Bilgisayarlar

Sosyal ağ "VKontakte": nasıl pitch

Eğer sosyal ağ "VKontakte" aktif kullanıcı iseniz, muhtemelen resmi bir grup oluşturmak için nasıl soru ilgi gerekiyor. Aslında, gerçekten popüler ve ziyaret edilen olabilmek için, abone kazanmak için gereklidir.

Halihazırda, topluluk geliştirmek kullanılan bazı yollar çok sayıda bulunmaktadır. hem ücretli ve ücretsiz sürümü vardır. Bugün "İletişim yılında" nasıl sahaya kullanıcıları anlatmaya karar verdi. Sonuçta, bu konunun şu anda çok güncel olduğunu.

Bu terim, mevcut abonelere, arkadaşlarına kişisel ileti gönderme yöntemini ifade eder. Tabii ki, yabancılara bülten, bunu şu anda sadece mümkün olmadığından, fiziksel olarak oluşturmak mümkün olmayacaktır, ancak herhangi bir anda sosyal ağ üzerinde ücretli reklamlar sipariş edebilirsiniz. Birisi için böyle bir hizmet çok pahalı olabilir ve yönetici güçlerini ve yeteneklerini kullanmak istediğinde bazıları için, bu gerekli değildir. Bu arada, özel mesajlar çeşitli önerilere gönderebilir. Grubunuz ürünleri satan Örneğin, o zaman böyle devam keyifli koşullar veya promosyonlar, yarışmalar ve yolunu bilgilendirebilir. iyi trafik getirmek için güçlü bir sosyal ağ, ama daha ve para çekiyor - "İletişim yılında".

reklam Sebat

, Pazarlama ile ilk anlaşma yapalım iş dağılımı, hem de onlar cevap ve kullanıcılara nasıl tepki olarak böylece. Bir ileti kullanıcının profiline doğrudan giden bir bağlantı vardır aynı zamanda, adıyla atıfta bilinmeyen bir kullanıcı, gelen geldiğinde, bazı insanlar sürpriz, ancak çok uzun reklam almaya alışmış olan ve bu nedenle uzun buna göz yumdu etti. "İletişim yılında" - bir sosyal ağ, ölçek buna göre, pratikte hiçbiri bilinmeyen ve Bunlar arasından onlar arkadaşlarınız veya aboneler olmasalar bile, başkalarına kadar zor değildir bulmak için. Örneğin, özel bir formu aracılığıyla sizi bulabilir. Aynı şey karşılıklı arkadaşlar için de geçerlidir.

hazırlık çalışmaları

Kişisel grubu oluşturduysanız zaten size değil, aynı zamanda başkalarına sadece ilgi olacağını düşünüyorum benzersiz ve ilginç içeriği ile doldurmak, bu sevk yapmaya başlamanın zamanı geldi. Bir ileti göndermeden önce hazır olsun gerekecektir. Yani, nazikçe ilginç ve çekici bir tasarıma sadece yapmak değil, aynı zamanda doğru ve olmadan yazılmış olduğunu doğrulamak için yazım hatalarını. Mesajları gönderme "temas" nazikçe ve özenle gerçekleştirilmelidir. kişisel ana sayfası ve grubun yaratıcısı varsa, bu durumda, size kaybetme Korkun yapmak davetler, dağıtımı için bir saniye, bir üçüncü taraf hesap kullanılmasını tavsiye ederiz. Yeni hesap, kendini kayıt ya da bu tür hizmetleri sağlamak mağazalarında çok sayıda vardır şu anda satın alabilirsiniz.

Koruma spam

Bu şartlar altında çok hızlı bir şekilde hesabınızı kaybedebilir, buna göre, Uzmanlar zorunlu bildirimlerin böyle bir sistemin beri, arka arkaya bütün kullanıcı grubuna bir davet ile bir reklam mesajı göndermek için tavsiye etmiyoruz ve spam göz önünde bulundurur. zaten böyle bir davet göndermek eden kullanıcılardan şikayette değilse, bu bile olur. Eğer "teması" gönderme isterseniz gerçekten kaliteli gitti ve sorunsuz, o zaman kesinlikle biz şu anda özel kurallar hakkında bilmek gerekir ve söyleyecektir.

reklam sloganları olmadan

nasıl pitch "temas", aktif kullanıcıların bu malzemenin ilk bölümünü okuyup değilseniz artık biliyoruz. Oysa böyle bir eylem tavsiye edilmez, en önemli nüansları ve ayrıntıları unutulmamalıdır. Böyle mektuplar neredeyse okumaz "Spam" ve kullanıcıların hemen gönderilir ve çoğu durumda kaldırılır olarak göndermek için başka planlama İletinin konu, kelime "özgür", "eylem" ve benzeri yazmıyorsun. Eğer sosyal ağ "VKontakte" ile ilgili önemli bir konunun önünde durdu ise, "Nasıl bir bülten yapmak" o ana şey, çok basit olduğunu unutmayın - sorumlu hazırlamak.

Sonuç

Ek hesaplar mevcut ise, bunlar sizi şahsen kayıtlı önemli değil veya pilleri satın, farklı reklam mesajları test etmelidir ve ancak o zaman en uygun çeşidi bulmak mümkün olacak. nasıl pitch: Yani "VKontakte" sosyal ağ ile ilgili başka bir sorun verdi. Bizim ipuçlarını deneyin ve deneme korkmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.