BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl bir mod Euro Truck Simulator 2 yüklemek ve nasıl kullanılır?

En popüler video oyunları benzer projeler üzerinde çalışan ilk yıl değil yaratıcılık bilinen büyük yazılım şirketleri, sonucudur. Bunlar piyasada oyunun uygulanmasına ilişkin almaz küçük yayıncıları, var ve bu çalışma etkileyici bir parçasıdır. Ancak, son yıllarda giderek bağımsız şirketler veya tek geliştiriciler tarafından üretilen indie projeleri görmeye başlamıştır. o raflarda görüneceği gibi, noktasına oyunun kodunda ilk karakteri - Bu şirket, kesinlikle tüm işi kendiniz yapıyor demektir. onlar az etkileyici büyük oyunlar çünkü bu projelerin bazıları, dikkat gerçekten layık. Mükemmel bir örnek farklı kamyonlara mal çeşitlerinin çeşitli getiren çevresindeki tüm Avrupa ülkelerinde sürüş seni gerçek kamyon şoförü olma fırsatı verir oyunu Euro Truck Simulator 2, olduğunu. oyun, araba yakıt ikmali, trafik düzenlemeleri ve çok daha fazlası (bir şekilde devam etmek, şekerleme yapmak için yer aramak zorunda, yani) sürücü yorgunluğu sistemini uygulamaktadır. Ancak yine de bu harika oyun modifikasyonları ile tedarik, artırabilir. Bu yazıda oyununuzu dönüştürmeye, bir mod Euro Truck Simulator 2 yüklemek öğreneceksiniz.

ETS 2 moda nedir?

Zaten projeyi denedi ve bunun gibi, bunu artırabilir. Bunu yapmak için, bir mod Euro Truck Simulator 2. yükleme öğrenmek gerekir Ama bu nedir? Bu küçük eklentiler ile oyunun belirli öğelerini değiştirebilir. Gerekli belli becerilere sahip oyuncular tarafından üretilen değişiklikler oyunun parametrelerini değiştirmek için. böylece kapıcılar görünümünü, harita GPS Navigator ve - Böylece oyunda bir sürü değiştirebilir. Değişiklik ile aracınızın görünümünü iyileştirmek için oyuna etiketler çeşitli ekleyebilir. Genel olarak, moda sizi her zaman yararlanabilirsiniz büyük bir fırsat sunuyor. Yapmanız gereken tek şey - bu ilk bakışta göründüğü gibi çok zor değil bir mod Euro Truck Simulator 2. yüklemek için öğrenirler.

Nerede moda nelerdir?

değiştirilmekte olduğu her oyun, bunlar oyundan bunlara erişmek için saklanmalıdır hangi belli bir klasör var. Eğer bir mod Euro Truck Simulator 2 yükleme öğrenmek için yapmanız gereken ilk adım - klasörünü bulmak. Bu durumda, her şey çok basittir - Eğer sistem sürücüsünde herkes tarafından kullanılabilir "Belgelerim" klasörüne gitmek gerekir. Orada, ilk oyunun adını alacak bir klasör oluşturur oyuna başladığınızda. Sen bunun içine gidin. İçinde, diğer klasör ve dosyaları bulacaksınız - Bir klasör mods seçin. Burada bağlıdır ve moda olacak size Euro Truck Simulator 2 oyun istemcisi eklemeyi tercih Nasıl moda ayarlanır? Aynı zamanda çok zamanınızı almaz.

yükleme kipleri

Yani moda nasıl ayarlanır Euro Truck Simulator 2 sürümü de görünümü veya belirli parametreleri geliştirmek gerektiğini karar verdik? Çok basit hale gelir - Internet'te doğru seçenekleri bulmakla başlamak gerekir. Dosyaları bilgisayarınıza indirmek - Eğer aradığını bulduğunda. Arşivlenen dosyaları ve dosyaların biçimi scs içinde - Oyunun modifikasyon için sunulabilir iki seçenek vardır. Birinci seçeneği varsa, dosya halletmek gerekir - bu yüzden diğer uzantıları, beni oku dosyasında uzantılı dosyaları yanı sıra muhtemelen ek Mandarlar SCS ve edecektir. kopyalamak ve daha önce bulunan klasöre yapıştırın - sadece ilk genişleme yukarıda belirtilen sahip olanlar Need. Eğer bir arşiv ve hemen scs dosyasını yoksa, her şey çok daha kolay olacaktır - sadece Modlar klasörüne dosyayı kopyalamak için gereken - hepsi bu. Şimdi O oyunu başlatmak için sadece kalır, ama burada belli bir önemli nokta var oyunda Euro Truck Simulator 2. moda nasıl ayarlanacağını biliyoruz.

Modifiye ile oyunu Running

Eğer oyunu başlatmak, ama hiçbir şey olmuyor ... sebebi nedir? ayarlanan modu yeterli olmadığı gerçeği - onlar da etkinleştirilmelidir. Bunu yapmak için, gerekli profili seçin ve "Değiştir" tuşuna - Eğer sürücü değişiklikleri, hem de bunun için ayarlarını yapabileceğiniz bir ek pencere açılır. mods bir listesi vardır altında madde "Yüklü moda", orada var - o zaman değişikliği onaylamak, etkinleştirmek istediğiniz olanları vurgulayın. Eğer Euro Truck Simulator 2 için kartın nasıl kurulacağını öğrenmek istiyorsanız, aynı yapmanız gerekir: Seçilen olaylar kartları mod klasörü kopyalayıp yeni bir oyuna başlamak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.