplar işlemi sırasında alet kavrama tutar.

Yıkama pencereler Hobot 168 beyaz için Robot - ağda çalışır ve kapatıldığında bile camı kapalı düşmez m uzun kordon 5 ile tamamlanmaktadır ve bu düşerse, o emniyet kordonu kurtaracak bu şık cihazla .. grubu başarılı bir şekilde cam kir toplama ve kontrol paneli ile baş mikrofiber 12 temizleme mendilleri, gelir, ancak temizlik maddesi temin edilmez. Üreticiye göre, bu amaçla size cam temizleyici herhangi bir parçasını kullanabilir. kullanılmayan uzaktan kumandadaki modeli işlevsel olmayan düğmeler gözlenen eksiklikleri arasında.

Cihaz çalışmalarında kendisini gösterildiği gibi?

Hobot robotu 168 kolaylıkla cam herhangi bir kalınlıkta ile başa çıkmak için, aygıt kontrol uzaktan kumanda ile gerçekleştirilir. Uzaktan kumanda manuel olarak ayarlanan Otoprogram temizleme, ayarlanabilir. Cam öteleme hareketi gerçekleştirilir. Robot herhangi bir kirlilik cam temizleme kolayca başa çıkma, hazırlık olmadan çalışır. Cihaz üst erişilmesi zor alanlarda da dahil olmak üzere, tüm cam yüzeyi üzerinde çalışır. tek dezavantajı - yuvarlaktır, çerçeveler köşeleri olan döner fırça kafaları, başarısız. Lokum ve mikrofiber bez - onlar yıkanabilir ve onların temizlik özelliklerini kaybetmezler.

bulgular

Hangi modeli alınır? temizlemek için gerekli olan cam yüzey alanının türüne bağlı olarak yıkama pencereler için robot seçin. Buna ek olarak, önemli bir rol kullanım rahatlığı ve kolaylığı ile oynanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.