BilgisayarlarYazılım

Sürücü, yeni başlayanlar için açıklama nedir

Bilgisayarı öğrenmek başlar Hemen her kişi, yeni terimlerin, bu her zaman açık değildir ki özü ile karşı karşıya. Yani, çok sık şu soru duyabiliyorum: "Bir sürücü nedir".

Aslında, belirli bir işletim sisteminde çeşitli cihazların çalışmasını sağlayan özel bir programdır. birincil veya ikincil olsun, bilgisayarınıza ek devaysa satın alırken, bu sürücüler sonra ancak çalışacaktır gerçeği hazırlanmalıdır. üreticileri sürekli cihazın çalışmasını geliştirmek için çalışıyoruz olarak periyodik olarak onlar güncelleyin.

Sürücü nedir, temel, hatta diğer fonksiyonlara ek olarak, bir klavye olan satın alma örnekle açıklanabilir. o tamamlamak için gerekli olduğundan, bir standart olarak aynı şekilde çalışacaktır hangi cihazı kurmak için değilse sürücü, gidecek. başlangıçta bir işletim sistemine sahip olarak bu durumda, basit bir cihazdır (bu fare, kulaklık vb. D. içerir), No sürücüleri, gerekli. (Vb. D. yazıcılar, modemler, tarayıcılar ve benzeri) genellikle üretici tarafından sağlanan ve ya gadget ile birlikte, ya da şirketin web sayfasından indirilebilir ek araçları, gerekecek mi belirli şeyler için.

Tabii ki, sürücü tam teşekküllü bir program aramak pek de doğru olmadığını söylüyor. Daha ziyade, doğrudan cihaz almış olanlar içinde bir işletim sistemi sağlar çevirmen bir takım. istikrarı geliştirmek ve enstrümanın performansı bu programların periyodik güncellenmesi katkıda bulunur. dizüstü bilgisayarlar için gerekli sürücüleri, böyle bir yazıcı veya modem gibi diğer aygıtları, bağlıysanız.

Indirin ve çoğu yükleyici paketlenir çünkü program oldukça basit yüklemek, böylece kurulum sihirbazı hemen her şeyi kendisi yapacak. Önce sürücüyü yola, o işletim sistemiyle birlikte, aynı zamanda bilgisayara bağlı diğer cihazlarla sadece uyumlu olduğundan emin olun. Bazen bağlantı başkalarının çalışmalarında bir sorun olacaktır bir gadget neden olabilir. aracı üreticisi tarafından doğrudan sunulacak daha iyidir. Yani, Radeon sürücüsü üzerindeki ilgili web sayfalarında bulunabilir. Periyodik olarak beliren ve güncellemeler.

Böylece, bir sürücü çok basit ne olduğunu anlamaya. işletim sistemi için tercüman bir tür Bu yazılım,. Standart versiyonları neredeyse her yerde tarafından desteklenen ortak biçimleridir. Programın ilişkin bilgiler isteyen bir pencere oldu böylece fareyi hareket ettirerek elde edilebilir. Sürücünün biçimi öğrenmek mümkündür.

Çoğu durumda, program, set bile bir acemi kullanıcı mümkün olacak. Sistem istemlerini takip etmek - Her şeyden önce, ancak o zaman diskini takın ve gerek yoktur. Bul yeni güncellemeler üreticinin web sitesi gerekir. güvenilmeyen kaynaklardan indirilen, sürücüler yalnızca yararsız değil, aynı zamanda neden olmaz bilgisayarınıza zarar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.