ModaGiysi

Şık görünmek, siyah bir ceket ile ne giymek?

Siyah ceket - bu soyunma odasında evrensel bir şeydir. Ünlü küçük gibi olan siyah elbise Chanel'den kolayca görüntünün temelini oluşturur ve tamamen sahibini değiştirebilir. Bu renk görsel çünkü ek olarak, sadece seni dönüşümü olabilecek giyim iyi seçilmiş böyle makale ile herhangi bir şekil ince bir silüet olun. Ve sonbahar-kış sezonunda oldukça serin iklimde, bu şey de donmuş olmayacak her kadına yardım ancak şekilsiz yumru dönüşemeyecektir, bazen aşağı ceket ile olur. Yani gündemde soru üzerine: siyah kaplama ile ne giymek?

seçenekleri

Bu şey, kelimenin tam anlamıyla evrenseldir. Spektrumda siyah fakirlerin ile uyum olacak bir renk olduğu görülmektedir. Bu kaplamak için bir topluluk seçilmesi çok geniştir. ceket düz veya hafif monte siluet, çok uzun değilse, o elbiseler ile fakat farklı pantolonu sadece iyi gidecek. siyah kaplama ile ne giyeceğine seçerken nedenle, düz ya da skinny jeans hakkında unutma. Özellikle çarpıcı bir görünüm modeli ışık tonları. klasik pantolon giymesini de çöp olmamalı - böyle bir ceket karlı ittifak yapmak. Ama pantolon, kırpılmış geniş kargo ve spor modeli özellikle orta uzunlukta, klasik kesim dış giyim ile birleştirmek daha iyi değil. Onlar hiçbir şey siyah yün ceket şirket olduk.

Eğer feminen tarzı bir hayranı ve dolap etekler ve elbiseler hakim ise, kendi dış giyim için doğru bir model seçmelisiniz. orta uzunlukta ceket etek ve elbiseler ile kombine edilmelidir, hafif tersine, el altından çıkıntı veya olacaktır etek, daha kısa santimetre bir çift olacaktır. Ancak iki radikal modeller - Mini ve maksi - Aynı yaklaşım gerektirir. Bunlar en iyi uzun siyah mont giymek. Bu bariz uzunluğu kısa bir etek gizlemek ve soğuk bacak sahiplerinden onu koruyacaktır. Eğer zemine etek seviyorum Ve eğer, bir ceket üstte giyilen bir çok katmanlı pagoda, süsü olmayacak.

Bu öneriler giysiler ilgili. Ama ayakkabı siyah bir ceket ile ne giymek? Tabii ki, bu mevsime göre seçilmelidir. Bu makalede açıklanan yün veya kaşmir yapılmış klasik modelleri hakkında olduğu gibi sonra ayakkabılar da klasik tercih edilmelidir. Bir düz yolda damızlık dayanıklı çizmelere tersine geniş bir topuk veya üzerinde deri veya süet siyah yapılmış kullanışlı botlar olabilir. Ama bu tam olarak uymuyor, bu yüzden ayakkabı, ugg botlar, var yürüyüş çizme ve botlar. Bunlar daha spor gerektirir.

Eğer bir kürk yakalı siyah bir ceket satın aldıysanız, böyle bir şeyin tamamen kendi kendine yeten görünürdü - değil çok parlak aksesuarlar, ayakkabı ve takı almak için altında olmasını. En güzel kürk odaklanmak daha iyidir. Ve benzer bir desenle tonu tozluklarını veya tayt alabilmesi dışında onu vurgulamak.

Şimdi siyah bir ceket ile ne giyeceğimi biliyorum. Ama en önemlisi - bu senin kendine güvendir. Ve sonra herhangi ensemble şık ve organik bakacağız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.