BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Ozernoye emlak 'Skyrim': geliştirme, genişletme

Dragonborn doğal noktalar eyaletin bir "Skyrim" kendi köşesinde hakkında ne hayal etmiyor? eklemelerle The Elder Scrolls: Hearthfire geliştiriciler oyuncuların kendi Lakeside Manor inşa için fırsat sağlar. "Skyrim" doğal noktalar açısından zengin, bunlardan biri makalede ele alınacaktır.

ateşe Otur?

çıkması Heathfire eklemeler ( "Kalp") devreye tür "hayat simülatörü" unsurlarını getirdi. olasılık düşüncesi hemen itmek daha iyi bir eş olarak işçi ve Surani şeklinde bir düzine diğer Argonian dinç kızların ile kendi mülk (yanı sıra ile tercihi ve courtesans ile aynı anda hafta sonları sarhoş kavga Dragonborn) dikmek için.

her adımda, ama çok ılımlı miktarlarda, şiddetli fantezi oyuncu kısıtlayan faktörler.

bir arsa var imkanı oyunu "Skyrim" çeşitliliğin bir çok yapar. malikanenin genişleme "Lakeside" kip vasıtasıyla hem yapılan ve onlar olmadan yapılabilir.

emlak almak nasıl

Nerede Lakeside Manor buluyorsunuz? "Skyrim" güzel yerlerinden ünlüdür, ama bu sefer biz Folkrita kuzeydoğusundaki topraklarında bahsediyoruz.

Oyun sırasında Dragonborn satın almak için teklif ile bir mektup sunacak yukarıda belirtilen kasaba Jarl, bir haberci karşılayabilir kara hisselerini 5000 septims için.

Ya kahramanı bağımsız yukarıda belirtilen vali ziyaret ve birkaç görevler sonra arazisi yapmaya fırsat alabilirsiniz.

Earl veya onun temsilcisi kesinlikle rotanın sonuna dinlemek için, prensip olarak, (ödeme septims 5000 sonrası) zaten kazanılmış arazi almak, ancak nasıl açıklamak bir harita üzerinde işareti zaten mevcuttur, çünkü gerekli değildir olacaktır.

Bölge Hakkında

bölge hakkında Kısaca: çünkü arazi üzerinde, orman içinde bulunan evin olsun veya olmasın sahibini fark etmez yırtıcı hayvanlar, dolaşabilir. Kurtlar günün herhangi bir saatinde hayvancılık saldırabilir. Uzak olmayan güneye ritüel kurban için tablodur. Ayrıca yakın (hemen güneyindeki önce de belirtildiği sunağın) olması dışında, neredeyse mükemmel bir kahraman alabilirsiniz çocuk yetiştirmek için yer saldırıları saldırı ve karavanlar kadzhitskih yağma kararlıyız haydut karakol vardır.

Çam Zastava daha forester bir ev gibi görünüşte sıradan bina denir. Ama kapsamlı bir arama edilmesi kaydıyla, sen haydutların inine gizli bir geçit bulabilirse.

Yapım Başlangıç

O Lakeside Manor dikilecek bir yer seçmek için tesadüf değil, "Skyrim" yapı malzemeleri (ve sürprizlerle) her türlü zengin çünkü. Arazi miras ormanda. emlak geleceğin şantiyeye yaklaşımı kısmında, yapı malzemeleri, tezgah, örs ve çizim masası bulunan bir sandık bulabilirsiniz. Görünüşe göre, Earl avans inkar etmeyen hiçbir şeye Dragonborn emin yaptı.

ilk şey mevcut gövdesini temizlemek gerekir. Sonra nedeniyle yeterince kaynaklara kadar daha yüksek, küçük bir ev için bir plan oluşturmak için çizim tabloyu kullanın.

Biz temellerini atıyoruz

Otuz adet gerekecektir çivi üretimi için bir örs kullanmalıdır. Sonraki - gelecekte inşaat temel dökme için tezgah kullanarak başvurmak. örs için banktan Periyodik koştu, tabii ki, ön kapı duvarlar, çok duvarlar, zemin, çatı çerçeve oluşturmak ve.

Giriş yaptıktan sonra. Orada mobilya ve binanın iç dekorasyon tasarımı, hem de gövde için küçük tezgah bulabilirsiniz.

Bunu yapmak için, bankta mobilya ile gerekli bölümünü seçin ve mobilya gerekli parça oluşturun. Bunların her biri için değiştirilemez evde yerlerini geliyordu.

pentagram hiçbir duş, hiçbir simyacı laboratuvar böyle basit bir yapıda. Ve genel olarak, bu ev çok büyük işlerin ve delik deşik diz savaşlar, ruhu ile emprenye temsil sıradan oyuncu habitatları Dragonborn, değil.

Bu Lakeside Manor olarak anılacaktır malvarlığının bir bütçe versiyonu gibi görünüyor. "Skyrim" - bir dünya kaynaklarının çok. Sonra, önemli ölçüde kahramanın konut iyileştirmek için, avlarını almak gerekir.

