IlişkilerKarşılamak

Bir sosyal ağda gibi o kızı yaz.

Son zamanlarda, bu çok daha kolaydır gençlerin evden çıkarken ve sadece internette koymak değil, bir hayat arkadaşı aramaya. aşıklar sınıfta saflarını geçerek birbirlerine dokunmadan harf ve aşk notları yazarken unutulmuş bu kez batırıldı. Şimdi ise yeni zamanı teknolojilerinin. Ve bunun yerine acı zorunda kalmadan, kız ne yazacağımı kağıt üzerinde gibidir, çocuklar smskami ve çok sayıda hizmetler sosyal ağların.

İnsanlar, muhtemelen, sevgi gelip akşam, hobi, arkadaş için bir refakatçi bulabilirsiniz fazla partner siteleri sunmak ve. Şimdi adamlar soruya tarafından işkence görürler "kız Vkontakte ve sınıf arkadaşları ne yazacağımı." Böyle aşk çoğu zaman hatta bir aileye sahip olmak, bunlara dayalı olumlu sonuçlara yol, vb. Yani, üzülmek sms veya temas halinde o kız yazma yok kolaylaşacaktır, bu aynı iletişim yanısıra bizzat, hem sadece ilk başta kafa çünkü gerçeği başlamak zorunda konum birbirlerine o göremez.

Eğer bir kız gibi eğer Her durumda, sen, onun profilin uzunluğu ve genişliği çalışılan tüm albümleri izledi ve onun parlak yüzü çekingen olmayın, biz hareket etmelidir, geceleri dadanan var. kolay online iletişim, güçlü bir dostluk ya da gerçek dünyada romantik bir ilişki - Sadece ilk bu aşka beklemek ne olduğunu anlamak. Buna dayanarak, bir başka konuşma inşa etmek gerekli olacaktır.

Eğer ne yazacağımı bilmiyorum kız daha sonra devam edin ve banal ile başlar gibidir "Merhaba." Duruma bağlı olarak, farklı kızlarla iletişim kurmak için belli klişeleri sunuyoruz çeşitli pick-up forumlar düzenli ziyaretçi olmak gerekli değildir. Daha sadece kendin ol ve normal iletişim kadar onu sunmak. kız keşfetmek için ayarlanırsa, sizinle ve herhangi kurnaz hile ve kodlardan olmadan karşılık başlayacaktır. Sadece ekranın diğer tarafında sunacak ve yine daha sonra kişisel bir toplantı isteyebilirsiniz kim size bağlıdır. o ilk elden gördüm aylar temsil kişi değildi hayal edebiliyor. bu durumda hayal kırıklıkları, bu sonuç, sen de kaçınılması ve mümkün değildir.

Eğer yeni bir tanıdık başlamadan önce emin olun, profilinizi ayarlayın. Eğer varsa Bak gramer hataları - çok kız çocuklar okuma yazma bilmiyor sevmiyorum. Fotoğraflarınızı sıralamak Yeniden, yemek sonrası olsun-araya ve daha her türlü tasvir albümleri kurtulmak. Çok daha, o bir tatil, ilginç bir seyahat fotoğrafına bakarak veya hobiler hakkında söylemek tarafından size öğrenir.

Eğer nasıl olduğunu kız yazmaya bilmiyorsanız, sadece bir dost konuşma geri sarmış. Gerek kategorik yargılar ya da kaba ifade etmek herhangi kaba imalar yapmak. Kibar, samimi ve ilgi olun. Kadın o kadar zaman ve harcama istiyor kendisi hakkında hayatının, hobiler, arkadaşlar, faaliyet alanında, yaklaşık etrafında değildir. Belki, hemen diyalog saat gibi gider devam etmek için ortak bir zemin bulacaksınız. Hoşunuza giden kız ile kişisel bir toplantı kazanmaya devam etmek isterseniz, ilginç bir kişi ve iyi bir hoşsohbet olarak kendini kanıtlamak zorunda. Onun telefon numarasını sorduğumda, o tam olarak çöp değildir. Ve o zaman güle güle ve kapatın. Belki bu senin kaderin?

Eğer her şeyden önce, nasıl bir şey olduğunu kız yazmaya bilmiyorsanız, internet üzerinden talimat evrensel aşinalık var olmadığını unutmayın. Sonuçta, ruhun konularda standart yaklaşım uygun değildir. Biz onun isteklerini anlamak ve dayatmadan uygun olabilir edebilmek için diğer kişiyi hissetmeye öğrenmelidir. Her kişi - bireysellik ve buna yaklaşımı bulmak, sen çok çalışmalıyız. Önemli olan korkma olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.