OtomobilArabalar

Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistandır

Model Hyundai HD 78 (uzman incelemeleri, satışları lider konuma getirdi), HD72'den sonra serbest bırakıldı ve aslında geliştirilmiş hali. Seri yayın 1986 yılında başlatıldı. Şu anda bir dizi güncelleme gerçekleştirildi, ancak komple model üretimden kaldırılmadı.

Yakınlaşmak

Hyundai HD 78 (fiyat 1 milyon ruble'den başlıyor), şehir içindeki malların sık taşınması ve uzun mesafelere ilişkin çeşitli görevleri yerine getirebilen kamyon sınıfına ait. Model sadece çekici bir görünüm değil, aynı zamanda özel bir işlevsellik de içeriyor. Sahiplerin geribildiriminden yola çıkarak, üç kelimeyle karakterize edilebilir: dayanıklılık, güvenilirlik ve dayanıklılık.

Araba yüksek bir manevra kabiliyete sahiptir. Dönüşün küçük bir köşesi aracın sıkı sokaklarda ve döşeli alanlarda bile geçmesini sağlar. Kesinlikle, böyle dinamikler saygıyı hak ediyor. Hyundai HD 78, tüm Koreli arabalar gibi, yumuşak ve pürüzsüz hareketi, yüksek seviyede güvenlik ve artan konfor ile karakterize edilir.

Teknik özellikler

Bu kamyonun dikkat çekici ve dayanıklı olması gerekir. Önemli bir husus, yerli yakıta adaptasyon olup, bu da Rusya'da arabayı yaygın şekilde kullanmayı mümkün kılmaktadır. Ayrıca önemli bir avantaj Euro-3 çevre standartlarına uyumu da gerektirir. Bu tür sonuçlar Hyundai HD 78 üreticileri tarafından elde edildi.

Motor özellikleri de saygıyı hak ediyor. D4DD güç ünitesi maksimum 140 litrelik bir güç sağlar. a. Bununla birlikte, bu onun tek avantajı değildir. Bu ekipman sayesinde, motorlu araç sadece şehir koşullarında araç kullanmanın kolay bir yolunu sağlamakla kalmaz aynı zamanda arabanın yük kapasitesini de 500 kg arttırır. Maksimum hız 119 km / s. Unutulmamalıdır ki, birim 100 litre yakıtın yaklaşık 19 litre yakıt tüketeceğini ve bunun da kargo segmentinin temsilcileri için önemsiz bir göstergedir.

Hyundai HD 78 otomobilinde motora kolayca erişim imkânı sunmak istiyorum. Üreticinin kabini 50 derecelik bir eğimle yükseltebileceği şekilde yükselttim. Ayrıca, istif aracı, motorun ısıtılmasını sağlayan manuel yakıt regülatörü ile donatılmıştır. Başarıyla eşleşen ve dişli oranları. Boşaltılmış araba 2. vitesden başlatılır.

Ürün avantajları

Vücut iyi bir kapasiteye sahiptir: yararlı hacmi 21 cu'ya ulaşır. M, yükleme yüksekliği 105 cm'dir, buna ek olarak tüm yüzeyleri ters çevirmek mümkündür.

Hyundai HD 78 - çok işlevli bir tasarımcı olarak düşünülür. Bu arabanın şasisine çeşitli tiplerin bir üst yapısını kolayca monte edebileceksiniz: araç üstü platformdan vincere. Mühendisler şasiyi çelikten yapılmış sağlam bir çerçeve üzerine inşa ettiler. Cihaz, birbirine cıvatalı olarak, daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiren çapraz çubuklar ile takviye edilmiştir.
Geliştiriciler, "Hyundai" modelini iyi tasarladılar, kamyonda her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyordu.

Kullanım küreleri

Hyundai HD 78 aktif olarak ticarette değil aynı zamanda tarımda ve hatta inşaatta da kullanılmaktadır. Bu kamyon, en zorlu koşullarda bile, tüketicilerin pazarında mükemmel ve güvenilir bir asistanı kanıtladı. Kötü yollar veya ağır yükler bu araba için bir problem değildir. Maksimum yükle bile, araç yollarda iyi bir hız geliştirebilir. İşletmeler için, araç bakım maliyeti düşük maliyetlidir, zira şirketin resmi bayisindeki salonlarda gerekli tüm yedek parçalar bulunmaktadır. Hyundai HD 78, zamana ve paraya değer veren insanlara mükemmel bir kamyon.

Tasarımın uyumu

HD 78 işlevsellik ve konforun bir birleşimidir. O ahenkli bir dış tasarım ile memnun. Otomobilin üç koltuklu kabini sadece yüksek kaliteli titreşim ve ses yalıtımı ile donatılmakla kalmaz aynı zamanda bir arabada olduğu gibi düşük bir titreşim seviyesi sağlayan kauçuk yastıklarla çerçeveye sabitlenir. Koltuğun ortasında bulunan sırt dayanağı kolayca rahat bir masaya dönüşüyor, kabin içinde engeller olmadan kabin etrafında dolaşmanıza izin verecek çok alan var. Sürücü uzun bir yolculuk sırasında yorulursa park freni kolunu kaldırarak herhangi bir şeyin dinlenmesine engel olmayabilir. Koltukların ayarlanabilen yüksek bir başlığı var.

Ayrıca, araba elektrikli camlar ve ısıtmalı dikiz aynaları ile donatılmıştır. Dümenin eğimini ve yönünü değiştirmek mümkündür. Konfor, modern klima sistemleri, ABS ve yardımcı hidrolik cihazların mevcudiyeti ile kolaylaştırılmıştır. Yan döndürücüler, ayna reflektörleri ve sis lambaları, sürücünün tüm hava şartlarında yolda rahat hissetmesini sağlayacak ve büyük bir cam alanı mükemmel görülebilirlik sağlayacaktır.

Paket İçeriği

Makinenin standart ekipmanı, salon ve klima ısıtma sisteminin yanı sıra ABS ve yardımcı hidrolik cihazlar, hidrolik direksiyon, dağ freni, takometre, elektrikli camlar içerecektir. Çok sayıda ilave seçenek mevcuttur.

Fiyat politikası

Fiyatı 1.79 ila 2 milyon ruble arasında değişen yeni Hyundai HD 78, zaten satışa sunuldu. Maliyet, ekipman seçimine bağlı olacaktır. Kamyon fiyatı çok yüksek ancak bu modelin bu paraya değeceğinden emin olabilirsiniz çünkü orijinal Kore meclisinin kalitesi tüm dünyada biliniyor.

Uzun süreli yoğun kullanımda zorlayıcı olacak, yüklemede veya boşaltmada kolaylık sağlayacak çok işlevli ve düşük tonajlı güvenilir bir kamyona ihtiyacınız varsa, Hyundai HD78 sadece ihtiyacınız olan şeydir. Birçok alıcı seçiminden memnun olduğunu belirtmek isteriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.