KariyerKariyer yönetimi

Terzi - yaratıcı bir meslek adamı

O makul uyarlanmış ve dikkatli dikişli ise bir takım, bir rakam üzerinde oturan bir sır değil. Birçok kişi özel stüdyoda terzilik tercih ediyoruz. hazır şeylerin hepsini çeşitliliği ile her zaman özel ve ucuz aynı anda bir şey istiyorum. Birçok kişi, örneğin, standart dışı bir şekil, ancak stüdyoda giyim için bir sorun değildir. Pantolon biraz daha uzun beklediğimizden daha, modaya uygun bir butik satın olur. Ve bazen çok güzel bir kumaş düşecek ve böylece ondan bir şey yapmak istiyorum. Her stüdyoda saygı müşteri hizmetleri mesleklerinin en gerçek ustaları: Tasarımcı, terzi ve terzi. Terzi - Bir işçi daha beceri ve kesici ve terzi yerini alabilir.

Ne terzi hakkında benzersizdir

Terzi - kumaş kesip bitmiş modelde bileşenleri bağlayan biridir. Dikişleri işlenmesi dahil olmak üzere tüm işlemleri gerçekleştirmek için yapabiliyor. Bu durumda tasarımcı sadece stilini tanımlayan ve nihai sonuç ne olması gerektiğini açıklıyor. Ürün giydirilmesi sırasında istemci üzerinde oturur Usta görür. Örneğin, bir yere dart aktarmak veya bitirmek ayrıntıları eklemek istiyorum, bile, bunu nasıl uygulanacağı tam olarak bilmiyor. Tasarımcı birçok işyerlerinde verilmemektedir. Sonra her şey terzi tarafından karar verilir.

Ne kadar uzmanlık terzi de

Terzi - Çeşitli uzmanlık sahip bir meslek. Örneğin, dikiş gereçleri deri veya kürk üst veya hafif giysiler, şapka veya çalışma biçimlerinin yaptı. becerilerini parlatma uzmanlık seçilmiş bir terzi bağlı. gerçekten işlerini seviyorsanız Bazı ustalar, çeşitli uzmanlık birleştirir. herhangi hobi, daha başarılı zanaat terzi gibi, daha fazla zaman ve çaba harcandı.

Nitelikler çalışmak için gerekli

Farklı terzi olmalıdır ana kalitesi - azim vardır. Sadece ana doğmaz. Sadece Çok çalışarak gelir. Buna ek olarak, mesleğin temsilcisi insanlara güzellik vermek edebilmek için sanatsal tat olması gerekir. o müşteriyi memnun edecek şekilde Mekansal hayal gibi usta modelini sunacak. Hareket terzi el yaşında uygulamaya. Bu nedenle, onlar da usta korkar derler. Sağlıklı vizyon ve omurga, tabii ki, fiziksel olarak böyle sıkı çalışma içinde olan yükü, dayanacak şekilde havayı uyarlamak gerekir.

Özel pratikte Tailor Can

Sorun girişimci terzi durumu ya da dikiş şirketi açarsanız, onun bilgisi ve çalışma özel bir mesele olacaktır. Bir çok karlı bir iş - nüfusuna hizmetlerin sağlanması. Müşteriler terzi evde ilk başta almak ve daha sonra bir atölye veya stüdyo oluşturabilirsiniz. kiralanması veya küçük bir ofis satın alarak Yani, terzilik kürk üzerinde bir ana, emir almak ve sevdikleri müşterilerine bunları taşıyabilir. Ancak, onun görevi daha olacak ve gerekli eşyalarını sağlamak için: kürk, iplik, dikiş aksesuarları, iğneler terziler, dikiş ekipmanları. girişimci de vergileri, kira, elektrik, su, reklam ve onların gezileri malzemelerini ödemek için zaman olacaktır. Bir terzi örgütsel nitelikleri varsa Tabii ki, - bu oldukça başarılı bir girişimci.

Onlar terzi beceri öğretmek nerede

Terzi meslek nadir olarak adlandırılan ve bu nedenle bu durumda temelleri her endüstriyel teknik veya mesleki okulda olabilir öğrenmek edilemez. Ama iş o kadar gerekli olan temel becerileri elde etmek için, sadece pratik yapabilirsiniz. İlk olarak, öğrencilerin eğitim çalışmalarına katılıyorlar, sonra da işyerinde eğitimden, birçok zaten onların ilk işi geliyor, nihayet kendi dikmek ve. Bir veya iki yıl süreyle bu meslekte gerçek profesyoneller varsa, beceri master mümkündür. Önemli olan - iş ve sorumluluk korkmayın ve bir ya da iki işlemleri gerçekleştirmek etmemek için mümkün olduğunca bunları usta. Meslek terzi sürekli iyileştirme gerektirir. Örneğin, deneyim alışverişinde ve seminerler, kitap sanat ekipman katılmak üzere, modayı takip kumaşların kesimi ve işleme modern teknolojiyi kavramak gereklidir. En Terzi yeni eğilimleri izler. Ve müşteriler bunu fark edip tekrar usta geliyor. Takdir eden müşteriler - terzi için en iyi ödül.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.