TeknolojininElektronik

En iyi Çamaşır makinesi: en son teknolojiyi seçmek

çamaşır makinesi seçin kolay değildir. Her üretici kendi cihaz iyi olduğunu iddia çünkü. Bize tamir atölyelerinde çalışmak ustaların dönelim. Bu profesyonellerin iyi çamaşır makinesi tam olarak ne olduğunu.

Hatta 15 yıl önce en güvenilir Bosch, Zanussi, Siemens ve Miele olarak kabul edildi. Almanya'da toplanan en iyi Bosch çamaşır makinesi, bir koruyucu bakım 20-25 yaş olmadan çalışabilecek durumda idi. Bu markanın Otomobil en pahalı ve güvenilir olarak kabul edilmiştir. markalı çamaşır makinesi, ikinci el için, yine de hizmet edebilir.

Belki en iyi çamaşır makinesi bugün Kore'ye gidiyor. onarım yapan Ustalar, Samsung ve LG dikkat etmek tavsiye edilir. Neden Kore? OTC nitel sanayi üretimi ve sıkı denetim olmadığı için. ve Kore ev aletleri hattının üretimi için BDT başarıyla çalışırlar. Rusya, üst düzeyde yapılan bir hizmet merkezlerinin çok ve garanti ve hizmetinde.

en yeni teknolojik gelişmelere izleyin, sonra LG dikkat edin. Bu arada, çamaşır makineleri üretimi, beş yıl önce LG ana biri bile değildi, ama şimdi onların sayısı hızla artıyor. Bu LG geliştirdiği ilk şirket oldu ve direkt sürücü uygulanmaktadır. Bu nedenle, en iyi çamaşır makinesi bugün kelimeleri Direct Drive işaretlenmiş. Doğrudan tahrikli Çamaşır makineleri - Bir kasnak ve tahrik kayışı kullanmayan yeni nesil. Daha az parça - güvenilirlik garantisi. 10 yıl - Bu arada, motor üzerinde garanti çamaşır makinesi LG yüklü. Buna ek olarak, makinelerin önceki nesil ile karşılaştırıldığında, direkt tahrikli çamaşır makineleri neredeyse iyi bir dengeleme gösteren titreşimle veya gürültü yapmazlar. Bu makineler giysi davul kavga yoktur.

Son zamanlarda, LG DD Plus teknolojisi kullanılmaktadır direkt sürücü ile çamaşır makinelerinin seri üretimine başladı. Bu tür cihazlar, kendi çamaşır ağırlığına göre, en iyi yıkama algoritma seçilen ve su besleme deterjan tozu ilave edilir.

Bir aile bir bebek bekleniyorsa, o LG çamaşır ve kurutma makineleri satın almak değer. Yıkama çocuk elbisesi teknolojisini kullanarak en iyi çamaşır makineleri ve kurutma makineleri, Astım Vakfı ve ABD alerjisi verildi 2013 yılında LG Gerçek SteamTM, feribot. Bu makine, daha az su kullanır ve başarılı bir şekilde tozu akarları savaşır. Buna ek olarak, şeyleri demir yapamam buharda sonra. Bugüne kadar, bu resmen Yılın Birleşik Devletleri Ürün tanınan bebek giysileri, en iyi çamaşır makinesidir.

Yeni çamaşır makinesi LG Gerçek SteamTM kendisi internet üzerinden yazılım güncellemeleri. Bu cihaz aynı zamanda, bir bilgisayar veya bir akıllı telefon ile kontrol edilebilir.

piyasada bugün Koreli çamaşır makinelerine ek olarak, diğer ülkelerde geliştirilen birçok cihaz bulunmaktadır. Her makinenin internette yorumlar incelemek için, bakmak gerekir.

Çamaşır makinesi uzun süre kullanıldığında Yani, bir perakende satıcıdan satın almak olmalıdır. Ancak bu durumda, garanti süresi boyunca ücretsiz hizmet verecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.