SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Dolphin': kullanım talimatları

tedavisi ve akut respiratuar hastalık ve çeşitli oluşumların rinit önlenmesi gibi, burun Durulama, etkili bir yöntem çok hekim tarafından tavsiye edilmektedir. Uzmanlar genellikle bu tür manipülasyonlar, periyodik hatta sağlıklı insanlar yapılmalıdır söz. Tıp "Dolphin" - Bu amaçla en kolay kullanımlı bir araçtır.

Bu çocuklar veya yetişkinler için amaçlanan şeklinde gelir. Bir dozaj miktarı ve bir şişe (çocuk versiyonunda daha az) içinde kendi aralarında farklılık göstermektedir. Bu madde, tıbbi torbalar bir karışımıdır okyanus tuzları ve kalça ve meyan kökü gül gibi bitkilerin kuru ekstresinden oluşan. Bu maddeler, mineraller içerir. Buna ek olarak, bu kit yıkama kullanılacak uygun olan özel bir şişe içerir.

İlaç "Yunus" talimatları grip önlenmesi için tavsiye edilen kullanım için, SARS, KBB hastalıkları, (profesyonel sporcular için tehlikeli sektörlerde,) gerektiğinde burun düzenli hijyen bazı tedavisi.

Cihaz oldukça güvenli ve kullanımı uygundur. Benzer bir amaçla kullanılan damla ve spreyler ayıran burun yollarının bütün uzunluğu boyunca boşluğu temizler. Şişe yoğunluğu ve çözelti besleme hızını ayarlamak için olanak sağlar. Hatta hamile kadınlar ve küçük çocuklarda tedavi ve önlenmesi için bu ajanın güvenli kullanımı.

Ilaç "Dolphin" kontrendikasyon pratikte olduğu unutulmamalıdır. Herhangi bir bileşenin ayrı bir hoşgörüsüzlük burada mevcut olup olmadığı tavsiye edilmez. Vücudun kanama, (başka bir deyişle, burun yollarının tam tıkanması olarak) nazal polip öyküsü olduğunda Ayrıca, tedavi için bu sistemi kullanmayın.

İlaç "Yunus" talimatı aşağıdaki gibi kullanmalarını önerir. Poşetin bir toz daha sonra yerleştirilmiş ve yıkama edilecek bir çözelti elde sıcak su ile seyreltilmiş, özel bir şişe içine dökülür. soğuk algınlığı sırasında, sabah ve akşam prosedürü tekrar etmek arzu edilir. karmaşık araç tedavisi için kullanıldığı takdirde, üç ya da dört kez uygulama sayısını artırabilir. Ancak, erken ihtiyaç özellikle ürün çocuklar için tasarlanmıştır durumlarda bir uzmana danışmak.

İşlem sonrası o zamandan beri, burun mukozası çok hassas hale gelir, ilaç "Dolphin", kullanım kılavuzu havaya gitmemesi için yaklaşık yarım saat tavsiyelerde olun.

İlaç kompleksi gargara için de kullanılır. Bu iyileşme sürecini hızlandırmak ve artırmak için yardımcı olacaktır vücudun direncini virüslere.

Yıkama formülasyon şişme azaltır ve iltihap sesi kılcal artar, silli epitel hücreleri arttırır. mukoza patolojik salgılama mikrop ve alerjen kaldırılır fonların bir çözelti ile, bitkisel ve mineral madde, içinde temizlenmiş yüzey üzerinde yararlı bir etkiye içeriyordu.

Yan etkileri hakkında burun şırınga "Dolphin" talimatlar için pek kaydetti. Nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar ortaya çıkabilir.

Hazırlanan çözeltinin optimum sıcaklık 30-34 derece arasında değişmektedir. Bu çocuklar ve hamile kadınlar için özellikle önemlidir. Küçük çocuklar için, işlem sırasında yetişkin gözetimi ihtiyacı var.

İlacın Yorumlar pozitif çoğunlukla, müşterilerinin tematik forumlarda bıraktı. Birçok bağımsız amaçlanan uygulamanın etkinliğini ve verimliliğini, derler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.