'Skyrim'. "Lakeside" emlak. Nasıl bir steward ve hizmetçi işe

Yukarıdaki pozisyona refakatçi görevlisi için, ilk şey çiftliğe getirmek gerekir. bir görevlinin gibi çiftlik mantıksal bağlayıcı özelliği hizmet eden iletişim dalı karşılık gelen ortaya çıkar.

malikanesi "Lakeside" oyun "Skyrim" efendisi olarak onun yokluğunda kahramanın özelliğine bakmak için tasarlanmıştır.

Anahtar özellikler:

 • ahşap, kil ve taş gibi yapı malzemelerinin edinimi yardım;
 • içinden Eğer hayvancılık (tavuk ve inek) satın alabilirsiniz;
 • Bir ozan ve taksi gibi evin hizmetkarları atayabilir;
 • Bu arazi üzerinde saldırı herkes mümkün olan tüm yollarla direnç sağlar.

ana salon

çizim tablosu kullanılarak - daha heybetli yapıya emlak ( "Skyrim") iyileştirilmesi "Lakeside" küçük evlerin yapımı ile aynı kurallara uyar. Yatakta kaldırılmıştır, ancak bir vitrin ve silah rafları vardır - aslen ev dikildi böyle bir eylemi yaptıktan sonra bir koridor dönüşür.

Birinci katta, yemek alanı ve dinlenme odası ve ikinci katta oluşan: ana salon koşullu bölüme ayrılmıştır, çok daha büyüktür.

Yemek alanı koridor geçiş doğrudan yer alır - simyacı laboratuvarı koyabilirsiniz. rekreasyon odasında, örs, (bütün çalıntı tatlı rulo ve sadece kadar ekleyin) snack bar ayarlayabilir ve bodrum erişim sağlar. Bu odaya almak için yemek ile kullanılabilir.

Gıda alımı alanında bulunan Bench, ayrıca mümkün (çocuklar için) ikiz yatak ek olarak, ikinci katta ayarlanmış bir duş pentagramı ve çift (kahramanın kocası için / eşi ve "Skyrim" oyun) tasarımı yapar.

Maud emlak "Lakeside" canlı uydular kahramanı tüm malikâne aydınlatma düzeltir ve emlak girişinde üç korumaları koyar olacak küçük bir oda eklemek mümkün olduğunu geliştirmek.

küçük çiftlik

Daha fazla geliştirme, "Lakeside" ilanları ( "Skyrim"), bir tezgah kullanılarak bitişik alanlarında düzenleme şeklinde ortaya çıkar. Avluda inşa edilebilir her şey, "Çeşitli" bölümünde yer almaktadır.

gibi olası yapı elemanları:

 • Ön bahçe. Özellikler sezgisel adı: simyacıların tabloda kullanılmak üzere sebze ve malzemeyi büyüyebilir.
 • Kararlı. Atlar için bir durak. At mütevazı fiyat kamarot 1000 septims için satın alınabilir.
 • Corral. İşte kahya inek ve üç tavuk getirir. Bir inek mutfakta dolapta görünen süt üretir, tavuklar yumurta bırakırlar. Görev, ilke olarak, sezgisel olarak anlaşılır.
 • Arı kovanı, aslında bir petek ve içeren, sakinleri - arılar.
 • Kurulum bronzlaşma bahçesinde makine yanı sıra döküm, demirci tezgahı ve bileği taşı. Atama "Skyrim" büyük eyaletteki her türlü demirhaneye aynı unsurları arasında hiçbir fark yoktur.

üzerinde emlak "Lakeside" geliştirin? Kolay!

Zengin Dragonborn hep tadı ile ev donatmak nasıl bulacaksınız. yer artık yetersiz kaldığı takdirde, daha inşa edebilirsiniz. Ana salon üç kanatları eklenir: kuzey, doğu ve batı. Dokuz varyasyonları toplam - Her inşaatı üç tipi vardır.

"Skyrim" in emlak "Lakeside" konulu Maud ve eklemek aydınlatma ve Hancı mirasına konmak edecek ortamın çevresinde çevreleyen çitin renk gamı ayarlayabilir ve korindon, demir, gümüş ve altın maden mayın ekleyin.

Doğu kanadına

 • Kitaplığı. kitapların depolanması için özel olarak kullanılır. Buna göre, sadece Foliolar her türlü raflar inşa edebilirsiniz.
 • Mutfak. Bu pişirme için bir kap içerir. Kütle tarifleri sofistike yemekler engin "Skyrim" bulundu veya satıcılardan satın alınabilir.
 • Armory. İnşaat sırasında silah, mankenler ve vitrinler için raflar Dragonborn numarasını sağlar.

Kuzey kanadı

 • Dolap. Her şeyi katlanabilir kasalar ve sandıklar vardır. Dragonborn genellikle toplama sanrıları muzdarip ve birgün kullanışlı olacaktır umarak kötü sırt çantasında sürüklendi. Ve eğer - tüm kiler ekleyebilirsiniz.
 • Simya laboratuarı. Yemek odasında dayanır küçük simya rafın genişletilmiş versiyonu. Sadece görünüm, işlev farklıdır - Aynı.
 • Trophy Room. en ilginç sürümü önerdi. Tabii ki, tamamen estetik ilgi - öldürülen dolması yaratıklar hayran arasında olabilir.

