IlişkilerKarşılamak

Sokakta bir kızla nasıl tanışırım

Şu anda, bir erkeğin karşı cinsten tanışma imkânının olamayacağı çok nadir bir şey değildir. Ama aslında, bunu doğru bir şekilde düşün. Kulüpler, çoğunlukla eğlenceli gençlerdir, düşünmeden para ve hayat harcamaktadırlar. Buna ek olarak, çok alkol ve bazen uyuşturucu var, bu kurumların eşiğini bile aşmak korkutucu oluyor. Tabii ki, bu her yerde değil, ancak durum oldukça yaygındır. Evet, bir zamanlar saygın bir adamın kulüplerine gitmesi. Sonunda, onun için şartlı olan kişi açıkça uygunsuz. İnternette de bir sürü aldatma var. Üç yıldır orduda hizmet etmiş dört "çocuk "tan oluşan yoğun büyümekte olan genç anne değil, resimde gösterilen kızın isimleri için nereden gideceğine dair güvence nerededir? Belki de sadece bir seçenek kaldı. Bu kez bu saat hakkında konuşacağız. Peki sokakta bir kızla nasıl tanışabilirim?

Her insan, sevdiği kişiye yaklaşmaya karar verir; eğer işyerinde aceleci bir yerdeyse veya sadece gururlu yalnızlıktan dolaşır. Birçok bakımdan bunun nedeni güçlü bir seksin reddi dinlemekten korktuğu gerçeğidir. Gurur ve gurur, iletişim arzusunun çoğunu engeller. Bu nedenle, sokaktaki bir kızla tanışmanın ilk adımı, kendinde saklı olan korkuyu yenmektir. Kalp reddetme. Zaten bir beyefendi olan bir bayana dikkat etmeniz de olabilir. Ayrıca, kızların modern zalim dünyada kendileriyle ilgilenen erkeklerden daha şimdiden korktuğu gerçeğini göz önünde bulundurun. Peki ya iyi niyetli değilseniz? Bu nedenle, bu durumu daha kolay düşünün.

Sokakta kızlarla nasıl tanıştığımızı anlamak için, önce, görünüşünü değerlendir. Düzgün ve düzenli olmalıdır. Ayakkabılara bak. Erkekler çoğu zaman bu incelikleri ihmal eder, ancak boşuna. Bazen kirli, kirli ayakkabılar, onu gerçekten sevdiğinde bile bir kadını korkutabilir. Kimse Neryah'dan hoşlanmaz. Elbiseli bir takım elbise ile sokakta yürümek her zaman gerekli değildir. Sadece çevreye yeterince bakmak yeterlidir.

Sokakta bir kıza nasıl rastlanacağımı bilmiyor musun? Aslında, her şey düşündüğünden çok daha kolay. Sadece kadın tepkisini yakından takip etmek yeterlidir. Faiz hemen görülür. Fakat mülakat görevlisi sizden çabucak kurtulmak için mümkün olan her yolu denerse, herhangi bir soruyu sessiz tutmayı tercih eder ve adresindeki kopyalara tepki göstermez; onu yalnız bırakmak daha iyidir. Müdahaleci olmak zorunda değilsiniz, kimse takdir etmeyecek.

Her yönden kızın ilgisini çekmeye çalışın. Özgünlük teşvik edilir, ancak çubuğu bükmeyin. Kendinizi her zaman dışardan değerlendirin. Dolayısıyla, bir insanı kendinizden korkutmamak için ne ve ne zaman söylemeniz daha kolay olacaktır. Bir kez daha unutmayın ki son zamanlarda sokakta kalma son derece dikkatli görülüyor. İdeal seçenek fiziksel yardım olacaktır. Düşen şeyi kaldırın, kasada ilerleyin, kibarca kapıyı açın. Hatta ağır çantaları taşımayı veya toplu taşıma araçlarına yön vermeyi teklif edebilirsiniz. Genellikle bu gibi durumlarla tanışmak daha kolaydır ve bu sadece kıza geldiğiniz gibi temkinli olarak algılanmaz. Buna ek olarak, şerefsiz davranış her zaman güzel bir cinsiyet çeker. Zamanımızda çok az sayıda gerçek bayım var.

Sokakta bir kızla nasıl tanıştığınız sorusuna cevap arıyor musunuz? Kütle olabilirler. İspatlanmış bir ipucu: sevdiğiniz hanıma kolay ve keyifli bir iltifat yapın. Ama unutmayın, hiçbir çelişir! Böyle bir erkek arkadaşın derhal en katı formdan kurtulmaya çalışacağından. Sadece samimiyeti ve göze batmayanlığı. Hams her yerde bulunur ve kızlar onlara hiç dikkat etmemeye çalışırlar. Sokaktaki bir kızla nasıl tanıştıracağınızı bilmiyorsanız, o zaman doğal ve rahat hareket edin. Doğru sözler mutlaka kendiliğinden açılacaktır. Ve gülümse, dostlar, gülümse. Bu çok cazip.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.