Spor ve SağlıkEkipman

"Kronus" - tasarım severler için bisikletler

bisikletin Seçimi - Bu önemli bir adımdır. Bu konuda her gezi konforunu bağlıdır. Elbette, tasarım için para performans, konfor, değer ve: seçmeden önce yeni iki tekerlekli bir sürü düşünmek zorundayız. biz ikinci hakkında konuşmak, o tamamen estetik işlevi olmayacaktır. Bazıları için bu çok önemlidir. Bu nedenle bugün tasarımı alanında liderleri bahsedeceğiz. "Cronus" - bisiklet, herkesten daha bu daha başardık. onları tanımak için, sanatçısını ve ne tasarım var bisikletleri, ne tür bulmak gerekir.

"Cronus" nedir?

Fransız üreticiden bisiklet - antik Yunan mitolojisinde, "Cronus" bahsediyor değilse. çok uzun bir süre şirket için zaten ülke ve hatta kıtaların çok kazanmıştır değil. Bu marka sayesinde sıra dışı tasarımlarıyla ve dükkanlar ile geniş ürün çeşitliliği popüler. Fransız gerçekten tasarımına büyük bahis yapmak, böylece bu kime o kadar önemli üzere, bilmek ve modelleri canlı görmek almak için ilginç olacaktır.

"Kronus": bisikletler. Tasarım ve özellikler

silinmez ve zaman soluk değil boyamak için üretici özel bir teknik kullanır. üç katmanlı boya ve vernik katmanları hızla üzerine bazı öğeleri sağlamaz. orijinal kare tasarımı da bisiklet daha cazip hale getirmektedir. Bitki dayanıklılığı artırır ve inşaat kolaylaştıran bazı teknolojilerini kullanır. Bunlar tehnoforming ve hidroforming sayılabilir. Onların uygulamaları ile Yarışlar hatta bütçe hatları için, yap. "Cronus" bile pickiest müşteriyi memnun nedeni budur.

Bisiklet nelerdir "Kronus"?

Oldukça büyük bir üretici olduğundan, çeşitlendirilmiş ürünler üretmektedir. Orada ve dağ bisikleti. Bunlar da (ilk ve sadece ikinci ön çatal ile iki tekerlek üzerinde sönümleme ile birlikte) dvuhpodvesy ve Hardtail ayrılır. dağcı modeller pahalı karbona, ucuz iddiasız çoğundan ve yukarı farklıdır.

Kentsel yollarda rahat hareket sevenler için "Cronus" düşük maliyetli bir modeli sağlayabilir kentsel motosikletlerin. Bu basitlik ve rahatlığı bir arada. kenti gezmek için ideal. Kadın ve çocuk bisikletleri huzurunda.

uzman parkları severler için, atlar ve orada hileler BMX sınıf bisiklet. Bunlar daha bükülmez ve hafif bir çerçeve olup, ön ve arka dişlisi, vites değiştirme elemanları ve amortisman bir dizi eksikliği.

Bisiklet Katlanabilir - üretici "Cronus" bir dizi. Onlar "Lehim" (askerlerin) adıyla mevcuttur. yeteneği ile Bu tam teşekküllü dağ bisikleti bunları birleştirmek. Hatta büyük ölçüde sert arazi makinenin geçirgenliğini arttıran bir ön şok emme sahiptir. İyi iyi dağ bisikleti kendisi isteyenler için seçenek, ama düz küçük bir alanda.

Bisikletler "Kronus": yorumlar

Onlar oldukça kaliteli, ve ikinci olarak, üretim maliyeti çok yüksek değil: şirketten Masallar iki nedenden dolayı aradı. Bu nedenle iyi bir kabul edilebilir bisiklet seçimi "Cronus". Onun fiyat farklıdır, ama iyi bir dizi üç yüz dolara satın alınabilir. Modern bisiklet için çok fazla değildir. para bu tür bir iki tekerlekli taşıma geçirmek Ama eğer oldukça çok olan düşük-uç modelleri bakabilirsiniz. modellerin geniş bir seçim unutmayın. "Kronus" - stil, kentsel ya da kırsal çevre, çocuk, kız ya da ergenler sürme dağ bisikleti. Sadece herkes için bu seçenekler arasından seçim gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.