Batı kanadı

 • büyü için laboratuvar. simyacı ile alan olarak benzer bir hikaye. estetik çekici ve atmosferik, daha iddialı. İşlevsel olarak, aynı varolan pentagram duş farklı değil.
 • Limonluk. Başka analog. Ama bu kez, bir analog ön bahçe ve işlevsel daha gelişmiş - burada ateş böceklerinin, kelebekler, arılar ve bal peteği yuvaları vardır. Aynı zamanda, çok sayıda kap şey saklamak için.
 • Yatak odası. Bu inşaatın önemi herkes köşkte yaşamayı rahat ve uygun olduğu gerçeği yatıyor. Kaç sakinleri, pek çok yatak olmalıdır. Aksi takdirde, birisi uyumak sırayla zorunda kalacaktır.

bodrum

Son dokunuş - zindan düzenlenmesi. Kural olarak, kahramanı gerekli tüm bileşenler, hem de görüntüleri 'Skyrim' büyük ilinde bulunan dokuz tanrı sunaklı burada ilerlemek koyar. Maud genişleme "Lakeside" emlak ayrıca mahkumlarla bir hapishane inşa etmek veya miselium'un oluşturmanızı sağlar.

tabut bodrumunda kurulu,: karakteri vampir (Dawnguard ekleme TES) ise.

Sonuç

Bazı belirli mal unutulmamalıdır. Örneğin, Simyagerin laboratuar ve Enchanter, bir kütüphane olarak bu yapılar, emlak her iki tarafındaki kule biçimindedir. gözlem güvertesi itibaren de bir yay veya büyü ile malikane saldıran haydutlar savuşturmak için çok uygun kırsal kesimde büyük bir görünümünü sunar, ancak.

Saldırı herkes yapabilir: kendilerini her an bildirilebilir kurt bitirme bodrum seçilmiş ve tüm sığırları kestik zlokrysov gelen.

Haydutlar periyodik gayrimenkul tarafından ziyaret. Çalmak ya da hayvan öldürmek, fidye talep eden bir mektup bırakarak, eşi kaçırdı. Tüm öldürmek için - Ancak, sadece sevgili dönün. Bazen DRAUGR, devler ve hatta ejderhalar saldırırlar.

sahibinin yokluğunda vampirlerin işgal durumunda, tüm insanların bu kana susamış yaratıklar dönecek.

Biz de ereksiyon bir ad sağlamaz unutmayın ve engin ilde tam üç tane "Skyrim" olmalıdır. Ev "Lakeside Manor" - bunlardan sadece biri. Dragonborn Uinstad emlak satın alabilirsiniz - konumu Hyalmarka yakın. DRAUGR periyodik ışıkta forerunning çünkü eski Nords mezarlarının hemen yanında bulunuyor - fenomen oldukça yaygındır. Helyarken Manor Hall Whiterun Beyaz Plajı arasındaki sınır bölgesinde yer almaktadır. Bu yüzden Dünya ve Ejderha Reach mükemmel görünür Gırtlak olduğunu. Hiçbir DRAUGR yoktur, ancak okolotamrielskuyu yörünge bir vuruş kulüpleri oyuncuları göndermek kabiliyeti ile ünlü devleri vardır.

Her çiftliğinde kendi özelliği vardır. balık ve Helyarken Hall için kreş - - Bir tane değirmeni Gölü Manor, sen bir Uinstade içinde apiary inşa edebilirsiniz.

Çocukların arasında "Skyrim" daha sempati nedense Lakeside Manor sahiptir. Görünüşe göre, halen arı ve balık unu tozuna tercih ederim.

Daha önce bahsedildiği gibi, orada, kuzey, doğu ve batı kanatları inşaat dokuz varyantları, ama sadece üç seçebilirsiniz. Tüm dokuz inşa etmek istiyorsanız, her üç parsellerin satın almak zorunda.

Steward daha iyi saldırılara dayanabilecek en güçlü ve kalıcı arkadaşı, atama. Özellikle eğer vampirler ilgili. Bu kızın bir arkadaşı olarak mücadele en kullanışlı olduğu için, (modu kullanmaktan) bir hizmetçi mantıksız biraz olarak Surani bırakın.

emlak iyileştirmek için değil, aynı zamanda gerçekleştirmek ve Dragonborn işlev adı korumak mümkün olacaktır belirli yöneticileri işe almak sadece izin mods bol da vardır.

Başlangıçta sözü kısıtlamalar, bir sürü rağmen kişisel konak oyuna çok hoş bir ek kalır. Buradaki herkes kendi şeyler bulacaksınız. Bazı için bu zırh veya dövme için hammadde kaynağı bir bereket alchemical bileşenler. Ve birisi için - a la ya da "soba" "Dragonborn bir sandalyeye" eşsiz ekranlarının kaynağı, sanki bile kükürt kollarında, moda denemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.