SağlıkMüstahzarlar

Hofitol: rehber, tavsiye

Hofitol - yapılmış doğal bitkisel preparat enginar özü. eski çağlardan beri bilinen Asteraceae ailesinin bu dikenli bitkinin faydaları. Pliny Elder ait Mottolar biri kendi sağlığı hakkında çok endişe olduğunu sloganı oldu "bir enginar olmadan Değil bir gün."

Bitkinin mucizevi özellikleri Doğu'da biliniyordu Sonraları, o Avicenna çalışmaya başladı. Sonuç olarak, o beden kokuşmuş idrar atmalarını çünkü florası vücudun hoş bir koku verir sonucuna varmıştır. hızla hava zararlı kreatinin, üre ve idrar yoluyla atılır diğer bileşiklere dönüştürülür kastedilen amonyak.

Hofitol, talimat bunu açıklıyor, enginar tüm özelliklerinin en iyi aldı. Bu çok hafif diüretik ve choleretic etkiye sahiptir, bu vücutta metabolik süreçleri normalleştirmek için yardımcı olur. Buna ek olarak, ilaca soyut Hofitol iyi bir gepatoprtektorom olduğunu bu bilgiler içermektedir. O alkol, antibiyotik ve diğer aşındırıcı maddelerin zararlı etkilerinden karaciğer korumak edebilmektedir.

enginar - Bu özellikler, "Hofitol" el bu bilgileri hazırlandığı ham malzemeye bağlıdır içermediği anlamına gelir. nedeniyle asit, acı maddeler, flavonoidler, Sinarin, askorbinki, karoten, vitamin ve diğer bazı bileşenler (kahve türetilen), bitki kafeoilkinik üyelerine ilacın aksiyon. Bu maddelerin kompleks karaciğer radyonüklidler ve ağır metal tuzları da dahil olmak üzere zararlı toksinler, temizlenmesi için yardımcı olur.

daha kullanışlı Hofitol? ilaç kullanımı, birçok hastalığın tedavisinde uygulanmaktadır:

  • Hepatit.
  • Siroz veya yağlı hepatosis karaciğer.
  • safra kesesi, bir Diskinezisi kolesistit.
  • Karaciğer ve böbrek yetmezliği.
  • Obezite.
  • Acetonemia.
  • MS.
  • Oligürik kalp yetmezliği.
  • Farklı türlerin zehirlenmeler.

Hofitol, talimat açıklıyor, en az iki hafta, resepsiyonda başına 2-3 tablet günde üç kez alın. Bu aç karnına yapılmalıdır. Doğal olarak, çocuk dozu azaltmak. Doktor bireysel olarak yapacak eğer arzu edilir.

Halk hekimliğinde enginar bitki başarıyla bile (diğer ilaçlarla kombinasyon halinde) frengi tedavisinde kullanılır, ancak bu durumda "Hofitol" ilacın etkinliği çalışılmamıştır.

ilaç doz aşımına alerjik reaksiyonlar neden olabilen herhangi bir maddedir Bahsedilen.

İkinci durumda kusma ve ishal vardır, ancak bu ultra yüksek dozlarda aldıktan sonra nadiren ve sadece olur.

İlacın "Hofitol" Diğer advers reaksiyonlar, talimat kaydedildi söylüyor. tıp bile hamile olumsuz sonuçları korkusu olmadan, reçete nedeni budur.

İlacın Kontrendikasyonları biraz. Bu sadece akut karaciğer veya böbrek hastalığı, safra yolları obstrüksiyonu.

Ancak, bakım alerjisi olan alınmalıdır: "Hofitol" otomatik ayırma katkı maddeleri içeren uyaran bir su ekstresi preparatı , magnezyum stearat, mısır nişastası, renklendirici, kalsiyum karbonat, çeşitli diğer kimyasal ve organik maddeler. Onlar da alerjik reaksiyona neden edebiliyoruz. Enginar, ve dolayısıyla preparasyon bundan üretilen inulin yüksek miktarda içerir. şeker hastaları besin bitkiyi tükettikten tavsiye nedeni budur, ve özel durumlarda bazı doktorlar Hofitol kullanmak şeker hastaları için tavsiye edilir. Ancak, uygulamanın fizibilite sadece bir doktor tarafından çözülebilir.

Eczanelerde ilaç "Hofitol" talimatı da damardan veya kas içi uygulamalara yönelik hap, kaplanmış tabletler, çözümlerin şeklinde sunulmuştur söyler. Bu Fransız ilaçlarda Analog sadece bir tanesidir - Holebil enginar bir özünden yapılan ve Polonya'da mevcuttur. Fiyat Hofitol ürünün ambalaj türü ve satılmış olan bölgeye bağlı olarak 25-350 ruble içindedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.