OtomobilArabalar

Yorumlar sahiplerinin Skoda Fabia ', tasarım ve otomobil fiyat

Çek "Skoda Fabia" arabanın ilk nesil 2001 yılında gün ışığına çıktı. Aslında, yenilik modası geçmiş bir çeşit halefi olarak kabul edildi "Felicia." Ancak, eski bir model araba ile büyük benzerlikler rağmen "Skoda Fabia" hızlı satış sıralamasında lider konumunu kazanmıştır. Birçok Rus ve Ukraynalı sürücüler bunu seviyorum. on yıldan fazla sonra bu hatchback, 2010 yılının derin 2007'de modernizasyon ve restyling kurtulan, iç ve küresel pazarda hem büyük talep hala. Ama bugün değer güncellenen Rus kamuoyunun dikkatini modeli ve yapımına eğer eskimiş değil mi? Bu sorunun cevabı, bu yorumu restyling hatchback "Skoda Fabia" in öğrenirler.

Fotoğraf ve tasarımın yorumu

Dış araba aslında bir başarı ve açıkça modası geçmiş olduğu ortaya çıktı. Ancak, yeni ürünlerin ortaya çıkması bakarak, İngiliz "Mini" ile bazı benzerlikler göreceksiniz - Değerlendirme sahipleri söylüyorlar. "Skoda Fabia 2010" Aynı, mütevazı, samimi ve kompakt görünüm. Ön güzel badem şeklinde optik gösterir, pürüzsüz tampon ailesi "Skoda" tarzında tasarlanmış kaputu kaldırdı ve ızgara markalı, üzerinde kolayca akar. Yan dışbükey ve orada kaslı çamurluklar, ama arabanın arkasında yeni bagaj kapağı, 2 durdurma sinyali ve modifiye tampon birleştirir.

İç - Bir açıklama ve sahiplerinin yorum

"Skoda Fabia" az samimi ve içeride. Eğer önceki nesillerin güncellenmiş iç tasarım karşılaştırmak Ancak, büyük değişiklikler fark olası değildir. sahiplerinin incelemelere göre, "Skoda Fabia" Bu ergonomisi için başlangıçta meşhur oldu. Çekler deneyler için gitmemesi için ve önceden tasarlanmış fonksiyonel ve konforlu iç değiştirmek için karar Belki de bu yüzden. tek değişiklik ön panel oluştu. bunu bir daha modern bir form vererek biraz tazelenmiş Tasarımcılar onu,.

teknik özellikleri

sahiplerinin değerlendirme gibi, "Skoda Fabia 2010" (5 ünite mevcut alıcılar) çok geniş motor seçenekleri yelpazesine sahiptir. Bu Çek sürücülerin sırasında özel övgü hak ediyor. Ve üç benzinli motorlar serimizi keşfedin. 1.2 litrelik çalışma hacmine süresince genç motoru 70 beygir gücü üretir. 1.4 litre ikinci birim hacim elinde daha önce 86 "at" sahip olabilirler. 1.6 litrelik çalışma hacmine sahip (bu arada, iç piyasada en popüler tarafından) Üçüncü 105 beygir gücü üretiyor. Üst uç dizel arasında 1.4 litre 180 beygir gücünde motoru kapasitesi olarak kabul edilir. Ayrıca, müşteriler 1.2 litre kullanılabilir 105 beygir gücünde motor hacmi olacak.

Maliyet gelince, "Etkin" en ucuz ekipman şu anda yaklaşık 409.000 ruble maliyeti. aralığının üst, ilginç bir isim "Monte Carlo" yaklaşık 700 bin ruble müşterilere maliyetler.

Özetlemek gerekirse, bu model kalitesine fiyatın optimal oranı ile karakterizedir olarak güncellenen "Skoda Fabia" Gerçekten, yerli sürücülerin dikkatini hak ettiğini söyleyebiliriz. Güzel tasarım ve ergonomik iç sadece ideal şehir arabası yaratılmasına Çekler arzusunu teyit etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.