Satış

Su ısıtıcısı. Tasarruf ve akış türü.

su ısıtma proiborov bir çok sayıda pazara sundu. Nasıl seçmek ve nasıl uzmanları yardımcı olmak kurmak, fakat genel bilgiler için bilmeniz gereken:

su ısıtıcıları sınıflandırılması.

aşağıdaki gibi tüm su ısıtıcıları ayrılabilir:

1) Su ısıtma yöntemi: depolamada (gaz, elektrikli, dolaylı ısıtma) ve akış (gaz, su ısıtıcıları ve elektrik)

enerji kaynağının 2) tip - elektrik ve gaz

Depolama su ısıtıcı, bir ana iç tanka sahiptir ki burada su ısıtma işleminin kendisi. Su 70-90 derece kadar ısıtıldı ve daha sonra bir termostat tarafından arzu edilen sıcaklıkta tutulur. En birikmiş elektrikli su ısıtıcısı poioschyu parantez ile duvara yatay veya dikey konumuna bağlanmıştır. Elektrikli su ısıtıcısı depolama tipi içinde ve dış muhafazanın dışında bir elektrikli ısıtma elemanı (ısıtma elemanları) ile bir tanktır. termostat ısıtıcıların çalışma modunu kontrol eder. Gaz çalışma prensibi depolama benzer sürücüler, ancak bunun yerine elektrik, gaz tankı içinde suya yanma odası ve ısı transfer yakılır, bir ısıtma, olarak kullanılır.

AEG, BOSCH, THERMEX Electrolux, timberk, Oso Evan ve diğerleri: depolu su ısıtıcılar üreticileri aşağıdaki piyasasında.

ısı eşanjörü içinden su akan çalışma akımının ısıtılması için anlık ısıtıcı. Bir kural olarak, elektrik veya gaz ısıtıcıları (- gayzerler veya yaygın) 'dir. ısıtıcının bu tipi özelliği bunlar büyük ölçüde verimliliklerini arttıran sıcak su tüketimi sırasında sadece çalışmak olmasıdır. Ancak bu, gereken su akışı, arzu edilen sıcaklığa kadar ısıtılacak olan kısa bir süre sonra, cihazın gücü yüksek talepler getirmektedir.

Için sıcak su küçük ülke evlerin başarılı bir şekilde kullanılabilir kazan dolaylı ısıtma (entegre ısı değiştirici ile hermetik izolasyon tankı bir sistem). Çalışma prensibi soğutma ısıtma sistemine iç ısı eşanjöründen soğutucu ısı transferi dayanır. Tankın tüm yüksekliği için ısı değiştirici kurulumu nedeniyle, su düzenli aralıklarla kazanda ısınır. Tankın Dış yalıtım dış ortama aşırı ısı kaybını önler ve böylece bir bütün olarak ısıtma sistemine verimli artırır.

Bugüne kadar, en popüler su ısıtıcı akış tipi BOSCH, Stiebel Eltron, AEG olduğunu.

Cihazı seçtiğinizde üretim, garanti, yetkili servis merkezlerinin kullanılabilirliği ülkeye dikkat etmek gerekir mala tahsis edilmiş tüm duchshe su ısıtma donanımları satın alın. tüm seçimi arasında Avrupa ya da Rus izbigat su ısıtıcıları ve kimin kalite önemli ölçüde aşağı olan Çinli üreticilerin, yönünde bakmak daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.