BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tanklar Dünya - bir atılım yerli oyun geliştirme. Nasıl Tanklar Dünya indirmek için?

Tanklar Dünya yerli oyun geliştirme gerçek atılım olmuştur bir oyun. Ve bu varlığını ilk yılında, bu güvenle, büyük olasılıkla, zaten orada vardı hangi gelen Guinness Dünya Rekorları, girilen bu nedenle bile tartışmak basitçe mümkün değildir. önümüzdeki birkaç yıl içinde en az böyle bir umudu tam beklenmemektedir.

Ancak, bugüne kadar Tanklar Dünya indirmek için nasıl bilmiyorum böyle insanlar var, ve tüm oyun için.

Tankları World temel özellikleri nelerdir?

Birçok kişi bunun, tabii ki, şaşırtıcı olduğunu düşündüm, ama hiç kimse igrostroya aktif gelişme son 15 yılda aslında hepimiz Dendy de hatırlıyorum olanlar sonra gerçekten kaliteli "tanchiki" serbest başardı. Belarus geliştiriciler Savaş Oyunları şirket sadece onun gelişiminin bu boşluğu doldurmak karar verdi. Ve hatta zaten online onların oyununda ilk kez mutlaka 200 000 üzerinde olacak ve çeşitli bilgisayar oyunları için karşı bile bu insanlar ayrımcılığa uğrayanların, çünkü gündüz ve gece bu seviyede muhafaza edileceğini sanmıyoruz ve, ilke olarak, hatta sıradan PC kullanıcıları kendilerini arayamadım, Tanklar Dünya karşıdan yükleme hakkında düşünmeye başladı.

Tanklar Dünya - yerli geliştirme, küresel başarı

Aslında, Savaş Oyunları aslında diğer ekipman için zaman zaten oldukça fazla (IL-2 Sturmovik, Silent Hunter ve diğerleri) katıldı son detay tankı simülatörü, nitel ve hazırlanmış yayımlanan ve aynı zamanda çevrimiçi yapmak ve oynamak için basitleştirmek için karar olabilir kesinlikle her şey ve kesilen bazı çizilmiş karşıtları, ancak gerçek canlı oyuncular, oyunu yapma kesinlikle başarılı olacaktır. Ancak, Tanklar Dünya karşıdan yükleme aramaya başladı edenler, bu ilk yılında, geliştiriciler kendilerine atanan yükleri maç için onların sunucularını geliştirilmiş aslında sadece meşgul edildi o kadar çok oldu.

Nasıl indirilir?

Tanklar Dünya indirmek için nasıl en iyi seçenek - Oyunun resmi web sitesinden güncelleyiciyi kullanmaktır. Bunu yapmak için, sadece ona gitmek gerekir. Geleneklere göre, sitenin ilk geçişinde yerli oyun geliştirme başlangıçta size, kayıt basitçe maksimize müşteri indirebilir ve oynamaya başlayın böylece özel olarak yapılmış Landing, gelecek.

Eğer resmi web sitesine gitmek sonra, "ücretsiz Çal" basmanız gerekir. Eğer Tanklar Dünya yüklü indirmeden önce, başlangıçta yeterince basit olan kayıt gerekecek - sadece "Devam" düğmesine basın standart bilgileri (e-posta, rumuz, şifre) girin ve.

Fırlatıcı - Tankları World ana öğesi

PC'nizde, aslında, sizin için ana müşteri olacak uzman başlatıcısı yüklenecektir. Başlangıçta bu başlatıcısı tamamen bilgisayarınıza indirilir Eğer WOT oynamak mümkün olacak hangi ile müşteri yüklenir ve bundan sonra oyuna girmeye çalışan her sefer, o otomatik olarak hataları her türlü İçinde algılamak bunları düzeltin ve çeşitli eklemeler yükleyebilir, yüklü istemci analiz edecek kim düzenli Harp Oyunu gelen geliştiricileri kurdu.

Uzun süre sonra oyuna döküm ve İnsanlar genellikle eski bir sürüme sahip olduğu gerçeğiyle karşı karşıyayız dönmeye karar verirler. Zaten oyun var, ancak eski bir yama kullanıyorsanız, o zaman bu durumda size resmi web sitesi güncelleme indirmek gerekir. Sitenin kendisinde ve torrent izleyiciden hem Tankları World için yama indirebilirsiniz, ikinci seçenek için sadece izin veren bir dosya indirmek sonuçları bağlantısının sorunlu insanlar için geçerli olan indirme kesintiye olmadan makul bir oranda, aynı zamanda zaman zaman.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.