SeyahatSeyahat İpuçları

Suvorov Caddesi - St. Petersburg büyük otoyol

Suvorov Avenue olan proletarya diktatörlüğünün alana uzanan büyük Petersburg karayolları biri. XVIII yüzyılın ortasında inşa Otoyol. Sokak, modern bir otel "Oktyabrskaya" bugün sahada "Fil Mahkemesi'ni" başladı.
Evler Nevsky Prospekt caddesi üzerinde numaralandırılmıştır. XVIII yüzyılın Suvorov Caddesi sonunda Neva giden sıradan bir banliyö yoldur. o fil hayvanat bahçesi alındı Açık (Fil Mahkemesi) içmek. hayvanat bahçesi 1741 yılında kraliçesi verdi ondört filler, içerdiği Pers Şah. Petersburg sakinleri dolaşmak için buraya gelmek ve görünmeyen hayvanları hayranım. "Sopa" - Zamanla, kelime ve yeni ifade "dolaşıp" ortaya çıktı. Yol şehir sınırları dahil edildiği zaman, anda, o tutulduğu ilçesinde adından kumlu sokak denir. Geçmişte Suvorov yolu bitişiğinde toprakları nedeniyle Aziz Petrburg kentinde bu bölümünde büyük deniz kum birikintileri olduğu gerçeğine, Sands denirdi. 1752 yılında bu kuru yerler "evler ve bahçeler ofis binası" olarak adlandırılan banliyösü düzenlenmiş ve daha sonra paralel sekiz sokaklar vardı. Daha sonra yerleşim merkezinde bütün alan Noel olarak tanındı yapılan Doğuş, Kilisesi inşa edildi. 1802 den 1830 kadar dönemde iz Horse Guards oldu.

1900 yılında yüz yıl AV ölümünden beri Suvorov, müzenin Genelkurmay Fildişi Akademisi sokakta komutanı onuruna geçici açıldı. Bugün Telekomünikasyon Askeri Akademisi ev sahipliği yapmaktadır. 1904 yılında ev numarası 41-6 daimi müze Avenue yakınlarında Kirochnaya sokakta oluşturuldu. O sırada karayolu Suvorov Caddesi olarak değiştirildi. 9 inci Sovyet Caddesi'ne Modern karayolunun Bölüm Smolni Sarayı denilen bir süredir "için seyahat Smolny manastırın." 19. yüzyılda sokak farklı olarak adlandırıldı. O idi ve Orta ve Fildişi Sokak ile Big prospektüs denir. 20. yüzyıl karayolu başında Nevsky Prospekt şekilde genişletildi. uzunluğu ise yaklaşık iki kilometrelik bir mesafeyi alır. 1923 itibaren 1944 sokak nedeniyle yön Petrograd Sovyeti ev sahipliği Smolni'ye, oldu gerçeğine, Sovyet umudu olarak adlandırıldı. Yolda Suvorov Prospect Petersburg neredeyse 20 sokakların arasında yer dokuz Sovyet kesişir. Kalkınma umudu aktif 19. ve 20. yüzyıllarda kesiştiği gerçekleştirilir. Çoğunlukla apartman binaları inşa edilmiştir. kafe ve restoranlar, ev ve marketler, bankalar, güzellik salonları, diş klinikleri ile binalarda dahil Suvorov Caddesi 67 binalar, üzerinde toplamı. Buna ek olarak, çok sayıda kamu ve idari bürolar bulunmaktadır. Suvorov Caddesi bugün modern yapılarla uyum içinde, tarihi konaktan oluşur. O Smolni sarayla proletarya diktatörlüğü ve alanını bağlayan St. Petersburg, en önemli caddelerinden biri olan Asi kuvvetlerin bölgede.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.