ÇirkinlikPest Control

Tahtakuruları atılımı muhtemelen kendinizi musunuz?

Rağmen yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve son yıllarda halkın çoğunluğunun yaşam standartlarına, tahtakuruları ev varlığı sorunu ortadan kalkmamıştır. en sonunda birçok kimyasala bağışıklık ürettiği için Tersine, tahtakurusu kaldırarak, daha zor hale gelmiştir.

Tahtakuruları en inatçı onları yok etmek böcekler onlar olumsuz durumların varlığında hazırda bekleme çünkü, çok zordur ve onların yumurtaları iyice herhangi bir dış etkilerden korunur. Yatak böcek her evde görünebilir: onların komşularından onların torbalarda misafirleri veya taramada ile, elbiselerini, onlar "gel" olabilir satın mobilya ve diğer şeyler getirebilir.

Hata belirli bir koku ile karakterize edilen bir yuvarlak kahverengi bir gövdeye sahip bazı diğer böcekler ile karıştırmak zordur.

Ama ev yetiştirilen böcek de olabileceğini, çok zor - onlar sadece kendi sokması, çoğu insan hissetmiyorum karanlıkta avlanmak için çıkıyor. Eğer cilt kırmızı kaşıntılı gibi noktalar görürseniz sivrisinek sokması, ve bir levha küçük kan lekeleri üzerinde, Tahtakurulari olabilir. Bu böceklerin imha hızla çoğalırlar olarak, hemen başlaması tavsiye edilir.

Neden bu kadar zor evde tahtakurusu kaldırıyor? Buna ek olarak, koşullar çeşitli yaşama adapte edilir, onlar da kendi kalmak uzak yerler için seçilir: mobilya ve duvarlarda çatlaklar, halı, süpürgelik ve mobilya, dolap, kitap ve hatta ev aletleri arkasında alanı. Tahtakuruları neredeyse hiçbir şeyden korkmuyoruz. Tek bir bütün hayvanları yok etmedi birinci arıtma, o zaman bir süre sonra tekrar gelişecek. böcek yanında genellikle diğer böcekler gibi komşularının yuvalarına geçerek dışarı çıkar.

Çekilme tahtakuruları genellikle bütün daire tedavisi için özel kimyasallar yardımıyla gerçekleştirdi. Bunu yapmak için, tüm gıda, evcil hayvan, kapak akvaryum, tablolar ve yemekleri kaldırın. Bu iyice kişisel koruyucu ekipman kullanılarak, şilte ve tüm boşlukları altında mobilya, halı arkasında boşluk, sprey sonra. Tedavi iyi sabah yapılır böylece Yer, 10-12 saat boyunca kullanılamaz. Çocuklar ve hamile kadınlar, o gün boyunca tedavi odasında başlamak değil arzu edilir. Bunların en çünkü bu tedavi için, daha iyi, uzmanları davet etmek maddelerin toksik, ham en az küçük bir parça bırakırsanız bir süre tekrar hatalar olacak sonra.

Ancak bu zorluklar onları eğer çok ortaya çıkar. hemen evde böceklerin varlığını fark ederse hata kaldırma kimyasallar olmadan mümkündür.

Bunlar düşük ve yüksek sıcaklıklara korkuyorlar, bu yüzden mobilya ve giyim güçlü don katlanmak 10 dakika, süreç buharlı temizleyici veya bir gün için haşlanmış edilebilir. Güçlü elektrikli süpürge çoğu böceklerin kurtulmak ve çatlaklara ve minder altında larvaları genellikle yardımcı olabilir. Tahtakuruları keskin koku sevmiyorum, bu yüzden sirke veya her yerde pelin kirişler açığa çıkmasıyla birlikte yüzeylerin bu tedavi onları sürebilirim.

Ancak bu fonların sonra böcekler dönecektir riski vardır, bu yüzden iyi Tahtakuruların profesyonelleri eleme bırakılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.