GüzellikCilt bakımı

Siyah nokta ve sivilce kurtulmak için nasıl

her insanda oluşabilir Bu sorun - yüzünde çirkin siyah noktalar, bu yağlı ya da kuru, fark etmez. insan görünümü eksikliği, aynı zamanda vücutta yanlış bir şey yapmadığını sadece sembolize, bu hastalıkla mücadele etmek için, gereklidir. siyah noktalar nasıl kaldırılacağını - - Çoğu zaman bu soruyu bu hastalıktan muzdarip gençler sormak birçok kez daha yetişkin olduğunu. Bu sorunun nedenleri yanlış bakım ve yağ bezleri ve bazı hormonal bozukluklar için çok şiddetli yüz, temizlik eksikliği beri, çeşitli olabilir. Ona doğru bir yaklaşım biliyorsanız Her durumda, bu hastalığın tedavisi, oldukça rahat.

Bazen siyah nokta veya kurtulmak için nasıl ilgili değil yüzünde sivilce, ve bunların oluşumunun engellenmesi için. Bunu yapmak için, dikkatli onları yumuşatıcı krem neden tozdan ve kirden kirlerinden açıkta cildi korumak zorundadır. Bu yardımcı olmazsa - Siyah noktaları kaldırmak için nasıl - erkek ve kızları, bazen de yetişkin, ciddi bir sorunla karşı karşıya. Onlar düşündürmektedir yağ bezleri derinin eksfolyatif epitel ölçekler takarak, düzgün çalışmıyor. Ancak çoğu zaman bu sorun mide bağlanır çoğu hormonal bozukluklardan kaynaklanan oluşabilir. Cildi temizlemek için, ilk etapta belli gıdalardan sakınılmalı - kahve, yağlı gıdalar ve alkolden. akne karşı mükemmel "ilaçlar" meyve ve sebze, süt ve süt ürünleridir. Daha önce bir süre sen böyle bir diyet oturabilir siyah nokta kurtulmak başka yollarla.

Yapılacak en iyi şey bu tür hafif limon suyu ve elma sirkesi birkaç damla acidulated suyla yıkama, gibi modern kozmetik sanayi ve halk yöntemlerinin kaynaklarını kullanmak değildir. Böyle bir çözüm tam anlamıyla yeniden canlandırmak ve cildi temizlemek, besleyecek ve çevresel etkilere karşı koruyacak olan. Her sabah bir buz küpü yüzünü silmek için çok yararlıdır, ancak sıradan sudan ve otlar suyu (papatya) dondurun. Ama hiç denemedim ve siyah noktaların nasıl kurtulunur bilmiyordum olanlar peeling, en azından, sık ve yoğun çok kullanışlı değildir. aşındırıcılar küçük parçacıklarla tahriş siyah nokta kurtulun diğer alanlarda çok daha zor cilt, bu nedenle hala denemek istiyorsanız, örneğin, jel en yumuşak soyma ajanları almak daha iyidir.

akne ilk atak muzdarip genç cilt, için, buhar banyoları görevi gözenekleri açığa ve orijinal "mantar" kaldırmak için, çok uygundur. Bu kasetler birkaç kez Haftada yüzünde çirkin siyah noktalar kaldırmak için değil, aynı zamanda cilt temizliği ve geliştirmek için değil sadece yardımcı olacaktır yaptı. En basit prosedür bir kaseye su ısıtmak için gerekli olan için, biraz kabartma tozu ekleyin ve sonra bir havlu ile bir kabı, kapak kafa eğil. On beş dakika sonra buğulanmış yüzü sıcak sabunlu su ile orta yıkandı ve gözenekler genişletilmiş ve saflaştırılmış daraltır, soğuk su ile durulanır. prosedürün sona ermesinden sonra deri iyice yumuşak bir havlu ile kurutulmalıdır ve gece salisilik asit (% 1) ihtiva eden bir çözelti sürün.

Eğer siyah nokta kurtulmak önce, cilt dikkatlice yumuşak bir sabunla tedavi edilmelidir. Bu, sorunlu alanları yumuşatır onları yağını alır ve yapar yağ bezleri tıkalı hale gelir. daha kolay kurtulmak için sivilce için, kişi iyice her yıkamadan sonra durulama, günde sabun ve suyla birkaç defa yıkanmalıdır. Bazen, sorunlu alanları temizlemek yardımcı yumuşak kıllara sahip yararlı bir yumuşak sünger veya fırça olması gözenekleri ve cilt iyileşme açabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.